Jump to content
Logo of Van Schuppen Makelaars

Marterlaan 24

3903CT Veenendaal • Utrecht

Available

€ 499.500 k.k.

Cost of copper (estimated): € 11.840

2% transfer tax (€ 9.990) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total incl. VAT: € 511.340

Purchase price /m²: € 4.420

Photo Gallery

Description

Comfortabel en stijlvol wonen aan de Marterlaan 24 in een uitgebouwde tussenwoning met luxe afwerking en zonnige tuin! Ben je op zoek naar een moderne, instapklare woning met volop ruimte en comfort? Dan is deze fraai uitgebouwde tussenwoning precies wat je zoekt. Met vier ruime slaapkamers, een luxe keuken en badkamer, een lichte woonkamer, 8 zonnepanelen én een zonnige tuin op het zuidwesten, is dit een plek waar je je direct thuis voelt. De woning ligt in de populaire en kindvriendelijke wijk Petenbos, bekend om haar groene omgeving en rustige karakter. In de buurt vind je speeltuinen, basisscholen, een supermarkt en andere dagelijkse voorzieningen. Het centrum van Veenendaal bereik je binnen enkele minuten fietsen. Ook de ligging ten opzichte van uitvalswegen (A12 en A30) en het NS-station is zeer gunstig. Voor ontspanning in de natuur liggen de bossen van de Utrechtse Heuvelrug op korte afstand, ideaal voor wandelen, fietsen of mountainbiken. Indeling Begane grond: Via de voortuin bereik je de entree. In de ruime hal vind je het moderne toilet met fonteintje, de meterkast, garderobe en de trap naar boven. De uitgebouwde woonkamer is heerlijk licht en biedt volop leefruimte. Aan de achterzijde bevindt zich de zithoek met uitzicht op de tuin. In de living is in eind 2025 een ariconditioning geplaats. De keuken aan de voorzijde is een echte blikvanger. Deze moderne keuken (2021) is strak afgewerkt en voorzien van alle gewenste inbouwapparatuur, waaronder een koelkast, vaatwasser, combi-stoomoven, Quooker en een inductiekookplaat met geïntegreerde afzuiging. Centraal in de woning is ruimte voor een grote eettafel, de ideale plek om samen te komen. De gehele begane grond is voorzien van een nette laminaatvloer. Eerste verdieping: Vanaf de overloop heb je toegang tot drie slaapkamers en de badkamer. Alle kamers zijn ruim en licht dankzij de grote ramen. De slaapkamer aan de voorzijde beschikt over een balkon op het noordoosten, perfect voor een zonnige start van de dag. De badkamer is modern en compleet ingericht met een inloopdouche, wastafelmeubel, tweede toilet en een designradiator. Tweede verdieping: De tweede verdieping is ingericht als een volwaardige extra woonetage. Op de voorzolder tref je de CV-ketel (2025). Vanuit de overloop heb je toegang tot een ruime berging met aansluitingen voor de wasmachine en droger. Dankzij de knieschotten is er bovendien volop extra opbergruimte aanwezig. Ook de vierde slaapkamer bevindt zich op deze verdieping. Deze kamer voelt aangenaam ruim aan en geniet van veel daglicht door het grote dakraam. Achter de knieschotten is ook hier extra bergruimte gecreëerd. Alsof dat nog niet genoeg is, beschikt de woning tevens over een praktische vliering. Ideaal voor het opbergen van spullen die je niet dagelijks nodig hebt. Kortom: opbergruimte is hier volop aanwezig. Tuin: De achtertuin is een heerlijke plek waar je de hele dag van de zon kunt genieten. Dankzij de ligging op het zuidwesten zit je hier vanaf de middag tot zonsondergang goed. Er is voldoende ruimte voor meerdere zitplekken, zodat je zowel in als uit de zon kunt zitten. Het elektrisch zonnescherm zorgt daarbij voor verkoeling op warme dagen. Achterin de tuin staat een ruime vrijstaande berging, ideaal voor het opbergen van seizoensspullen of gereedschap. Aangrenzend aan de berging is een praktische, overdekte fietsenstalling geplaatst zodat je je fietsen droog en veilig kwijt kunt. De kliko's zijn daarnaast ook netjes uit het zicht weggewerkt. De tuin is bovendien via een achterom bereikbaar, wat zorgt voor extra gemak bij het stallen van fietsen of het naar binnen brengen van boodschappen. Bijzonderheden: - Instapklaar en goed onderhouden; - Vier volwaardige slaapkamers; - 8 zonnepanelen; - Een ariconditioning in de living (eind 2025); - Energielabel A; - Luxe keuken en badkamer; - Zonnige tuin op het zuidwesten; - Gelegen in een rustige, kindvriendelijke wijk; - Voorzieningen op korte afstand. De volgende clausules zullen worden opgenomen in de koopovereenkomst: - Ouderdomsclausule; - Asbestclausule. Interesse? Neem contact met ons op voor een bezichtiging en ervaar zelf het comfort van deze woning! Aan onvolkomenheden in de vermelde gegevens, tekeningen en schaal kunnen geen aanspraken worden ontleend. De vermelde informatie is van algemene aard en is niet meer dan een vrijblijvende uitnodiging om in onderhandeling te treden.

Mortgage berekenen

€ 499.500

Cost of copper (estimated): € 11.840

2% transfer tax (€ 9.990) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total purchase (incl. p.p.): € 511.340

3,04%

Yearly

%

€ 24.975

Direct available

Estimated mortgage

Indicative gross monthly cost

Based on annuity and 30 year term

Indicative net monthly cost

i

Disclaimer: this mortgage calculation is a simplified indication based on general assumptions. No rights can be derived from the results shown. Calculated with 10-annual interest (zonder NHG), automatically determined based on the price limit € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (15-05-2026 03:45). For non-NHG, an 80% mortgage of the market value has been used in this indication.

Alle features

Basis

Asking price
€ 499.500 k.k.
Status
Available
Offer type
koop
House use
permanente bewoning
Type of dwelling
Eengezinswoning, tussenwoning

Index

Rooms
5 rooms
Bedrooms
4 bedrooms
Bathrooms
1 badkamer en 1 apart toilet
Floors
3 woonlagen

Areas and volumes

Living area
113 m²
Land area
135 m²
Content
389 m³
Building bound outdoor space
7 m²
External storage space
6 m²
Backyard area
54 m²

Construction and Energy

Year of construction
1994
Construction method
Bestaande bouw
Roof type
Zadeldak bedekt met pannen
Insulation
HR-glas en volledig geïsoleerd
Heating
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Boiler
Nefit Proline (gas gestookt combiketel uit 2025, eigendom)
Energy label
A

Land Registry and VvE

Property situation
Volle eigendom

Outdoor space and parking

Outdoor space
Aan rustige weg en in woonwijk
Garden
Achtertuin en voortuin
Garden location
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom
Salvage
Vrijstaande stenen berging
Parking
Openbaar parkeren

Planning

Available since
15-05-2026

Bathroom facilities

Inloopdouche, toilet, en wastafelmeubel

Additional features

  • Buitenzonwering
  • dakraam
  • glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Maps

Postal code map

Postcode map for 3903

Google Maps

Veenendaal on the map

Geographic orientation and real estate agent density in Veenendaal

Residential and neighborhood statistics in Veenendaal

View current location data on residents, WOZ development, housing stock, energy consumption, business activity and safety in Veenendaal. In 2026 were there 70.799 residents. The average WOZ value in 2025 is EUR 394.000.

Residents

70.799

Last year: 2026

Average WOZ

EUR 394.000

Last year: 2025

Average income per person.

EUR 32.400

Source: AllNumbers

Crimes (current year)

2.223

Total registered

Demographics and WOZ development

Inhabitants per year

Inhabitants per year in Veenendaal
Year Residents
2022 67.671
2023 68.525
2024 69.440
2025 70.352
2026 70.799

Annual WOZ value

WOZ value per year in Veenendaal
Year Average WOZ
2021 EUR 275.000
2022 EUR 303.000
2023 EUR 374.000
2024 EUR 388.000
2025 EUR 394.000

Composition of residents

Age build-up

65+: 13.483 0-15: 12.536 15-25: 8.594 25-45: 18.529 45-65: 17.210

Education level

Hoger

28

Praktisch

27

Middelbaar

44

Origin of residents (2025)

Europa

3.700

Nederland

54.861

Buiten Europa

11.791

Housing stock and construction periods

Types of homes

Hoekwoningen 4.088
Appartementen 13.201
Tussenwoningen 9.773
Vrijstaande woningen 1.857
Twee-onder-één-kap woningen 2.974

Construction period of buildings

Voor 1700 0
1700 tot 1900 32
1900 tot 1925 722
1925 tot 1950 2.244
1950 tot 1970 2.388
1970 tot 1980 3.514
1980 tot 1990 3.818
1990 tot 2000 3.867
2000 tot 2010 1.266
2010 tot 2020 2.012
2020 en later 1.450

Energy and sustainability

Energy label distribution

Label A

8.354

Label C

8.320

Label B

5.401

Label D

2.259

Label E

1.833

Label G

1.497

Label F

1.367

Label A+

999

Label A+++

962

Label A++

716

Label A++++

77

Label A+++++

15

Average energy consumption per year

Average energy consumption per year in Veenendaal
Year Gas (m3) Electricity (kWh)
2020 1.000 2.810
2021 1.130 2.860
2022 880 2.670
2023 740 2.510
2024 720 2.560

Consumption per house type

Hoekwoning

Gas: 860 • Electricity: 2.770

Huurwoning

Gas: 620 • Electricity: 2.010

Koopwoning

Gas: 830 • Electricity: 2.840

Appartement

Gas: 570 • Electricity: 1.970

Tussenwoning

Gas: 740 • Electricity: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.320 • Electricity: 4.310

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 980 • Electricity: 3.160

Business activity in Veenendaal (2025)

Handel en HORECA 1.640
Nijverheid en energie 1.185
Zakelijke dienstverlening 2.350
Overheid, onderwijs en zorg 1.705
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 740
Financiele diensten en onroerendgoed 510
Cultuur, recreatie en overige diensten 850

Total number of company establishments: 9.020

Recent crime statistics

Recent crime statistics in Veenendaal
Period Crimes
jan 2026 211
jul 2025 197
jun 2025 175
mei 2025 206
mrt 2025 214
mrt 2026 211
nov 2024 191
nov 2025 173
okt 2024 191
okt 2025 192
sep 2024 175
sep 2025 182

These figures give an indicative picture of safety trends in the living environment of Veenendaal.

Frequently asked questions about living in Veenendaal

Short answers based on current local statistics, handy for a quick comparison of the living environment.

Hoeveel inwoners heeft Veenendaal?

Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Veenendaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Veenendaal?

In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.

Meer houses in Veenendaal

View more homes in this location.

Receive free, non-binding quotes

Compare multiple real estate agents and choose the best match.