Jump to content
Logo of Janssen & Van Dijk Garantiemakelaars

Meivlinderstraat 8

3905KD Veenendaal • Utrecht

Sold

€ 415.000 k.k.

Cost of copper (estimated): € 10.150

2% transfer tax (€ 8.300) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total incl. VAT: € 425.150

Purchase price /m²: € 0

Photo Gallery

Description

Uitgebouwde tussenwoning met verrassende details en centrale ligging! Deze UITGEBOUWDE TUSSENWONING heeft niet alleen leuke en verrassende details, maar ligt ook nog eens heerlijk centraal! Binnen een paar minuten wandel je naar het gezellige centrum van Veenendaal en ook de A12 is snel bereikbaar. Voor kinderen is dit bovendien een fijne plek om op te groeien: in de wijk zijn diverse speelvoorzieningen en ook speeltuin De Pol ligt op nog geen vijf minuten lopen. De woning zelf maakt het woonplezier compleet: met een royale woonkamer en keuken van maar liefst 46m2, een speelse lichtstraat op de verdieping en drie ruime slaapkamers is dit een huis waar je elke dag weer graag thuiskomt! Kom je je laten verrassen tijdens een bezichtiging? Indeling Begane grond Je komt de woning binnen in de ruime entreehal, waar je de meterkast, toiletruimte en trapopgang vindt. De toiletruimte is voorzien van een toilet en een fonteintje en gemarmerde wand- en vloertegels. Via een deur met glas-in-lood krijg je toegang tot de woonkamer en keuken. De woonkamer is over de volledige breedte 3 meter uitgebouwd, waardoor er een prettige leefruimte van zo’n 46m2 is ontstaan! Je hebt hier de beschikking over een praktische trap-/provisiekast en een deur die toegang geeft tot de tuin. De gedeeltelijk open keuken is voorzien van een L-vormige inbouwkeuken met crèmekleurige fronten en een lichtgrijs gemêleerd kunststof aanrechtblad. Je hebt hier alles bij de hand: een koel-/vriescombinatie, combioven, gaskookplaat, vlakschermafzuigkap, spoelbak, vaatwasser en een praktische carrouselkast. Afwerking De begane grond is afgewerkt met een massief houten vloer en gladde, sausbare wanden en plafonds. De wanden in de hal en de trapopgang zijn afgewerkt met spachtelputz. Verdieping De ruime overloop is voorzien van een airco-unit en een grote lichtstraat. Deze lichtstraat is niet alleen een verrassend detail aan deze leuke woning, maar zorgt ook voor veel lichtinval. Een elektrisch bedienbaar screen zorgt ervoor dat je de lichtinval zelf kunt doseren. Vanaf de overloop is er toegang tot 3 slaapkamers, de badkamer, een grote vaste kast en de bergzolder. De slaapkamers zijn alle drie voorzien van een rolluik en de rechte wanden in combinatie met de afmetingen (14m2, 9m2 en 7m2) zorgen ervoor dat het stuk voor stuk praktisch in te richten kamers zijn. Opvallend is het hoge plafond in de 2 grootste slaapkamers, dit zorgt voor een ruimtelijk effect. De moderne badkamer is ingericht met een wastafelmeubel, handdoekenradiator, wandcloset, aansluiting voor de wasmachine en een inloopdouche met glazen scheidingsscherm. De witte wandtegels en antracietkleurige vloertegels vormen hier een nette en tijdloze basis. In de grote vaste kast staan de mechanische ventilatie-unit en de HR-CV-combi ketel (Atag A244EC uit 2010) opgesteld. Ook blijft er nog bergruimte over voor andere spullen. Nog meer bergruimte vind je op de bergzolder boven de kleinste slaapkamer; deze is via een luik vanaf de overloop toegankelijk. Afwerking verdieping De overloop en de grootste en kleinste slaapkamer zijn voorzien van een PVC-vloer. De middelste slaapkamer is voorzien van een massief houten vloer. De wanden zijn afgewerkt met scanbehang resp. een lichte structuur en hoge witte plinten. Tuin De achtertuin is maar liefst 16 meter diep en gesitueerd op het oosten. De tuin is leuk aangelegd met een groot terras bij de achtergevel, gazon, een trampoline en een border met beplanting. Bij de achtergevel vind je een buitenkraan en een elektrisch zonnescherm, zodat je op zonnige dagen ook een plekje in de schaduw kunt creëren. Achterin de tuin staat een houten berging van ca. 8m2 met daarnaast een overkapping voor de kliko's en een toegang tot het achtergelegen pad. Kenmerken Gebruiksoppervlakte: ca. 98m2 Externe bergruimte: ca. 8m2 Inhoud woning: ca. 340m3 Grondoppervlakte: 158m2 Bouwjaar: ca. 1996 Oppervlakten Begane grond Woonkamer & keuken: ca. 46m 1e Verdieping Slaapkamer I: ca. 14m2 Slaapkamer II: ca. 9m2 Slaapkamer III: ca. 7m2 Badkamer: ca. 5m2 Tuin Berging: ca. 8m2 Omgeving Deze leuke woning is gelegen in de kleinschalige en centraal gesitueerde woonwijk De Gelderse Blom. De centrale ligging in een groene omgeving zorgt voor een plezierig woonklimaat, waarbij je voorzieningen als het gezellige winkelcentrum en treinstation Veenendaal-De Klomp binnen handbereik hebt. Ook steden als Utrecht of Arnhem liggen binnen handbereik door de gunstige ligging ten opzichte van de autosnelweg A12. Voor kinderen zijn er genoeg speelgelegenheden in de directe omgeving aanwezig en speeltuin De Pol bevindt zich op nog geen 5 minuten loopafstand.

Mortgage berekenen

€ 415.000

Cost of copper (estimated): € 10.150

2% transfer tax (€ 8.300) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total purchase (incl. p.p.): € 425.150

2,78%

Yearly

%

€ 20.750

Direct available

€

Estimated mortgage

Indicative gross monthly cost

Based on annuity and 30 year term

Indicative net monthly cost

i

Disclaimer: this mortgage calculation is a simplified indication based on general assumptions. No rights can be derived from the results shown. Calculated with 10-annual interest (met NHG), automatically determined based on the price limit € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle features

Basis

Asking price
€ 415.000 k.k.
Status
Sold
Offer type
koop
House use
permanente bewoning
Type of dwelling
woonhuis, tussenwoning

Index

Rooms
4 rooms
Bedrooms
3 bedrooms
Bathrooms
1 badkamer en 1 apart toilet
Floors
2 woonlagen

Areas and volumes

Living area
98 m²
Land area
158 m²
Content
340 m³
External storage space
8 m²
Backyard area
75 m²

Construction and Energy

Year of construction
1996
Construction method
Bestaande bouw
Roof type
Lessenaardak
Insulation
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Heating
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Boiler
HR-cv-combiketel (gas gestookt uit 2010, eigendom)
Energy label
B

Land Registry and VvE

Property situation
Volle eigendom

Outdoor space and parking

Outdoor space
Aan rustige weg en in woonwijk
Garden
Achtertuin en voortuin
Garden location
gelegen op het oosten
Salvage
Vrijstaande houten berging
Parking
Openbaar parkeren

Planning

Available since
19-08-2025
Sale date
20-09-2025

Additional features

  • Airconditioning
  • buitenzonwering
  • mechanische ventilatie
  • en rolluiken

Maps

Postal code map

Postcode map for 3905

Google Maps

Veenendaal on the map

Geographic orientation and real estate agent density in Veenendaal

Residential and neighborhood statistics in Veenendaal

View current location data on residents, WOZ development, housing stock, energy consumption, business activity and safety in Veenendaal. In 2026 were there 70.799 residents. The average WOZ value in 2025 is EUR 394.000.

Residents

70.799

Last year: 2026

Average WOZ

EUR 394.000

Last year: 2025

Average income per person.

EUR 32.400

Source: AllNumbers

Crimes (current year)

2.223

Total registered

Demographics and WOZ development

Inhabitants per year

Inhabitants per year in Veenendaal
Year Residents
2022 67.671
2023 68.525
2024 69.440
2025 70.352
2026 70.799

Annual WOZ value

WOZ value per year in Veenendaal
Year Average WOZ
2021 EUR 275.000
2022 EUR 303.000
2023 EUR 374.000
2024 EUR 388.000
2025 EUR 394.000

Composition of residents

Age build-up

65+: 13.483 0-15: 12.536 15-25: 8.594 25-45: 18.529 45-65: 17.210

Education level

Hoger

28

Praktisch

27

Middelbaar

44

Origin of residents (2025)

Europa

3.700

Nederland

54.861

Buiten Europa

11.791

Housing stock and construction periods

Types of homes

Hoekwoningen 4.088
Appartementen 13.201
Tussenwoningen 9.773
Vrijstaande woningen 1.857
Twee-onder-één-kap woningen 2.974

Construction period of buildings

Voor 1700 0
1700 tot 1900 32
1900 tot 1925 722
1925 tot 1950 2.244
1950 tot 1970 2.388
1970 tot 1980 3.514
1980 tot 1990 3.818
1990 tot 2000 3.867
2000 tot 2010 1.266
2010 tot 2020 2.012
2020 en later 1.450

Energy and sustainability

Energy label distribution

Label A

8.354

Label C

8.320

Label B

5.401

Label D

2.259

Label E

1.833

Label G

1.497

Label F

1.367

Label A+

999

Label A+++

962

Label A++

716

Label A++++

77

Label A+++++

15

Average energy consumption per year

Average energy consumption per year in Veenendaal
Year Gas (m3) Electricity (kWh)
2020 1.000 2.810
2021 1.130 2.860
2022 880 2.670
2023 740 2.510
2024 720 2.560

Consumption per house type

Hoekwoning

Gas: 860 • Electricity: 2.770

Huurwoning

Gas: 620 • Electricity: 2.010

Koopwoning

Gas: 830 • Electricity: 2.840

Appartement

Gas: 570 • Electricity: 1.970

Tussenwoning

Gas: 740 • Electricity: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.320 • Electricity: 4.310

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 980 • Electricity: 3.160

Business activity in Veenendaal (2025)

Handel en HORECA 1.640
Nijverheid en energie 1.185
Zakelijke dienstverlening 2.350
Overheid, onderwijs en zorg 1.705
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 740
Financiele diensten en onroerendgoed 510
Cultuur, recreatie en overige diensten 850

Total number of company establishments: 9.020

Recent crime statistics

Recent crime statistics in Veenendaal
Period Crimes
jan 2026 211
jul 2025 197
jun 2025 175
mei 2025 206
mrt 2025 214
mrt 2026 211
nov 2024 191
nov 2025 173
okt 2024 191
okt 2025 192
sep 2024 175
sep 2025 182

These figures give an indicative picture of safety trends in the living environment of Veenendaal.

Frequently asked questions about living in Veenendaal

Short answers based on current local statistics, handy for a quick comparison of the living environment.

Hoeveel inwoners heeft Veenendaal?

Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Veenendaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Veenendaal?

In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.

Meer houses in Veenendaal

View more homes in this location.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.