Jump to content
Logo of Weghorst Makelaardij B.V.

Sibculoseweg 28

7676PC Westerhaar-Vriezenveensewijk • Overijssel

Sold

€ 349.500 k.k.

Cost of copper (estimated): € 8.840

2% transfer tax (€ 6.990) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total incl. VAT: € 358.340

Purchase price /m²: € 3.460

Photo Gallery

Description

Een prachtige levensloopbestendige woning! Gelegen op een leuke locatie tussen Westerhaar en Sibculo, vind je deze geheel gelijkvloerse vrijstaande woning. Deze woning beschikt over een ruime overkapping, een berging en een carport. Indeling: Begane grond: De hal/entree beschikt over een meterkast en biedt toegang tot een ruime woonkamer, die open verbinding heeft met de keuken en de bijkeuken (gebouwd in 2000 en voorzien van inbouwapparatuur). Daarnaast is er een afgesloten, gezellige eetkamer. Twee ruime slaapkamers, apart toilet met fontein en een badkamer met douche en witgoedaansluiting. Via het achterportaal bereik je de zeer ruime en gezellige overkapping met een prachtige, op het zuiden gelegen tuin. Eerste verdieping: ruime bergzolder. Kenmerken: - Woning is voorzien van een gasgestookte HR cv ketel uit 2024. - Ruime carport naast de woning en houten berging. - Zeer fraai overkapping met aansluitend een fraaie besloten tuin op het zuiden. - Levensloop bestendige woning met 2 slaapkamers en badkamer op de begane grond.

Mortgage berekenen

€ 349.500

Cost of copper (estimated): € 8.840

2% transfer tax (€ 6.990) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total purchase (incl. p.p.): € 358.340

2,78%

Yearly

%

€ 17.475

Direct available

€

Estimated mortgage

Indicative gross monthly cost

Based on annuity and 30 year term

Indicative net monthly cost

i

Disclaimer: this mortgage calculation is a simplified indication based on general assumptions. No rights can be derived from the results shown. Calculated with 10-annual interest (met NHG), automatically determined based on the price limit € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45).

Alle features

Basis

Asking price
€ 349.500 k.k.
Status
Sold
Offer type
koop
House use
permanente bewoning
Type of dwelling
woonhuis, vrijstaande woning

Index

Rooms
4 rooms
Bedrooms
2 bedrooms
Bathrooms
1 badkamer en 1 apart toilet
Floors
2 woonlagen

Areas and volumes

Living area
101 m²
Land area
403 m²
Content
436 m³
Building bound outdoor space
65 m²
External storage space
6 m²
Backyard area
110 m²

Construction and Energy

Year of construction
1982
Construction method
Bestaande bouw
Roof type
Samengesteld dak bedekt met pannen
Insulation
HR-glas en muurisolatie
Heating
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Boiler
Intergas (gas gestookt uit 2024, eigendom)
Energy label
D

Land Registry and VvE

Property situation
Volle eigendom

Outdoor space and parking

Garden
Achtertuin en voortuin
Garden location
gelegen op het zuiden
Salvage
Vrijstaande houten berging
Parking
Op eigen terrein
Garage type
Carport

Planning

Available since
12-06-2025
Sale date
21-02-2026

Bathroom facilities

Douche

Additional features

  • Glasvezelkabel en natuurlijke ventilatie

Maps

Postal code map

Postcode map for 7676

Google Maps

Map of Westerhaar-Vriezenveensewijk

Explore Westerhaar-Vriezenveensewijk and the surrounding areas

Residential and neighborhood statistics in Westerhaar-Vriezenveensewijk

View current location data on residents, WOZ development, housing stock, energy consumption, business activity and safety in Westerhaar-Vriezenveensewijk. In 2026 were there 4.201 residents. The average WOZ value in 2025 is EUR 311.187.

Residents

4.201

Last year: 2026

Average WOZ

EUR 311.187

Last year: 2025

Average income per person.

EUR 24.855

Source: AllNumbers

Crimes (current year)

88

Total registered

Demographics and WOZ development

Inhabitants per year

Inhabitants per year in Westerhaar-Vriezenveensewijk
Year Residents
2021 4.240
2022 4.215
2023 4.215
2024 4.200
2025 4.150
2026 4.201

Annual WOZ value

WOZ value per year in Westerhaar-Vriezenveensewijk
Year Average WOZ
2021 EUR 215.117
2022 EUR 236.204
2023 EUR 279.136
2024 EUR 298.712
2025 EUR 311.187

Composition of residents

Age build-up

65+: 905 0-15: 700 15-25: 510 25-45: 995 45-65: 1.145

Education level

Hoger

270

Praktisch

1.330

Middelbaar

1.350

Origin of residents (2025)

Europa

140

Nederland

3.875

Buiten Europa

135

Housing stock and construction periods

Types of homes

Hoekwoningen 318
Appartementen 205
Tussenwoningen 430
Vrijstaande woningen 596
Twee-onder-één-kap woningen 366

Construction period of buildings

Voor 1700 0
1700 tot 1900 3
1900 tot 1925 25
1925 tot 1950 140
1950 tot 1970 514
1970 tot 1980 385
1980 tot 1990 264
1990 tot 2000 174
2000 tot 2010 122
2010 tot 2020 79
2020 en later 148

Energy and sustainability

Energy label distribution

Label C

458

Label B

280

Label A

261

Label D

217

Label F

163

Label E

122

Label A+

118

Label G

89

Label A++++

83

Label A+++

29

Label A++

10

Label A+++++

0

Average energy consumption per year

Average energy consumption per year in Westerhaar-Vriezenveensewijk
Year Gas (m3) Electricity (kWh)
2020 1.411 3.262
2021 1.644 3.293
2022 1.302 3.102
2023 1.064 2.966
2024 1.029 3.048

Consumption per house type

Hoekwoning

Gas: 1.005 • Electricity: 2.491

Huurwoning

Gas: 970 • Electricity: 2.394

Koopwoning

Gas: 1.149 • Electricity: 3.511

Appartement

Gas: 666 • Electricity: 1.964

Tussenwoning

Gas: 955 • Electricity: 2.402

Vrijstaande woning

Gas: 1.239 • Electricity: 3.770

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 997 • Electricity: 2.927

Business activity in Westerhaar-Vriezenveensewijk (2025)

Handel en HORECA 75
Nijverheid en energie 115
Zakelijke dienstverlening 60
Overheid, onderwijs en zorg 50
Landbouw, bosbouw en visserij 5
Vervoer, informatie en communicatie 10
Financiele diensten en onroerendgoed 20
Cultuur, recreatie en overige diensten 40

Total number of company establishments: 380

Recent crime statistics

Recent crime statistics in Westerhaar-Vriezenveensewijk
Period Crimes
jan 2026 7
jul 2025 7
jun 2025 7
mei 2025 9
mrt 2025 8
mrt 2026 8
nov 2024 11
nov 2025 5
okt 2024 4
okt 2025 5
sep 2024 6
sep 2025 6

These figures give an indicative picture of safety trends in the living environment of Westerhaar-Vriezenveensewijk.

Frequently asked questions about living in Westerhaar-Vriezenveensewijk

Short answers based on current local statistics, handy for a quick comparison of the living environment.

Hoeveel inwoners heeft Westerhaar-Vriezenveensewijk?

Westerhaar-Vriezenveensewijk telt in 2026 ongeveer 4.201 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Westerhaar-Vriezenveensewijk?

De gemiddelde WOZ-waarde in Westerhaar-Vriezenveensewijk is in 2025 circa € 311.187.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Westerhaar-Vriezenveensewijk?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Westerhaar-Vriezenveensewijk ligt rond € 24.855 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Westerhaar-Vriezenveensewijk?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 88 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Westerhaar-Vriezenveensewijk?

In Westerhaar-Vriezenveensewijk komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 596 woningen.

Meer houses in Westerhaar-Vriezenveensewijk

View more homes in this location.

Receive free, non-binding quotes

Compare multiple real estate agents and choose the best match.