Aller directement au contenu
Logo de Van Schuppen Makelaars

Marterlaan 24

3903CT Veenendaal • Utrecht

Disponible

€ 499.500 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 11.840

2 % de taxe sur le transfert (€ 9.990) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 511.340

Prix d'achat /m²: € 4.420

Galerie de photos

Description

Comfortabel en stijlvol wonen aan de Marterlaan 24 in een uitgebouwde tussenwoning met luxe afwerking en zonnige tuin! Ben je op zoek naar een moderne, instapklare woning met volop ruimte en comfort? Dan is deze fraai uitgebouwde tussenwoning precies wat je zoekt. Met vier ruime slaapkamers, een luxe keuken en badkamer, een lichte woonkamer, 8 zonnepanelen én een zonnige tuin op het zuidwesten, is dit een plek waar je je direct thuis voelt. De woning ligt in de populaire en kindvriendelijke wijk Petenbos, bekend om haar groene omgeving en rustige karakter. In de buurt vind je speeltuinen, basisscholen, een supermarkt en andere dagelijkse voorzieningen. Het centrum van Veenendaal bereik je binnen enkele minuten fietsen. Ook de ligging ten opzichte van uitvalswegen (A12 en A30) en het NS-station is zeer gunstig. Voor ontspanning in de natuur liggen de bossen van de Utrechtse Heuvelrug op korte afstand, ideaal voor wandelen, fietsen of mountainbiken. Indeling Begane grond: Via de voortuin bereik je de entree. In de ruime hal vind je het moderne toilet met fonteintje, de meterkast, garderobe en de trap naar boven. De uitgebouwde woonkamer is heerlijk licht en biedt volop leefruimte. Aan de achterzijde bevindt zich de zithoek met uitzicht op de tuin. In de living is in eind 2025 een ariconditioning geplaats. De keuken aan de voorzijde is een echte blikvanger. Deze moderne keuken (2021) is strak afgewerkt en voorzien van alle gewenste inbouwapparatuur, waaronder een koelkast, vaatwasser, combi-stoomoven, Quooker en een inductiekookplaat met geïntegreerde afzuiging. Centraal in de woning is ruimte voor een grote eettafel, de ideale plek om samen te komen. De gehele begane grond is voorzien van een nette laminaatvloer. Eerste verdieping: Vanaf de overloop heb je toegang tot drie slaapkamers en de badkamer. Alle kamers zijn ruim en licht dankzij de grote ramen. De slaapkamer aan de voorzijde beschikt over een balkon op het noordoosten, perfect voor een zonnige start van de dag. De badkamer is modern en compleet ingericht met een inloopdouche, wastafelmeubel, tweede toilet en een designradiator. Tweede verdieping: De tweede verdieping is ingericht als een volwaardige extra woonetage. Op de voorzolder tref je de CV-ketel (2025). Vanuit de overloop heb je toegang tot een ruime berging met aansluitingen voor de wasmachine en droger. Dankzij de knieschotten is er bovendien volop extra opbergruimte aanwezig. Ook de vierde slaapkamer bevindt zich op deze verdieping. Deze kamer voelt aangenaam ruim aan en geniet van veel daglicht door het grote dakraam. Achter de knieschotten is ook hier extra bergruimte gecreëerd. Alsof dat nog niet genoeg is, beschikt de woning tevens over een praktische vliering. Ideaal voor het opbergen van spullen die je niet dagelijks nodig hebt. Kortom: opbergruimte is hier volop aanwezig. Tuin: De achtertuin is een heerlijke plek waar je de hele dag van de zon kunt genieten. Dankzij de ligging op het zuidwesten zit je hier vanaf de middag tot zonsondergang goed. Er is voldoende ruimte voor meerdere zitplekken, zodat je zowel in als uit de zon kunt zitten. Het elektrisch zonnescherm zorgt daarbij voor verkoeling op warme dagen. Achterin de tuin staat een ruime vrijstaande berging, ideaal voor het opbergen van seizoensspullen of gereedschap. Aangrenzend aan de berging is een praktische, overdekte fietsenstalling geplaatst zodat je je fietsen droog en veilig kwijt kunt. De kliko's zijn daarnaast ook netjes uit het zicht weggewerkt. De tuin is bovendien via een achterom bereikbaar, wat zorgt voor extra gemak bij het stallen van fietsen of het naar binnen brengen van boodschappen. Bijzonderheden: - Instapklaar en goed onderhouden; - Vier volwaardige slaapkamers; - 8 zonnepanelen; - Een ariconditioning in de living (eind 2025); - Energielabel A; - Luxe keuken en badkamer; - Zonnige tuin op het zuidwesten; - Gelegen in een rustige, kindvriendelijke wijk; - Voorzieningen op korte afstand. De volgende clausules zullen worden opgenomen in de koopovereenkomst: - Ouderdomsclausule; - Asbestclausule. Interesse? Neem contact met ons op voor een bezichtiging en ervaar zelf het comfort van deze woning! Aan onvolkomenheden in de vermelde gegevens, tekeningen en schaal kunnen geen aanspraken worden ontleend. De vermelde informatie is van algemene aard en is niet meer dan een vrijblijvende uitnodiging om in onderhandeling te treden.

Prêt immobilier berekenen

€ 499.500

Coûts d'achat (estimés): € 11.840

2 % de taxe sur le transfert (€ 9.990) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 511.340

3,04%

Annuellement

%

€ 24.975

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (15-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 499.500 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Eengezinswoning, tussenwoning

Plan

Chambres
5 chambres
Chambres de coucher
4 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
3 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
113 m²
Superficie du terrain
135 m²
Contenu
389 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
7 m²
Espace de stockage externe
6 m²
Aire de la cour arrière
54 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1994
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
HR-glas en volledig geïsoleerd
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Nefit Proline (gas gestookt combiketel uit 2025, eigendom)
Label\u00e9nergie
A

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg en in woonwijk
Jardin
Achtertuin en voortuin
Emplacement jardin
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom
Sauvetage
Vrijstaande stenen berging
Parkieren
Openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
15-05-2026

Équipements de la salle de bain

Inloopdouche, toilet, en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • Buitenzonwering
  • dakraam
  • glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 3903

Google Maps

Veenendaal sur la carte

Orientation géographique et densité d'agents immobiliers dans Veenendaal

Chiffres de logement et de quartier dans Veenendaal

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Veenendaal. En 2026 étaient 70.799 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 394.000.

Résidents

70.799

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 394.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 32.400

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

2.223

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Veenendaal
Année Résidents
2022 67.671
2023 68.525
2024 69.440
2025 70.352
2026 70.799

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Veenendaal
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 275.000
2022 EUR 303.000
2023 EUR 374.000
2024 EUR 388.000
2025 EUR 394.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 13.483 0-15: 12.536 15-25: 8.594 25-45: 18.529 45-65: 17.210

Niveau d'enseignement

Hoger

28

Praktisch

27

Middelbaar

44

Origine des habitants (2025)

Europa

3.700

Nederland

54.861

Buiten Europa

11.791

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 4.088
Appartementen 13.201
Tussenwoningen 9.773
Vrijstaande woningen 1.857
Twee-onder-één-kap woningen 2.974

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 0
1700 tot 1900 32
1900 tot 1925 722
1925 tot 1950 2.244
1950 tot 1970 2.388
1970 tot 1980 3.514
1980 tot 1990 3.818
1990 tot 2000 3.867
2000 tot 2010 1.266
2010 tot 2020 2.012
2020 en later 1.450

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

8.354

Étiquette C

8.320

Étiquette B

5.401

Étiquette D

2.259

Étiquette E

1.833

Étiquette G

1.497

Étiquette F

1.367

Étiquette A+

999

Étiquette A+++

962

Étiquette A++

716

Étiquette A++++

77

Étiquette A+++++

15

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Veenendaal
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.000 2.810
2021 1.130 2.860
2022 880 2.670
2023 740 2.510
2024 720 2.560

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 860 • Électricité: 2.770

Huurwoning

Gaz: 620 • Électricité: 2.010

Koopwoning

Gaz: 830 • Électricité: 2.840

Appartement

Gaz: 570 • Électricité: 1.970

Tussenwoning

Gaz: 740 • Électricité: 2.550

Vrijstaande woning

Gaz: 1.320 • Électricité: 4.310

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 980 • Électricité: 3.160

Activité dans Veenendaal (2025)

Handel en HORECA 1.640
Nijverheid en energie 1.185
Zakelijke dienstverlening 2.350
Overheid, onderwijs en zorg 1.705
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 740
Financiele diensten en onroerendgoed 510
Cultuur, recreatie en overige diensten 850

Nombre total d'établissements: 9.020

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Veenendaal
Période Délits
jan 2026 211
jul 2025 197
jun 2025 175
mei 2025 206
mrt 2025 214
mrt 2026 211
nov 2024 191
nov 2025 173
okt 2024 191
okt 2025 192
sep 2024 175
sep 2025 182

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Veenendaal.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Veenendaal

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Veenendaal?

Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Veenendaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Veenendaal?

In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.

Meer maisons in Veenendaal

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.