Jump to content
Logo of Kwadraat Makelaardij

Chopinlaan 31

2253BS Voorschoten • Zuid-Holland

Sold subject to confirmation

€ 799.000 k.k.

Cost of copper (estimated): € 17.830

2% transfer tax (€ 15.980) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total incl. VAT: € 816.830

Purchase price /m²: € 4.813

Photo Gallery

Description

Welkom bij deze charmante drive-in woning gelegen aan de Chopinlaan in Voorschoten. Met 5 slaapkamers, een royale woonoppervlakte van 191 m2 en een zeer goed onderhouden en fraai aangelegde tuin, is dit een ideale gezinswoning. De woning, gebouwd in 1965, combineert historische charme met modern comfort, zoals de Intergas combi cv-ketel en kunststof kozijnen met dubbele beglazing. Dankzij de ligging aan waterpartij en in een rustige straat in een woonwijk, kunt u genieten van een rustige leefomgeving met een onbelemmerd uitzicht over waterpartij en park. **Locatie & Omgeving** Voorschoten, een schilderachtig dorp in Nederland, staat bekend om zijn rustige sfeer en nabijheid van water. Het huis is gunstig gelegen op een rustige weg in een residentiële buurt, ideaal voor gezinnen die op zoek zijn naar rust en stilte, en toch dicht bij voorzieningen willen zijn. De omgeving biedt toegang tot openbaar parkeren en de woning heeft ook eigen parkeermogelijkheden. **Algemene kenmerken van de woning** Deze drive-in woning met 6 kamers, waarvan 5 (slaap)kamers, biedt een ruime woonoppervlakte van 191 m2. Met een perceelgrootte van 239 m2 biedt het huis voldoende ruimte voor comfortabel wonen. Het huis heeft een energieklasse C label, wat bijdraagt aan een duurzaam leven. Gebouwd in 1965, heeft het huis een verwarmingssysteem met een Intergas combiketel en een open haard, ideaal voor koude avonden. De woning is uitgerust met dak- en muurisolatie en dubbele beglazing voor extra comfort. **Begane grond** Op de begane grond vind je achter de garage een tuinkamer van 18 m2, die baadt in natuurlijk licht met schuifpui die toegang biedt naar de heerlijk zonnige tuin met meerdere terrassen (ook aan het water). Naast deze kamer is een praktische "NATTE RUIMTE" met keuken en badkamer. Daarnaast de CV ruimte en opstelplaats voor de wasmachine/droger. Op deze verdieping is ook een toilet aanwezig. 1e verdieping: Heerlijker ruime en zeer lichte woonkamer met toegang naar balkon en semi - open keuken (afsluitbaar door schuifdeur) met alle inbouwapparatuur waaronder stoomoven. Op deze verdieping is zowel aan de voor- en achterzijde zonwering aanwezig. De 2e verdieping beschikt over 4 slaapkamers, een badkamer en aan de straatzijde een loggia. De badkamer is uitgerust met een ligbad, toilet en wastafelmeubel, terwijl de slaapkamers ruim zijn, ideaal voor een groot gezin. **Buitenruimte & tuin** De woning beschikt over een verzorgde tuin van 114 m2. De hoofdtuin, gelegen aan de achterzijde van de woning, heeft een ideale zuidwestelijke ligging. De tuin is van prima kwaliteit en goed onderhouden, waardoor u buiten kunt genieten van de frisse lucht. De woning heeft ook een verwarmde garage die plaats biedt aan een auto. **Parkeren & extra voorzieningen** Parkeren is geen probleem met openbare parkeergelegenheid en eigen parkeerfaciliteiten. De woning heeft een verwarmde garage met elektriciteit en wateraansluiting. *Bijzonderheden & extra informatie* - Parkeren op eigen terrein (eigen laadpaal is mogelijk, 3 fase stroomaansluiting in mk al aanwezig) - Fantastische ligging aan - en met uitzicht over - waterpartij en park - Zonwering aanwezig - Kunststof kozijnen met dubbel glas - Zeer goed onderhouden woning - 2 badkamers waarvan 1 met bad en 1 met douche - Heerlijke tuinkamer met schuifpui - Extra keukenblok naast tuinkamer Een afwerking van hoge kwaliteit, gunstige ligging en comfortabele levensstijl maken dit huis tot een uitstekende keuze voor uw nieuwe woning. Wij nodigen u graag uit om deze prachtige woning te komen bezichtigen. Neem contact met ons op om een afspraak te maken.