Residents
70.799
Last year: 2026
Meesterlijk wonen in Veenendaal Welkom bij Meesterwerk, een uniek nieuwbouwproject bestaande uit 23 duurzame, levensloopbestendige appartementen. Hier woon je comfortabel en zorgeloos, met alle voorzieningen van het bruisende centrum van Veenendaal binnen handbereik. Perfect voor zowel starters als senioren die zoeken naar een fijne balans tussen rust en stadse dynamiek. Appartementen voor alle generaties Of je nu geniet van gezellige horecagelegenheden, sfeervolle boetieks of een breed aanbod aan culturele en sportieve activiteiten: in Meesterwerk zit je altijd dichtbij alles wat Veenendaal te bieden heeft. Medische voorzieningen, uitgaansmogelijkheden en dagelijkse boodschappen zijn eenvoudig bereikbaar. Zo woon je hier in een omgeving die met je meegroeit, ongeacht je levensfase. Sociale koop In dit project zijn er 7 sociale koopappartementen beschikbaar. Deze woningen zijn speciaal bedoeld voor starters en mensen met een inkomen binnen de sociale koopgrenzen. Het voordeel van sociale koop is dat je een eigen woning kunt kopen tegen een betaalbare prijs, terwijl je toch profiteert van de voordelen van een koopwoning. Centraal en goed bereikbaar Gelegen op een centrale plek in Veenendaal, slechts een paar minuten lopen van het centrum, combineert Meesterwerk de rust van een woonwijk met de levendigheid van de stad. Dankzij de uitstekende bereikbaarheid en infrastructuur voelt iedereen zich hier meteen thuis. Doe nú al een financiële check! Als voorbereiding op de start verkoop kun je nu al een financiële check uit laten voeren. Dit brengt ook voordelen met zich mee bij de toewijzing van de appartementen. Dus wacht niet langer en neem vandaag nog contact op voor jouw financiële check!
€ 289.500
Cost of copper (estimated): € 7.640
2% transfer tax (€ 5.790) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)
Total purchase (incl. p.p.): € 297.140
2,78%
Yearly
€ 14.475
Direct available
Estimated mortgage
Indicative gross monthly cost
Based on annuity and 30 year term
Indicative net monthly cost
iDisclaimer: this mortgage calculation is a simplified indication based on general assumptions. No rights can be derived from the results shown. Calculated with 10-annual interest (met NHG), automatically determined based on the price limit € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (15-05-2026 03:45).
Inloopdouche en wastafel
Geographic orientation and real estate agent density in Veenendaal
View current location data on residents, WOZ development, housing stock, energy consumption, business activity and safety in Veenendaal. In 2026 were there 70.799 residents. The average WOZ value in 2025 is EUR 394.000.
Residents
70.799
Last year: 2026
Average WOZ
EUR 394.000
Last year: 2025
Average income per person.
EUR 32.400
Source: AllNumbers
Crimes (current year)
2.223
Total registered
| Year | Residents |
|---|---|
| 2022 | 67.671 |
| 2023 | 68.525 |
| 2024 | 69.440 |
| 2025 | 70.352 |
| 2026 | 70.799 |
| Year | Average WOZ |
|---|---|
| 2021 | EUR 275.000 |
| 2022 | EUR 303.000 |
| 2023 | EUR 374.000 |
| 2024 | EUR 388.000 |
| 2025 | EUR 394.000 |
Hoger
28
Praktisch
27
Middelbaar
44
Europa
3.700
Nederland
54.861
Buiten Europa
11.791
Label A
8.354
Label C
8.320
Label B
5.401
Label D
2.259
Label E
1.833
Label G
1.497
Label F
1.367
Label A+
999
Label A+++
962
Label A++
716
Label A++++
77
Label A+++++
15
| Year | Gas (m3) | Electricity (kWh) |
|---|---|---|
| 2020 | 1.000 | 2.810 |
| 2021 | 1.130 | 2.860 |
| 2022 | 880 | 2.670 |
| 2023 | 740 | 2.510 |
| 2024 | 720 | 2.560 |
Hoekwoning
Gas: 860 • Electricity: 2.770
Huurwoning
Gas: 620 • Electricity: 2.010
Koopwoning
Gas: 830 • Electricity: 2.840
Appartement
Gas: 570 • Electricity: 1.970
Tussenwoning
Gas: 740 • Electricity: 2.550
Vrijstaande woning
Gas: 1.320 • Electricity: 4.310
Twee-onder-één-kap woning
Gas: 980 • Electricity: 3.160
Total number of company establishments: 9.020
| Period | Crimes |
|---|---|
| jan 2026 | 211 |
| jul 2025 | 197 |
| jun 2025 | 175 |
| mei 2025 | 206 |
| mrt 2025 | 214 |
| mrt 2026 | 211 |
| nov 2024 | 191 |
| nov 2025 | 173 |
| okt 2024 | 191 |
| okt 2025 | 192 |
| sep 2024 | 175 |
| sep 2025 | 182 |
These figures give an indicative picture of safety trends in the living environment of Veenendaal.
Short answers based on current local statistics, handy for a quick comparison of the living environment.
Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.
De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.
Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.
Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.
In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.
View more homes in this location.
3903CT Veenendaal
€ 499.500 k.k.
€ 4.420/m²
3901GD Veenendaal
€ 485.000 k.k.
€ 3.975/m²
3905EN Veenendaal
€ 1.200.000 k.k.
€ 2.727/m²
3903GB Veenendaal
€ 699.000 k.k.
€ 5.683/m²
3903GS Veenendaal
€ 669.000 k.k.
€ 4.883/m²
3901PB Veenendaal
€ 350.000 k.k.
€ 4.217/m²
3904MB Veenendaal
€ 1.350.000 k.k.
€ 7.337/m²
3905LB Veenendaal
€ 800.000 k.k.
€ 3.030/m²