Direkt zum Inhalt
Logo von Van Schuppen Makelaars

Marterlaan 24

3903CT Veenendaal • Utrecht

Verfügbar

€ 499.500 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 11.840

2 % Übertragungssteuer (€ 9.990) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 511.340

Kaufpreis /m²: € 4.420

Fotoalbum

Beschreibung

Comfortabel en stijlvol wonen aan de Marterlaan 24 in een uitgebouwde tussenwoning met luxe afwerking en zonnige tuin! Ben je op zoek naar een moderne, instapklare woning met volop ruimte en comfort? Dan is deze fraai uitgebouwde tussenwoning precies wat je zoekt. Met vier ruime slaapkamers, een luxe keuken en badkamer, een lichte woonkamer, 8 zonnepanelen én een zonnige tuin op het zuidwesten, is dit een plek waar je je direct thuis voelt. De woning ligt in de populaire en kindvriendelijke wijk Petenbos, bekend om haar groene omgeving en rustige karakter. In de buurt vind je speeltuinen, basisscholen, een supermarkt en andere dagelijkse voorzieningen. Het centrum van Veenendaal bereik je binnen enkele minuten fietsen. Ook de ligging ten opzichte van uitvalswegen (A12 en A30) en het NS-station is zeer gunstig. Voor ontspanning in de natuur liggen de bossen van de Utrechtse Heuvelrug op korte afstand, ideaal voor wandelen, fietsen of mountainbiken. Indeling Begane grond: Via de voortuin bereik je de entree. In de ruime hal vind je het moderne toilet met fonteintje, de meterkast, garderobe en de trap naar boven. De uitgebouwde woonkamer is heerlijk licht en biedt volop leefruimte. Aan de achterzijde bevindt zich de zithoek met uitzicht op de tuin. In de living is in eind 2025 een ariconditioning geplaats. De keuken aan de voorzijde is een echte blikvanger. Deze moderne keuken (2021) is strak afgewerkt en voorzien van alle gewenste inbouwapparatuur, waaronder een koelkast, vaatwasser, combi-stoomoven, Quooker en een inductiekookplaat met geïntegreerde afzuiging. Centraal in de woning is ruimte voor een grote eettafel, de ideale plek om samen te komen. De gehele begane grond is voorzien van een nette laminaatvloer. Eerste verdieping: Vanaf de overloop heb je toegang tot drie slaapkamers en de badkamer. Alle kamers zijn ruim en licht dankzij de grote ramen. De slaapkamer aan de voorzijde beschikt over een balkon op het noordoosten, perfect voor een zonnige start van de dag. De badkamer is modern en compleet ingericht met een inloopdouche, wastafelmeubel, tweede toilet en een designradiator. Tweede verdieping: De tweede verdieping is ingericht als een volwaardige extra woonetage. Op de voorzolder tref je de CV-ketel (2025). Vanuit de overloop heb je toegang tot een ruime berging met aansluitingen voor de wasmachine en droger. Dankzij de knieschotten is er bovendien volop extra opbergruimte aanwezig. Ook de vierde slaapkamer bevindt zich op deze verdieping. Deze kamer voelt aangenaam ruim aan en geniet van veel daglicht door het grote dakraam. Achter de knieschotten is ook hier extra bergruimte gecreëerd. Alsof dat nog niet genoeg is, beschikt de woning tevens over een praktische vliering. Ideaal voor het opbergen van spullen die je niet dagelijks nodig hebt. Kortom: opbergruimte is hier volop aanwezig. Tuin: De achtertuin is een heerlijke plek waar je de hele dag van de zon kunt genieten. Dankzij de ligging op het zuidwesten zit je hier vanaf de middag tot zonsondergang goed. Er is voldoende ruimte voor meerdere zitplekken, zodat je zowel in als uit de zon kunt zitten. Het elektrisch zonnescherm zorgt daarbij voor verkoeling op warme dagen. Achterin de tuin staat een ruime vrijstaande berging, ideaal voor het opbergen van seizoensspullen of gereedschap. Aangrenzend aan de berging is een praktische, overdekte fietsenstalling geplaatst zodat je je fietsen droog en veilig kwijt kunt. De kliko's zijn daarnaast ook netjes uit het zicht weggewerkt. De tuin is bovendien via een achterom bereikbaar, wat zorgt voor extra gemak bij het stallen van fietsen of het naar binnen brengen van boodschappen. Bijzonderheden: - Instapklaar en goed onderhouden; - Vier volwaardige slaapkamers; - 8 zonnepanelen; - Een ariconditioning in de living (eind 2025); - Energielabel A; - Luxe keuken en badkamer; - Zonnige tuin op het zuidwesten; - Gelegen in een rustige, kindvriendelijke wijk; - Voorzieningen op korte afstand. De volgende clausules zullen worden opgenomen in de koopovereenkomst: - Ouderdomsclausule; - Asbestclausule. Interesse? Neem contact met ons op voor een bezichtiging en ervaar zelf het comfort van deze woning! Aan onvolkomenheden in de vermelde gegevens, tekeningen en schaal kunnen geen aanspraken worden ontleend. De vermelde informatie is van algemene aard en is niet meer dan een vrijblijvende uitnodiging om in onderhandeling te treden.

Hypothek berekenen

€ 499.500

Kosten Kupfer (geschätzt): € 11.840

2 % Übertragungssteuer (€ 9.990) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 511.340

3,04%

Jährlich

%

€ 24.975

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (zonder NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (16-05-2026 03:45). Bei nicht-NHG wird in dieser Indikation von einem 80%igen Hypothekarwert der Marktwert ausgegangen.

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 499.500 k.k.
Status
Verfügbar
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
Eengezinswoning, tussenwoning

Indelung

Zimmer
5 Zimmer
Schlafzimmer
4 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
3 woonlagen

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
113 m²
Fläche des Grundstücks
135 m²
Inhalt
389 m³
Gebäude mit Außenbereich
7 m²
Externe Berghalle
6 m²
Hinterhof Fläche
54 m²

Bau und Energie

Baujahr
1994
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Zadeldak bedekt met pannen
Isolierung
HR-glas en volledig geïsoleerd
Heizung
Cv-ketel
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Nefit Proline (gas gestookt combiketel uit 2025, eigendom)
Energieausweis
A

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Aan rustige weg en in woonwijk
Garten
Achtertuin en voortuin
Gartenlage
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom
Bergung
Vrijstaande stenen berging
Parken
Openbaar parkeren

Planung

Seit dem Angebot
15-05-2026

Badezimmer Ausstattung

Inloopdouche, toilet, en wastafelmeubel

Zusätzliche Merkmale

  • Buitenzonwering
  • dakraam
  • glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Karten

Postkarten

Postkarten für 3903

Google Karten

Veenendaal auf der Karte

Geografische Orientierung und Maklerdichte in Veenendaal

Wohn- und Viertelzahlen in Veenendaal

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Veenendaal. In 2026 waren da 70.799 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 394.000.

Einwohner

70.799

Letztes Jahr: 2026

Durchschnittliche WOZ

EUR 394.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 32.400

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

2.223

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Veenendaal
Jahr Einwohner
2022 67.671
2023 68.525
2024 69.440
2025 70.352
2026 70.799

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Veenendaal
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 275.000
2022 EUR 303.000
2023 EUR 374.000
2024 EUR 388.000
2025 EUR 394.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 13.483 0-15: 12.536 15-25: 8.594 25-45: 18.529 45-65: 17.210

Ausbildungsstufe

Hoger

28

Praktisch

27

Middelbaar

44

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

3.700

Nederland

54.861

Buiten Europa

11.791

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 4.088
Appartementen 13.201
Tussenwoningen 9.773
Vrijstaande woningen 1.857
Twee-onder-één-kap woningen 2.974

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 0
1700 tot 1900 32
1900 tot 1925 722
1925 tot 1950 2.244
1950 tot 1970 2.388
1970 tot 1980 3.514
1980 tot 1990 3.818
1990 tot 2000 3.867
2000 tot 2010 1.266
2010 tot 2020 2.012
2020 en later 1.450

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung A

8.354

Bezeichnung C

8.320

Bezeichnung B

5.401

Bezeichnung D

2.259

Bezeichnung E

1.833

Bezeichnung G

1.497

Bezeichnung F

1.367

Bezeichnung A+

999

Bezeichnung A+++

962

Bezeichnung A++

716

Bezeichnung A++++

77

Bezeichnung A+++++

15

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Veenendaal
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.000 2.810
2021 1.130 2.860
2022 880 2.670
2023 740 2.510
2024 720 2.560

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 860 • Strom: 2.770

Huurwoning

Gas: 620 • Strom: 2.010

Koopwoning

Gas: 830 • Strom: 2.840

Appartement

Gas: 570 • Strom: 1.970

Tussenwoning

Gas: 740 • Strom: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.320 • Strom: 4.310

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 980 • Strom: 3.160

Betriebsaktivität in Veenendaal (2025)

Handel en HORECA 1.640
Nijverheid en energie 1.185
Zakelijke dienstverlening 2.350
Overheid, onderwijs en zorg 1.705
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 740
Financiele diensten en onroerendgoed 510
Cultuur, recreatie en overige diensten 850

Gesamtanzahl der Firmensitze: 9.020

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Veenendaal
Periode Verbrechen
jan 2026 211
jul 2025 197
jun 2025 175
mei 2025 206
mrt 2025 214
mrt 2026 211
nov 2024 191
nov 2025 173
okt 2024 191
okt 2025 192
sep 2024 175
sep 2025 182

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Veenendaal.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Veenendaal

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Veenendaal?

Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Veenendaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Veenendaal?

In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.

Meer Häuser in Veenendaal

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Kostenlose unverbindliche Angebote erhalten

Vergleichen Sie mehrere Makler und wählen Sie die beste Übereinstimmung.