Residents
70.799
Last year: 2026
Op het Schrijverspark is het sowieso al superleuk wonen. Maar zeker in huisnummer 169-3. En laat dit 3-kamer appartement nu beschikbaar zijn voor de verkoop! Lees maar snel door en wij vertellen je waarom je dit appartement zou moeten bezichtigen. Allereerst vanwege de locatie. Dit appartement ligt namelijk aan de rand van de wijk. In de praktijk betekent dit vanuit de woonkamer een leuk vrij uitzicht over de omgeving. Temeer omdat het appartement op de 4e verdieping ligt. Wist je al dat dit aan het Schrijverspark de top-etage betreft? Hierdoor zijn er geen bovenburen! Maar over de locatie is nog veel meer te vertellen. Zo ligt het centrum van Veenendaal werkelijk op loopafstand. Naast een uitgebreid winkelaanbod, wat van heinde en ver door het winkelend publiek wordt bezocht, zijn er ook uiteenlopende horecavoorzieningen aanwezig. Net als een bushalte en uitgaansgelegenheden zoals onder andere een theater. Op fiets is het treinstation te bereiken. Vanaf hier sta je binnen een half uurtje op Utrecht - Centraal. Het appartement zelf heeft een fijne woonkamer en 2 slaapkamers met een goede afmeting. Verder is het appartement goed onderhouden en keurig afgewerkt en wordt het netjes bewoond. Kortom: Een absolute kans! Wie pakt deze kans? Indeling Begane grond: De centrale entree is afgesloten en heeft een intercom. Verder vinden we hier de brievenbussen, het trappenhuis en de bergingen. 3e Verdieping: Aan het begin van de galerij vinden we de voordeur van huisnummer 169-3. Als we binnen staan dan staan we als eerste in de hal. Snel lopen we door naar de woonkamer. Deze fijne woonkamer heeft een deur naar het balkon. Verder is er een deur naar de slaapkamer die aan de galerijzijde ligt. Weer terug in de hal lopen we gelijk door naar de hoofdslaapkamer. Ook deze slaapkamer heeft een deur naar het balkon. Verder is de naastgelegen badkamer toegankelijk. Deze badkamer is uitgevoerd met een wastafel met een wastafelmeubel, een douchecabine en de wasmachine kan hier worden aangesloten. Weer terug in de hal is er een separaat toilet, de meterkast en de keuken. De keukeninrichting is in een hoekopstelling geplaatst en voorzien van een inductiekookplaat, een afzuigkap, een combi-oven, een vaatwasser, een koelkast en een vriezer. Meer dan compleet dus! Ook de CV-combiketel (2020) is in de keuken opgesteld. Overig: De oplevering is bij voorkeur begin mei 2026 gewenst. De bijdrage aan de VvE bedraagt € 131,-- per maand. Lees de volledige omschrijving
€ 279.500
Cost of copper (estimated): € 7.440
2% transfer tax (€ 5.590) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)
Total purchase (incl. p.p.): € 286.940
2,78%
Yearly
€ 13.975
Direct available
Estimated mortgage
Indicative gross monthly cost
Based on annuity and 30 year term
Indicative net monthly cost
iDisclaimer: this mortgage calculation is a simplified indication based on general assumptions. No rights can be derived from the results shown. Calculated with 10-annual interest (met NHG), automatically determined based on the price limit € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).
Douche, wastafel, en wastafelmeubel
Geographic orientation and real estate agent density in Veenendaal
View current location data on residents, WOZ development, housing stock, energy consumption, business activity and safety in Veenendaal. In 2026 were there 70.799 residents. The average WOZ value in 2025 is EUR 394.000.
Residents
70.799
Last year: 2026
Average WOZ
EUR 394.000
Last year: 2025
Average income per person.
EUR 32.400
Source: AllNumbers
Crimes (current year)
2.223
Total registered
| Year | Residents |
|---|---|
| 2022 | 67.671 |
| 2023 | 68.525 |
| 2024 | 69.440 |
| 2025 | 70.352 |
| 2026 | 70.799 |
| Year | Average WOZ |
|---|---|
| 2021 | EUR 275.000 |
| 2022 | EUR 303.000 |
| 2023 | EUR 374.000 |
| 2024 | EUR 388.000 |
| 2025 | EUR 394.000 |
Hoger
28
Praktisch
27
Middelbaar
44
Europa
3.700
Nederland
54.861
Buiten Europa
11.791
Label A
8.354
Label C
8.320
Label B
5.401
Label D
2.259
Label E
1.833
Label G
1.497
Label F
1.367
Label A+
999
Label A+++
962
Label A++
716
Label A++++
77
Label A+++++
15
| Year | Gas (m3) | Electricity (kWh) |
|---|---|---|
| 2020 | 1.000 | 2.810 |
| 2021 | 1.130 | 2.860 |
| 2022 | 880 | 2.670 |
| 2023 | 740 | 2.510 |
| 2024 | 720 | 2.560 |
Hoekwoning
Gas: 860 • Electricity: 2.770
Huurwoning
Gas: 620 • Electricity: 2.010
Koopwoning
Gas: 830 • Electricity: 2.840
Appartement
Gas: 570 • Electricity: 1.970
Tussenwoning
Gas: 740 • Electricity: 2.550
Vrijstaande woning
Gas: 1.320 • Electricity: 4.310
Twee-onder-één-kap woning
Gas: 980 • Electricity: 3.160
Total number of company establishments: 9.020
| Period | Crimes |
|---|---|
| jan 2026 | 211 |
| jul 2025 | 197 |
| jun 2025 | 175 |
| mei 2025 | 206 |
| mrt 2025 | 214 |
| mrt 2026 | 211 |
| nov 2024 | 191 |
| nov 2025 | 173 |
| okt 2024 | 191 |
| okt 2025 | 192 |
| sep 2024 | 175 |
| sep 2025 | 182 |
These figures give an indicative picture of safety trends in the living environment of Veenendaal.
Short answers based on current local statistics, handy for a quick comparison of the living environment.
Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.
De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.
Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.
Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.
In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.
View more homes in this location.
3903GB Veenendaal
€ 699.000 k.k.
€ 5.683/m²
3903GS Veenendaal
€ 669.000 k.k.
€ 4.883/m²
3901PB Veenendaal
€ 350.000 k.k.
€ 4.217/m²
3904MB Veenendaal
€ 1.350.000 k.k.
€ 7.337/m²
3905LB Veenendaal
€ 800.000 k.k.
€ 3.030/m²
3905LH Veenendaal
€ 599.000 k.k.
€ 6.051/m²
3901CP Veenendaal
€ 375.000 k.k.
€ 4.213/m²
3905XD Veenendaal
€ 495.000 k.k.
€ 4.195/m²