Jump to content
Logo of Janssen & Van Dijk Garantiemakelaars

Tuinstraat 85 F

3901RA Veenendaal • Utrecht

Sold

€ 295.000 k.k.

Cost of copper (estimated): € 7.750

2% transfer tax (€ 5.900) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total incl. VAT: € 302.750

Purchase price /m²: € 5.784

Photo Gallery

Description

Instapklaar 2-kamerappartement met groot dakterras in hartje centrum! In het centrum van Veenendaal, in een kleinschalig complex van slechts 14 appartementen, vind je dit lichte en sfeervolle 2-KAMER APPARTEMENT. Wat dit appartement echt bijzonder maakt, is het royale dakterras van 22m² aan de achterzijde; een plek om in alle rust van het buitenleven te genieten. Het appartement biedt een lichte woonkamer met grote raampartijen en Frans balkon, een moderne keuken met kook- en spoeleiland, een comfortabele slaapkamer, een nette badkamer en een apart toilet. Met veel bergruimte blijft alles netjes en overzichtelijk. Daarnaast is het appartement energiezuinig (label A) en profiteer je hier van lage servicekosten en een cv-ketel uit 2023. Kom dit unieke stadsappartement zelf ervaren en laat je verrassen door het heerlijke dakterras en het comfort dat het te bieden heeft! Indeling Je krijgt toegang tot het appartementencomplex via de overdekte en beveiligde hoofdentree. Deze is voorzien van een brievenbussentableau en intercominstallatie. Via het trappenhuis bereik je de 1e verdieping, waar je aan het einde van de galerij, op nummer 85F, dit instapklare appartement vindt. Achter de voordeur bevindt zich de entreehal en hiervandaan krijg je toegang tot de meterkast, toiletruimte, slaapkamer, inpandige berging, een vaste kast en de woonkamer. De toiletruimte is voorzien van een wandcloset en een fonteintje; de wanden zijn betegeld met witte wandtegels met een zwarte decorrand en op de vloer liggen diagonaal gelegde zwart/witte plavuizen. De slaapkamer grenst aan de rustige galerij (omdat dit het laatste appartement aan de galerij is, komt hier niemand voorbij) en is voorzien van een praktische inbouwkast. De badkamer en suite wordt van de slaapkamer gescheiden door een plafondhoge wand en is in dezelfde kleurstelling betegeld als de toiletruimte. Je hebt hier de beschikking over een wastafelmeubel met dubbele waskom en zwarte kranen, een spiegel met verlichting én verwarming en een douche met transparante deur. De inpandige berging is voorzien van een aansluiting voor de wasmachine en ook staan hier de mechanische ventilatie-unit en de HR-cv-combi ketel (Intergas Kombi Kompakt HRE 24/18A, geïnstalleerd in april 2023) opgesteld. De grote vaste kast biedt prettig veel bergruimte voor bijvoorbeeld de boodschappen, huishoudelijke apparaten en/of spelletjes. Wauw, en dan komen we de woonkamer binnen: wat een mooie, sfeervolle en lichte ruimte is dit! De keuken is met een hoge kastenwand en kook-/spoeleiland op fraaie wijze geïntegreerd in de ruimte en de grote ramen zorgen voor prettig veel licht. Met de glad gestuukte wanden (voorzien van sausbaar scanbehang), de massief houten vloer en de stijlvolle lattenwand heb je hier een hele sfeervolle basis om er jouw eigen thuis van te maken. In de keuken heb je de beschikking over koelkast met vriesvak en een combioven; deze zijn in de hoge kastenwand ondergebracht. Het kook-/spoeleiland is voorzien van een 4-pits gaskookplaat, RVS-recirculatiekap, spoelbak en vaatwasser. De keuken heeft witte fronten en het kook-/spoeleiland is afgewerkt met een antracietkleurig natuurstenen aanrechtblad, waaraan ook ruimte is voor 2 barkrukken. Wat dit appartement écht uniek maakt, is het grote terras direct bij de voordeur van het appartement. Net als het appartement bevindt ook het terras zich aan het einde van de galerij, zodat je hier in alle rust van het buitenleven kunt genieten. Het terras heeft een oppervlakte van maar liefst 22m2 en is voorzien van houten vlonderdelen en een dubbel stopcontact. Afwerking Het gehele appartement is voorzien een massief eikenhouten vloer en glad gestuukte wanden met renovlies (1 wand in de woonkamer is voorzien van scanbehang en 1 wand in de slaapkamer van antracietkleurig behang). Kenmerken Gebruiksoppervlakte: ca. 51m² Inhoud woning: ca. 168m³ Bouwjaar: ca. 2009 Servicekosten: € 147,02 per maand Oppervlakten Woonkamer/keuken: ca. 28m² Slaapkamer: ca. 9m² Badkamer: ca. 4m² Inpandige berging: ca. 1m² Bergkast: ca. 1m² Terras: ca. 22m² Parkeren De huidige eigenaar huurt een parkeerplaats op het voorgelegen parkeerterrein voor € 59,- per maand. Verder zijn er in de directe omgeving ruim voldoende (openbare en betaalde) parkeermogelijkheden. Bewoners van het centrum kunnen een parkeervergunning aanvragen. Deze kost € 127,48 per maand. Omgeving Het appartement ligt midden in het gezellige en bruisende centrum van Veenendaal, dat volop in ontwikkeling is. Ook de Tuinstraat zal de komende jaren omgetoverd worden van een straat met veel (bevoorradings)verkeer naar een groene en gezellige woonstraat, waarin er vooral ruimte is voor voetgangers en fietsers. Op de website van de gemeente Veenendaal kun je informatie en artist impressions vinden waaruit duidelijk wordt hoe het straatbeeld verfraaid zal worden.

Mortgage berekenen

€ 295.000

Cost of copper (estimated): € 7.750

2% transfer tax (€ 5.900) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total purchase (incl. p.p.): € 302.750

2,78%

Yearly

%

€ 14.750

Direct available

Estimated mortgage

Indicative gross monthly cost

Based on annuity and 30 year term

Indicative net monthly cost

i

Disclaimer: this mortgage calculation is a simplified indication based on general assumptions. No rights can be derived from the results shown. Calculated with 10-annual interest (met NHG), automatically determined based on the price limit € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45).

Alle features

Basis

Asking price
€ 295.000 k.k.
Status
Sold
Offer type
koop
House use
permanente bewoning
Type of dwelling
appartement, galerijflat (appartement)

Index

Rooms
2 rooms
Bedrooms
1 bedroom
Bathrooms
1 badkamer en 1 apart toilet
Floors
1 woonlaag

Areas and volumes

Living area
51 m²
Content
168 m³

Construction and Energy

Year of construction
2009
Construction method
Bestaande bouw
Roof type
Plat dak
Insulation
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Heating
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Boiler
HR-cv-combiketel (gas gestookt combiketel uit 2023, eigendom)
Energy label
A

Land Registry and VvE

Property situation
Volle eigendom
Registered VvE KvK
Yes
VvE annual meeting
Yes
VvE reserve fund present
Yes
VvE maintenance plan
Yes
VvE opstalverzekering
Yes

Outdoor space and parking

Salvage
Inpandig
Parking
Betaald parkeren, op eigen terrein en openbaar parkeren

Planning

Available since
29-08-2025
Sale date
20-10-2025

Bathroom facilities

Douche en wastafelmeubel

Additional features

  • Mechanische ventilatie

Maps

Postal code map

Postcode map for 3901

Google Maps

Veenendaal on the map

Geographic orientation and real estate agent density in Veenendaal

Residential and neighborhood statistics in Veenendaal

View current location data on residents, WOZ development, housing stock, energy consumption, business activity and safety in Veenendaal. In 2026 were there 70.799 residents. The average WOZ value in 2025 is EUR 394.000.

Residents

70.799

Last year: 2026

Average WOZ

EUR 394.000

Last year: 2025

Average income per person.

EUR 32.400

Source: AllNumbers

Crimes (current year)

2.223

Total registered

Demographics and WOZ development

Inhabitants per year

Inhabitants per year in Veenendaal
Year Residents
2022 67.671
2023 68.525
2024 69.440
2025 70.352
2026 70.799

Annual WOZ value

WOZ value per year in Veenendaal
Year Average WOZ
2021 EUR 275.000
2022 EUR 303.000
2023 EUR 374.000
2024 EUR 388.000
2025 EUR 394.000

Composition of residents

Age build-up

65+: 13.483 0-15: 12.536 15-25: 8.594 25-45: 18.529 45-65: 17.210

Education level

Hoger

28

Praktisch

27

Middelbaar

44

Origin of residents (2025)

Europa

3.700

Nederland

54.861

Buiten Europa

11.791

Housing stock and construction periods

Types of homes

Hoekwoningen 4.088
Appartementen 13.201
Tussenwoningen 9.773
Vrijstaande woningen 1.857
Twee-onder-één-kap woningen 2.974

Construction period of buildings

Voor 1700 0
1700 tot 1900 32
1900 tot 1925 722
1925 tot 1950 2.244
1950 tot 1970 2.388
1970 tot 1980 3.514
1980 tot 1990 3.818
1990 tot 2000 3.867
2000 tot 2010 1.266
2010 tot 2020 2.012
2020 en later 1.450

Energy and sustainability

Energy label distribution

Label A

8.354

Label C

8.320

Label B

5.401

Label D

2.259

Label E

1.833

Label G

1.497

Label F

1.367

Label A+

999

Label A+++

962

Label A++

716

Label A++++

77

Label A+++++

15

Average energy consumption per year

Average energy consumption per year in Veenendaal
Year Gas (m3) Electricity (kWh)
2020 1.000 2.810
2021 1.130 2.860
2022 880 2.670
2023 740 2.510
2024 720 2.560

Consumption per house type

Hoekwoning

Gas: 860 • Electricity: 2.770

Huurwoning

Gas: 620 • Electricity: 2.010

Koopwoning

Gas: 830 • Electricity: 2.840

Appartement

Gas: 570 • Electricity: 1.970

Tussenwoning

Gas: 740 • Electricity: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.320 • Electricity: 4.310

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 980 • Electricity: 3.160

Business activity in Veenendaal (2025)

Handel en HORECA 1.640
Nijverheid en energie 1.185
Zakelijke dienstverlening 2.350
Overheid, onderwijs en zorg 1.705
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 740
Financiele diensten en onroerendgoed 510
Cultuur, recreatie en overige diensten 850

Total number of company establishments: 9.020

Recent crime statistics

Recent crime statistics in Veenendaal
Period Crimes
jan 2026 211
jul 2025 197
jun 2025 175
mei 2025 206
mrt 2025 214
mrt 2026 211
nov 2024 191
nov 2025 173
okt 2024 191
okt 2025 192
sep 2024 175
sep 2025 182

These figures give an indicative picture of safety trends in the living environment of Veenendaal.

Frequently asked questions about living in Veenendaal

Short answers based on current local statistics, handy for a quick comparison of the living environment.

Hoeveel inwoners heeft Veenendaal?

Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Veenendaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Veenendaal?

In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.

Meer houses in Veenendaal

View more homes in this location.

Receive free, non-binding quotes

Compare multiple real estate agents and choose the best match.