Daan Makelaars - NVM
"Tú tienes un objetivo, nosotros sabemos la mejor estrategia."
Met ons betrokken en enthousiaste team zetten wij ons elke dag 100% in voor onze klanten. Ons doel is jou zo goed mogelijk te helpen, zodat de verkoop, taxatie of verhuur soepel verloopt. Wij zijn een professionele partij waarop je kunt vertrouwen en samen streven we naar het beste resultaat. Onze aanpak is verfrissend en duidelijk, met scherpe tarieven en een sterke presentatie om het grootste bereik te behalen bij jouw doelgroep. Cons...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Pastoor Petersstraat 54
7462MS Rijssen
€ 399.000 k.k.
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 131 m²
- Área del lote
- 184 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Elsenerstraat 56
7461DP Rijssen
€ 379.000 k.k.
€ 3.107/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 122 m²
- Área del lote
- 192 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Grotestraat 10
7461KG Rijssen
€ 385.000 ,-
€ 6.525/m²
A+++Guardar como favorito- Superficie construida
- 59 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Disponible
Grotestraat 18
7461KG Rijssen
€ 395.000 ,-
€ 7.054/m²
A+++Guardar como favorito- Superficie construida
- 56 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Grotestraat 8
7461KG Rijssen
€ 370.000 ,-
€ 6.852/m²
A+++Guardar como favorito- Superficie construida
- 54 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Grotestraat 4
7461KG Rijssen
€ 315.000 ,-
€ 6.300/m²
A+++Guardar como favorito- Superficie construida
- 50 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
Reviews (97)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
97 reseñas total
Funda
76 opiniones en Funda
21 reseñas en Google
-
Bram Korf
10Top makelaar ! Heel behulpzaam
-
Lover 90
9Met tevredenheid gewerkt met het team van Daan Makelaars. Goede dienstverlening prima service en contact.
-
Jeroen Leusink
10Daan makelaar en Mijn financieel advies beide partijen zeer goede ervaring mee. Klantvriendelijk, met of zonder afspraak je voelt je altijd welkom. Je krijgt de aandacht en alles wordt netjes geregeld en snel!! Wat ons betreft de beste uit Rijssen
-
Yannick prins
10Traducido por IA¡Top agente inmobiliario!
-
Noabershof op de Esch 2
10Enkele steekwoorden. Soepel en doelgericht contact. Maatwerk en plezierig. Effectief en marktbewust en vooral flexibel.
-
Koninginneweg 6
10Traducido por IABuen contacto con el agente inmobiliario, la vivienda se vendió razonablemente rápido. Este agente inmobiliario es competente y confiable, el año pasado también vendí una vivienda con este agente inmobiliario y todo salió según lo deseado. Recomiendo encarecidamente este agente inmobiliario a cualquiera.
-
Trompstraat 20
10Traducido por IAFantástico agente inmobiliario, rápido y agradable en todo. Comunicación clara y gestión rápida. Lo recomendaría encantado a todos para que lo intenten
-
Melvin Schreurs
10 -
Nijverdalseweg 21
10Traducido por IAEl contacto fue muy agradable, una atmósfera agradable y relajada. Nos mantuvieron completamente informados sobre los desarrollos que tenían lugar. ¡Estamos muy satisfechos!