Jump to content
Logo of Meer Makelaar | Qualis

J.G. Sandbrinkstraat 1 08

3901EW Veenendaal • Utrecht

Sold

€ 365.000 k.k.

Cost of copper (estimated): € 9.150

2% transfer tax (€ 7.300) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total incl. VAT: € 374.150

Purchase price /m²: € 4.562

Photo Gallery

Description

Midden in het bruisende centrum van Veenendaal ligt dit moderne en instapklare 3-kamer splitlevel appartement. Een plek waar je zo in kunt trekken: sfeervolle woonkamer met open keuken, moderne badkamer, een ruime slaapkamer én een tweede kamer die ideaal is als werkplek of logeerkamer. Daarbovenop geniet je van een zonnig balkon op het zuiden, een eigen parkeerplaats in de kelder en een handige berging. En niet te vergeten: een energielabel A! Het appartement bevindt zich op de eerste verdieping van een kleinschalig complex. Alles wat je nodig hebt ligt letterlijk om de hoek: winkels, supermarkten, horeca, cultuur en het openbaar vervoer. Op loopafstand vind je het theater, gezellige cafés en een ruim aanbod aan restaurants. Ook uitvalswegen richting de A12 en A30 zijn snel bereikbaar. Kortom: een modern, instapklaar appartement op een toplocatie, ideaal voor starters of alleenstaanden die willen genieten van het leven in hartje Veenendaal. Entree appartementencomplex: via de gezamenlijke entree met brievenbussen en intercom bereik je per trap of lift de woningen, bergingen en parkeergarage. Indeling appartement 1e verdieping: vanuit de entree/hal heb je toegang tot de meterkast, garderobe, toilet en een praktische bergkast met wasmachine- en drogeraansluiting. De trap brengt je naar de speelse leefruimte met een moderne open keuken en een gezellige woonkamer. De keuken in hoekopstelling heeft een kookeiland waar je lekker aan kunt zitten als barretje en is compleet uitgerust met inductiekookplaat met geïntegreerde afzuiging, combi-oven, koelkast en vriezer. De woonkamer is ruim en geeft toegang tot het balkon én de tweede (werk/slaap) kamer. De hoofdslaapkamer ligt aan de achterzijde van het appartement en biedt voldoende ruimte voor een kledingkast. De badkamer is modern uitgevoerd met een ruime inloopdouche met glazen wand, een stijlvol wastafelmeubel en spiegel. De grote betonlook tegels zorgen voor een strakke en eigentijdse uitstraling. Buitenruimte: op het zonnige balkon (zuid) met buitenzonwering is het goed toeven: hier kun je tot in de late uurtjes genieten van de zon en uitkijken op de levendige straat. Berging & parkeren: je beschikt over een eigen ruime berging met elektra in het complex én een afgesloten parkeerplaats in de kelder. Zo staat je auto veilig en droog, midden in het centrum. MEER bijzonderheden: - Gebruiksoppervlak wonen 80 m², inhoud 268 m³; - Eigen parkeerplaats in de garagekelder; - Servicekosten circa € 240, - per maand; - Cv-combiketel vernieuwd in 2025 (eigendom); - Balkon op het zuiden met buitenzonwering; - Gelegen in het gezellige centrum van Veenendaal met alle voorzieningen op loopafstand; - Oplevering in overleg.

Mortgage berekenen

€ 365.000

Cost of copper (estimated): € 9.150

2% transfer tax (€ 7.300) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total purchase (incl. p.p.): € 374.150

2,78%

Yearly

%

€ 18.250

Direct available

Estimated mortgage

Indicative gross monthly cost

Based on annuity and 30 year term

Indicative net monthly cost

i

Disclaimer: this mortgage calculation is a simplified indication based on general assumptions. No rights can be derived from the results shown. Calculated with 10-annual interest (met NHG), automatically determined based on the price limit € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (16-05-2026 03:45).

Alle features

Basis

Asking price
€ 365.000 k.k.
Status
Sold
Offer type
koop
House use
permanente bewoning
Type of dwelling
appartement, galerijflat (appartement)

Index

Rooms
3 rooms
Bedrooms
2 bedrooms
Bathrooms
1 badkamer en 1 apart toilet
Floors
1 woonlaag
Located on
1e woonlaag

Areas and volumes

Living area
80 m²
Content
268 m³
Building bound outdoor space
3 m²
External storage space
6 m²

Construction and Energy

Year of construction
1999
Construction method
Bestaande bouw
Roof type
Plat dak
Insulation
Dakisolatie, dubbel glas en muurisolatie
Heating
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Boiler
Intergas (gas gestookt combiketel uit 2025, eigendom)
Energy label
A

Land Registry and VvE

Property situation
Volle eigendom
Registered VvE KvK
Yes
VvE annual meeting
Yes
VvE reserve fund present
Yes
VvE maintenance plan
Yes
VvE opstalverzekering
Yes

Outdoor space and parking

Outdoor space
In centrum
Salvage
Inpandig
Parking
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeergarage
Garage type
Parkeerkelder en parkeerplaats

Planning

Available since
29-08-2025
Sale date
24-02-2026

Additional features

  • Buitenzonwering
  • lift
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • en schuifpui

Maps

Postal code map

Postcode map for 3901

Google Maps

Veenendaal on the map

Geographic orientation and real estate agent density in Veenendaal

Residential and neighborhood statistics in Veenendaal

View current location data on residents, WOZ development, housing stock, energy consumption, business activity and safety in Veenendaal. In 2026 were there 70.799 residents. The average WOZ value in 2025 is EUR 394.000.

Residents

70.799

Last year: 2026

Average WOZ

EUR 394.000

Last year: 2025

Average income per person.

EUR 32.400

Source: AllNumbers

Crimes (current year)

2.223

Total registered

Demographics and WOZ development

Inhabitants per year

Inhabitants per year in Veenendaal
Year Residents
2022 67.671
2023 68.525
2024 69.440
2025 70.352
2026 70.799

Annual WOZ value

WOZ value per year in Veenendaal
Year Average WOZ
2021 EUR 275.000
2022 EUR 303.000
2023 EUR 374.000
2024 EUR 388.000
2025 EUR 394.000

Composition of residents

Age build-up

65+: 13.483 0-15: 12.536 15-25: 8.594 25-45: 18.529 45-65: 17.210

Education level

Hoger

28

Praktisch

27

Middelbaar

44

Origin of residents (2025)

Europa

3.700

Nederland

54.861

Buiten Europa

11.791

Housing stock and construction periods

Types of homes

Hoekwoningen 4.088
Appartementen 13.201
Tussenwoningen 9.773
Vrijstaande woningen 1.857
Twee-onder-één-kap woningen 2.974

Construction period of buildings

Voor 1700 0
1700 tot 1900 32
1900 tot 1925 722
1925 tot 1950 2.244
1950 tot 1970 2.388
1970 tot 1980 3.514
1980 tot 1990 3.818
1990 tot 2000 3.867
2000 tot 2010 1.266
2010 tot 2020 2.012
2020 en later 1.450

Energy and sustainability

Energy label distribution

Label A

8.354

Label C

8.320

Label B

5.401

Label D

2.259

Label E

1.833

Label G

1.497

Label F

1.367

Label A+

999

Label A+++

962

Label A++

716

Label A++++

77

Label A+++++

15

Average energy consumption per year

Average energy consumption per year in Veenendaal
Year Gas (m3) Electricity (kWh)
2020 1.000 2.810
2021 1.130 2.860
2022 880 2.670
2023 740 2.510
2024 720 2.560

Consumption per house type

Hoekwoning

Gas: 860 • Electricity: 2.770

Huurwoning

Gas: 620 • Electricity: 2.010

Koopwoning

Gas: 830 • Electricity: 2.840

Appartement

Gas: 570 • Electricity: 1.970

Tussenwoning

Gas: 740 • Electricity: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.320 • Electricity: 4.310

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 980 • Electricity: 3.160

Business activity in Veenendaal (2025)

Handel en HORECA 1.640
Nijverheid en energie 1.185
Zakelijke dienstverlening 2.350
Overheid, onderwijs en zorg 1.705
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 740
Financiele diensten en onroerendgoed 510
Cultuur, recreatie en overige diensten 850

Total number of company establishments: 9.020

Recent crime statistics

Recent crime statistics in Veenendaal
Period Crimes
jan 2026 211
jul 2025 197
jun 2025 175
mei 2025 206
mrt 2025 214
mrt 2026 211
nov 2024 191
nov 2025 173
okt 2024 191
okt 2025 192
sep 2024 175
sep 2025 182

These figures give an indicative picture of safety trends in the living environment of Veenendaal.

Frequently asked questions about living in Veenendaal

Short answers based on current local statistics, handy for a quick comparison of the living environment.

Hoeveel inwoners heeft Veenendaal?

Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Veenendaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Veenendaal?

In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.

Meer houses in Veenendaal

View more homes in this location.

Receive free, non-binding quotes

Compare multiple real estate agents and choose the best match.