Daan Makelaars - NVM
"Jij hebt een doel, wij weten de beste aanpak."
Met ons betrokken en enthousiaste team zetten wij ons elke dag 100% in voor onze klanten. Ons doel is jou zo goed mogelijk te helpen, zodat de verkoop, taxatie of verhuur soepel verloopt. Wij zijn een professionele partij waarop je kunt vertrouwen en samen streven we naar het beste resultaat. Onze aanpak is verfrissend en duidelijk, met scherpe tarieven en een sterke presentatie om het grootste bereik te behalen bij jouw doelgroep. Cons...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Pastoor Petersstraat 54
7462MS Rijssen
€ 399.000 k.k.
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 131 m²
- Perceeloppervlakte
- 184 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Elsenerstraat 56
7461DP Rijssen
€ 379.000 k.k.
€ 3.107/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 122 m²
- Perceeloppervlakte
- 192 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Grotestraat 10
7461KG Rijssen
€ 385.000 ,-
€ 6.525/m²
A+++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 59 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
Grotestraat 18
7461KG Rijssen
€ 395.000 ,-
€ 7.054/m²
A+++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 56 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Grotestraat 8
7461KG Rijssen
€ 370.000 ,-
€ 6.852/m²
A+++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 54 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Grotestraat 4
7461KG Rijssen
€ 315.000 ,-
€ 6.300/m²
A+++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 50 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
Reviews (97)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
97 reviews totaal
Funda
76 reviews op Funda
21 reviews op Google
-
Bram Korf
10Top makelaar ! Heel behulpzaam
-
Lover 90
9Met tevredenheid gewerkt met het team van Daan Makelaars. Goede dienstverlening prima service en contact.
-
Jeroen Leusink
10Daan makelaar en Mijn financieel advies beide partijen zeer goede ervaring mee. Klantvriendelijk, met of zonder afspraak je voelt je altijd welkom. Je krijgt de aandacht en alles wordt netjes geregeld en snel!! Wat ons betreft de beste uit Rijssen
-
Yannick prins
10Top makelaar!
-
Noabershof op de Esch 2
10Enkele steekwoorden. Soepel en doelgericht contact. Maatwerk en plezierig. Effectief en marktbewust en vooral flexibel.
-
Koninginneweg 6
10Goed contact met de makelaar, woning redelijk snel verkocht. Deze makelaar is deskundig en betrouwbaar, vorig jaar ook met deze makelaar een woning verkocht, en alles naar wens verlopen. Ik beveel deze makelaar aan een ieder aan.
-
Trompstraat 20
10Geweldige makelaar lekker rap in alles. Duidelijke communicatie en snelle afhandeling. Ik zou het iedereen aanraden met hun in zee te gaan
-
Melvin Schreurs
10 -
Nijverdalseweg 21
10Het contact was heel prettig een fijn ongedwongen sfeer. Hielden ons als verkopers helemaal op de hoogte met de ontwikkelingen die er waren. Wij zijn zeer tevreden!
-
Lover 94
10Bij de verkoop van de Lover 94 te Borne prettig en deskundig samengewerkt met Daan Makelaardij uit Rijssen.