Ir directamente al contenido
Logotipo de Burgland Makelaars

Schrijverspark 169 03

3901PK Veenendaal • Utrecht

Vendido

€ 279.500 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 7.440

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 5.590) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 286.940

Precio de compra /m²: € 4.581

Galería de fotos

Descripción

Op het Schrijverspark is het sowieso al superleuk wonen. Maar zeker in huisnummer 169-3. En laat dit 3-kamer appartement nu beschikbaar zijn voor de verkoop! Lees maar snel door en wij vertellen je waarom je dit appartement zou moeten bezichtigen. Allereerst vanwege de locatie. Dit appartement ligt namelijk aan de rand van de wijk. In de praktijk betekent dit vanuit de woonkamer een leuk vrij uitzicht over de omgeving. Temeer omdat het appartement op de 4e verdieping ligt. Wist je al dat dit aan het Schrijverspark de top-etage betreft? Hierdoor zijn er geen bovenburen! Maar over de locatie is nog veel meer te vertellen. Zo ligt het centrum van Veenendaal werkelijk op loopafstand. Naast een uitgebreid winkelaanbod, wat van heinde en ver door het winkelend publiek wordt bezocht, zijn er ook uiteenlopende horecavoorzieningen aanwezig. Net als een bushalte en uitgaansgelegenheden zoals onder andere een theater. Op fiets is het treinstation te bereiken. Vanaf hier sta je binnen een half uurtje op Utrecht - Centraal. Het appartement zelf heeft een fijne woonkamer en 2 slaapkamers met een goede afmeting. Verder is het appartement goed onderhouden en keurig afgewerkt en wordt het netjes bewoond. Kortom: Een absolute kans! Wie pakt deze kans? Indeling Begane grond: De centrale entree is afgesloten en heeft een intercom. Verder vinden we hier de brievenbussen, het trappenhuis en de bergingen. 3e Verdieping: Aan het begin van de galerij vinden we de voordeur van huisnummer 169-3. Als we binnen staan dan staan we als eerste in de hal. Snel lopen we door naar de woonkamer. Deze fijne woonkamer heeft een deur naar het balkon. Verder is er een deur naar de slaapkamer die aan de galerijzijde ligt. Weer terug in de hal lopen we gelijk door naar de hoofdslaapkamer. Ook deze slaapkamer heeft een deur naar het balkon. Verder is de naastgelegen badkamer toegankelijk. Deze badkamer is uitgevoerd met een wastafel met een wastafelmeubel, een douchecabine en de wasmachine kan hier worden aangesloten. Weer terug in de hal is er een separaat toilet, de meterkast en de keuken. De keukeninrichting is in een hoekopstelling geplaatst en voorzien van een inductiekookplaat, een afzuigkap, een combi-oven, een vaatwasser, een koelkast en een vriezer. Meer dan compleet dus! Ook de CV-combiketel (2020) is in de keuken opgesteld. Overig: De oplevering is bij voorkeur begin mei 2026 gewenst. De bijdrage aan de VvE bedraagt € 131,-- per maand. Lees de volledige omschrijving

Hipoteca berekenen

€ 279.500

Coste del comprador (estimado): € 7.440

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 5.590) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 286.940

2,78%

Anualmente

%

€ 13.975

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 279.500 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
appartement, galerijflat (appartement)

Índice

Habitaciones
3 habitaciones
Habitaciones de dormir
2 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
1 woonlaag
Ubicado en
3e woonlaag

Áreas y volúmenes

Superficie construida
61 m²
Contenido
202 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
4 m²
Espacio de almacenamiento externo
9 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1963
Método de construcción
Bestaande bouw
Aislamiento
Grotendeels dubbelglas
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Nefit (gas gestookt combiketel uit 2020, eigendom)
Etiqueta energética
C

Catastral y VvE

VvE inscrita en el KvK
Reunión anual de VvE
Fondo de reserva de la VvE presente
Plan de mantenimiento VvE
VvE opstalverzekering

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
In woonwijk
Rescate
Box

Planificación

Ofrecido desde
24-12-2025
Fecha de venta
01-03-2026

Instalaciones del baño

Douche, wastafel, en wastafelmeubel

Características adicionales

  • Glasvezelkabel en TV kabel

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 3901

Mapas de Google

Veenendaal en el mapa

Orientación geográfica y densidad de agentes inmobiliarios en Veenendaal

Estadísticas de vivienda y vecindario en Veenendaal

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Veenendaal. En 2026 había 70.799 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 394.000.

Inhabitantes

70.799

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 394.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 32.400

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

2.223

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Veenendaal
Año Inhabitantes
2022 67.671
2023 68.525
2024 69.440
2025 70.352
2026 70.799

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Veenendaal
Año Promedio WOZ
2021 EUR 275.000
2022 EUR 303.000
2023 EUR 374.000
2024 EUR 388.000
2025 EUR 394.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 13.483 0-15: 12.536 15-25: 8.594 25-45: 18.529 45-65: 17.210

Nivel académico

Hoger

28

Praktisch

27

Middelbaar

44

Origen de los residentes (2025)

Europa

3.700

Nederland

54.861

Buiten Europa

11.791

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 4.088
Appartementen 13.201
Tussenwoningen 9.773
Vrijstaande woningen 1.857
Twee-onder-één-kap woningen 2.974

Período de construcción del edificio

Voor 1700 0
1700 tot 1900 32
1900 tot 1925 722
1925 tot 1950 2.244
1950 tot 1970 2.388
1970 tot 1980 3.514
1980 tot 1990 3.818
1990 tot 2000 3.867
2000 tot 2010 1.266
2010 tot 2020 2.012
2020 en later 1.450

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta A

8.354

Etiqueta C

8.320

Etiqueta B

5.401

Etiqueta D

2.259

Etiqueta E

1.833

Etiqueta G

1.497

Etiqueta F

1.367

Etiqueta A+

999

Etiqueta A+++

962

Etiqueta A++

716

Etiqueta A++++

77

Etiqueta A+++++

15

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Veenendaal
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.000 2.810
2021 1.130 2.860
2022 880 2.670
2023 740 2.510
2024 720 2.560

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 860 • Electricidad: 2.770

Huurwoning

Gas: 620 • Electricidad: 2.010

Koopwoning

Gas: 830 • Electricidad: 2.840

Appartement

Gas: 570 • Electricidad: 1.970

Tussenwoning

Gas: 740 • Electricidad: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.320 • Electricidad: 4.310

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 980 • Electricidad: 3.160

Actividad empresarial en Veenendaal (2025)

Handel en HORECA 1.640
Nijverheid en energie 1.185
Zakelijke dienstverlening 2.350
Overheid, onderwijs en zorg 1.705
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 740
Financiele diensten en onroerendgoed 510
Cultuur, recreatie en overige diensten 850

Número total de establecimientos empresariales: 9.020

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Veenendaal
Periodo Delitos
jan 2026 211
jul 2025 197
jun 2025 175
mei 2025 206
mrt 2025 214
mrt 2026 211
nov 2024 191
nov 2025 173
okt 2024 191
okt 2025 192
sep 2024 175
sep 2025 182

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Veenendaal.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Veenendaal

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Veenendaal?

Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Veenendaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Veenendaal?

In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.

Meer viviendas in Veenendaal

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.