Beter Wonen makelaardij Helma de Corte
Beter Wonen makelaardij Helma de Corte staat voor betrouwbaar advies en persoonlijke aandacht in Asten. Wij helpen u met vertrouwen en professionaliteit bij het vinden van de juiste woning of het realiseren van uw verkoopdoel. Onze dienstverlening is gericht op transparantie en klantvriendelijkheid. Wij zijn gecertificeerd met VastgoedCert en communiceren in het Nederlands. Onze werkwijze is gericht op resultaat en we staan voor inzicht...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Apollostraat 8
5721CD Asten
€ 560.000 k.k.
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 164 m²
- Área del lote
- 252 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Rechtestraat 16
5721XD Asten
€ 295.000 k.k.
€ 3.734/m²
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 79 m²
- Área del lote
- 202 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Vlinkert 12
5725AK Heusden
€ 375.000 k.k.
€ 3.125/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 120 m²
- Área del lote
- 206 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Beatrixlaan 14
5721LZ Asten
€ 380.000 k.k.
€ 3.423/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 111 m²
- Área del lote
- 183 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
1e Sint Jozefstraat 203
5721GM Asten
€ 410.000 k.k.
€ 4.713/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 87 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Atalanta 82
5711NH Someren
€ 405.000 k.k.
€ 5.400/m²
A+++Guardar como favorito- Superficie construida
- 75 m²
- Área del lote
- 117 m²
- Habitaciones de dormir
- 2
Reviews (33)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
33 reseñas total
Funda
22 opiniones en Funda
11 reseñas en Google
-
Kruiskensweg 22 a
8Helma is een heel deskundige makelaar die de lokale markt heel goed kent. Daardoor kan ze heel goed inschatten hoe proces zal verlopen en wat je als verkopen kunt verwachten. Een aanrader!
-
Daliastraat 40
10Helma is gewoon veruit de beste. Heeft alle locale kennis in huis waardoor je ze perfect kan helpen. Zowel als je koopt of als je verkoopt. Ze denkt overal in mee en is zeer gepassioneerd in haar vak. Verkoop ging supervlot, niet alleen ik ben blij met haar als makelaar ook de kopende partij was zeer tevreden en veel familie en vrienden hebben van haar diensten (soms meermaals) gebruikt gemaakt. Dat zegt genoeg. Geen cowboy makelaar. Een dame met passie, realiteit en eerlijkheid…
-
Emmencamp 1
10Helma is zeer kundig, prettig in het contact en heeft verstand van zaken. We hadden ons geen fijnere makelaar kunnen wensen.
-
Vlinkert 17
9Helma heeft ons erg fijn begeleid met de verkoop van onze woning. De bezichtigen werden snel ingepland en ze is goed bereikbaar. Wij kunnen haar zeer aanraden!
-
Hofstraat 37
10Zeer vriendelijk, deskundig ,betrouwbaar ,open en duidelijk in communicatie ,snelle service ,kortom vol lof !
-
Tarwe 8
10Helma is echt super kundig en erg persoonlijk betrokken. Alles is zeer fijn verlopen. Zeker een aanrader voor een verkoper/koper die opzoek is naar een persoonlijk betrokken, kundig en professionele makelaar.