Jump to content
Logo of Peter van den Top makelaars

Oudeveen 27

3905WB Veenendaal • Utrecht

Sold

€ 350.000 k.k.

Cost of copper (estimated): € 8.850

2% transfer tax (€ 7.000) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total incl. VAT: € 358.850

Purchase price /m²: € 4.729

Photo Gallery

Description

Een appartement waarvan u zonder moeite uw thuis maakt! Dit appartement aan de Oudeveen laat zien hoe prettig wonen kan zijn wanneer ruimte, afwerking en indeling goed op elkaar zijn afgestemd. Met 74 m² woonoppervlakte en een praktische indeling voelt de woning ruim en overzichtelijk aan, zonder dat het karakter verliest. Vanaf het moment dat u binnenkomt, valt de rustige uitstraling op, versterkt door de moderne afwerking en het fijne daglicht dat door het appartement stroomt. De leefruimte vormt een logisch geheel met de keuken en het balkon, waardoor het appartement een open en toegankelijke sfeer krijgt. Ook de slaapkamers en de badkamer sluiten hier naadloos op aan en zijn met zorg ingericht. Dit is een woning waar u niet hoeft te puzzelen met indeling of aanpassingen, maar waar alles al klopt en direct prettig aanvoelt. Een comfortabele plek voor wie op zoek is naar een instapklaar appartement met een verzorgde uitstraling en een fijne balans tussen praktisch wonen en wooncomfort. De buurt Oudeveen is gelegen in een rustige woonwijk van Veenendaal, met een prettige combinatie van groen en voorzieningen in de directe omgeving. Winkels voor de dagelijkse boodschappen, openbaar vervoer en diverse voorzieningen bevinden zich op korte afstand. Ook de bereikbaarheid is goed, met uitvalswegen richting de A12 en A30 nabij. De wijk is ruim opgezet en biedt voldoende parkeergelegenheid rondom het complex. Een fijne omgeving voor wie comfortabel wil wonen, met alles wat nodig is binnen handbereik. Appartement Via de gezamenlijke entree met brievenbussen betreedt u het complex. Het trappenhuis is verzorgd en geeft toegang tot de verdiepingen. In de onderbouw beschikt u over een eigen berging, een praktische ruimte voor fietsen, seizoensspullen of extra opslag. De algemene ruimtes zijn functioneel ingericht en netjes onderhouden. Eenmaal in het appartement komt u binnen in een ruime entreehal, voorzien van het moderne toilet, garderobe, een bergkast en toegang tot vrijwel alle vertrekken. De woonkamer vormt het hart van de woning en biedt voldoende ruimte voor een comfortabele zithoek en een royale eethoek. Grote raampartijen zorgen voor een prettige lichtinval, en geven de ruimte een open en rustige uitstraling. De afwerking is modern en neutraal, waardoor u hier eenvoudig uw eigen woonstijl kunt realiseren. Aansluitend bevindt zich de keuken, praktisch ingericht met een meubel in een rechte opstelling. De lichte fronten worden gecombineerd met een contrasterend werkblad en diverse inbouwapparatuur, waaronder een gaskookplaat, afzuigkap, combi-oven, koelkast en vaatwasser. Het geheel oogt overzichtelijk en biedt voldoende werk- en kastruimte voor dagelijks gebruik. Vanuit hier én vanuit de hoofdslaapkamer heeft u directe toegang tot het balkon. Het appartement beschikt over twee slaapkamers, beide van een prettig formaat. De ruime hoofdslaapkamer biedt plaats aan een tweepersoonsbed en aanvullend meubilair, terwijl de tweede slaapkamer zich eventueel uitstekend leent voor gebruik als werk-, logeer- of hobbykamer. De badkamer (2023) is modern uitgevoerd met betonlook tegels, en voorzien van een ruime inloop-regendouche en een stijlvol dubbel wastafelmeubel. Ook de witgoedaansluitingen bevinden zich in de badkamer. Alles sluit qua afwerking mooi op elkaar aan, wat zorgt voor een rustig en samenhangend geheel. Buitenruimte Het overdekte balkon is bereikbaar vanuit de keuken en biedt ruimte voor een zitje. Een fijne plek om even buiten te zitten, met voldoende privacy en zonder onderhoud. Een praktisch extraatje dat het wooncomfort compleet maakt. Bijzonderheden • Instapklaar driekamerappartement • Moderne afwerking • Woonoppervlakte: 74 m² • Lichte woonkamer • Compleet uitgeruste keuken (2021) • Moderne badkamer (december 2023) • Twee volwaardige slaapkamers • Elektrische vloerverwarming aanwezig in de badkamer • Overdekt balkon • Eigen berging in de onderbouw De Oudeveen 27 is een appartement waar comfort en verzorgde afwerking op een prettige manier samenkomen. Een woning die logisch is ingedeeld, prettig aanvoelt en direct klaar is voor gebruik. Wij nodigen u graag uit om tijdens een bezichtiging zelf te ervaren hoe aangenaam het wonen hier is. Aan onvolkomenheden in de vermelde gegevens, tekeningen en schaal kunnen geen aanspraken worden ontleend. De vermelde informatie is van algemene aard en is niet meer dan een vrijblijvende uitnodiging om in onderhandeling te treden. Lees de volledige omschrijving

Mortgage berekenen

€ 350.000

Cost of copper (estimated): € 8.850

2% transfer tax (€ 7.000) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total purchase (incl. p.p.): € 358.850

2,78%

Yearly

%

€ 17.500

Direct available

Estimated mortgage

Indicative gross monthly cost

Based on annuity and 30 year term

Indicative net monthly cost

i

Disclaimer: this mortgage calculation is a simplified indication based on general assumptions. No rights can be derived from the results shown. Calculated with 10-annual interest (met NHG), automatically determined based on the price limit € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (15-05-2026 03:45).

Alle features

Basis

Asking price
€ 350.000 k.k.
Status
Sold
Offer type
koop
House use
permanente bewoning
Type of dwelling
appartement, galerijflat (appartement)

Index

Rooms
4 rooms
Bedrooms
2 bedrooms
Bathrooms
1 badkamer en 1 apart toilet
Floors
1 woonlaag
Located on
1e woonlaag

Areas and volumes

Living area
74 m²
Content
243 m³
Building bound outdoor space
6 m²
External storage space
6 m²

Construction and Energy

Year of construction
1980
Construction method
Bestaande bouw
Roof type
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Insulation
Dubbel glas en vloerisolatie
Heating
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Warm water
Cv-ketel
Boiler
Remeha (gas gestookt combiketel uit 2021, eigendom)
Energy label
B

Land Registry and VvE

Property situation
Volle eigendom
Registered VvE KvK
Yes
VvE annual meeting
Yes
VvE reserve fund present
Yes
VvE maintenance plan
Yes
VvE opstalverzekering
Yes

Outdoor space and parking

Outdoor space
Aan rustige weg en in woonwijk
Parking
Openbaar parkeren

Planning

Available since
26-01-2026
Sale date
26-03-2026

Bathroom facilities

Dubbele wastafel, inloopdouche, en wastafelmeubel

Additional features

  • Mechanische ventilatie en natuurlijke ventilatie

Maps

Postal code map

Postcode map for 3905

Google Maps

Veenendaal on the map

Geographic orientation and real estate agent density in Veenendaal

Residential and neighborhood statistics in Veenendaal

View current location data on residents, WOZ development, housing stock, energy consumption, business activity and safety in Veenendaal. In 2026 were there 70.799 residents. The average WOZ value in 2025 is EUR 394.000.

Residents

70.799

Last year: 2026

Average WOZ

EUR 394.000

Last year: 2025

Average income per person.

EUR 32.400

Source: AllNumbers

Crimes (current year)

2.223

Total registered

Demographics and WOZ development

Inhabitants per year

Inhabitants per year in Veenendaal
Year Residents
2022 67.671
2023 68.525
2024 69.440
2025 70.352
2026 70.799

Annual WOZ value

WOZ value per year in Veenendaal
Year Average WOZ
2021 EUR 275.000
2022 EUR 303.000
2023 EUR 374.000
2024 EUR 388.000
2025 EUR 394.000

Composition of residents

Age build-up

65+: 13.483 0-15: 12.536 15-25: 8.594 25-45: 18.529 45-65: 17.210

Education level

Hoger

28

Praktisch

27

Middelbaar

44

Origin of residents (2025)

Europa

3.700

Nederland

54.861

Buiten Europa

11.791

Housing stock and construction periods

Types of homes

Hoekwoningen 4.088
Appartementen 13.201
Tussenwoningen 9.773
Vrijstaande woningen 1.857
Twee-onder-één-kap woningen 2.974

Construction period of buildings

Voor 1700 0
1700 tot 1900 32
1900 tot 1925 722
1925 tot 1950 2.244
1950 tot 1970 2.388
1970 tot 1980 3.514
1980 tot 1990 3.818
1990 tot 2000 3.867
2000 tot 2010 1.266
2010 tot 2020 2.012
2020 en later 1.450

Energy and sustainability

Energy label distribution

Label A

8.354

Label C

8.320

Label B

5.401

Label D

2.259

Label E

1.833

Label G

1.497

Label F

1.367

Label A+

999

Label A+++

962

Label A++

716

Label A++++

77

Label A+++++

15

Average energy consumption per year

Average energy consumption per year in Veenendaal
Year Gas (m3) Electricity (kWh)
2020 1.000 2.810
2021 1.130 2.860
2022 880 2.670
2023 740 2.510
2024 720 2.560

Consumption per house type

Hoekwoning

Gas: 860 • Electricity: 2.770

Huurwoning

Gas: 620 • Electricity: 2.010

Koopwoning

Gas: 830 • Electricity: 2.840

Appartement

Gas: 570 • Electricity: 1.970

Tussenwoning

Gas: 740 • Electricity: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.320 • Electricity: 4.310

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 980 • Electricity: 3.160

Business activity in Veenendaal (2025)

Handel en HORECA 1.640
Nijverheid en energie 1.185
Zakelijke dienstverlening 2.350
Overheid, onderwijs en zorg 1.705
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 740
Financiele diensten en onroerendgoed 510
Cultuur, recreatie en overige diensten 850

Total number of company establishments: 9.020

Recent crime statistics

Recent crime statistics in Veenendaal
Period Crimes
jan 2026 211
jul 2025 197
jun 2025 175
mei 2025 206
mrt 2025 214
mrt 2026 211
nov 2024 191
nov 2025 173
okt 2024 191
okt 2025 192
sep 2024 175
sep 2025 182

These figures give an indicative picture of safety trends in the living environment of Veenendaal.

Frequently asked questions about living in Veenendaal

Short answers based on current local statistics, handy for a quick comparison of the living environment.

Hoeveel inwoners heeft Veenendaal?

Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Veenendaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Veenendaal?

In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.

Meer houses in Veenendaal

View more homes in this location.

Receive free, non-binding quotes

Compare multiple real estate agents and choose the best match.