Met Ons Makelaars staat voor een persoonlijke en vertrouwde benadering bij het kopen of verkopen van een woning. Wij helpen je om de juiste match te vinden, zowel als verkoper als koper. In plaats van alleen op cijfers en oppervlakken te letten, kijken we naar wat werkelijk belangrijk is voor jouw woongeluk. Denk aan ruimte om te leven, zon in de tuin of een buurt waar je nieuwe mensen ontmoet. Wij begrijpen dat wonen meer is dan alleen...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Meerstraat 16
5552JE Valkenswaard
€ 600.000 k.k.
€ 4.478/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 134 m²
- Área del lote
- 405 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Bunderstraat 26
5555CN Valkenswaard
€ 589.000 k.k.
€ 3.681/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 160 m²
- Área del lote
- 158 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Dommelseweg 84
5554NT Valkenswaard
€ 315.000 k.k.
€ 2.838/m²
GGuardar como favorito- Superficie construida
- 111 m²
- Área del lote
- 288 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Corridor 37 C
5554HL Valkenswaard
€ 309.500 k.k.
€ 3.968/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 78 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Unastraat 73
5552BM Valkenswaard
€ 650.000 k.k.
€ 5.200/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 125 m²
- Área del lote
- 239 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Heistraat 9
5554EN Valkenswaard
€ 569.000 k.k.
€ 4.822/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 118 m²
- Área del lote
- 282 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
Reviews (188)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
188 reseñas total
Funda
97 opiniones en Funda
91 reseñas en Google
-
Dommelseweg 55
8Prima contact gehad met Olaf. Werd door het kantoor steeds goed op de hoogte gehouden van elke activiteit. Hoewel de belangstelling voor mijn huis wat tegen viel ( weinig bezichtigingen) is uiteindelijk de verkoop toch naar tevredenheid verlopen. Ik zou deze makelaar zeker aan bevelen
-
Lysanne van Oorschot
10Superfijn geholpen door Roel! Vanaf het begin tot het einde van het hele proces ging alles makkelijk en vlot. Korte lijntjes qua communicatie en we konden altijd vragen stellen! Ik raad Met Ons Makelaars aan iedereen aan!
-
Daalderhof 3
10Heel tevreden! We werden op alle vlakken goed geholpen. We konden alles vragen en hadden korte lijntjes. Alles was duidelijk en goed geregeld! Top!
-
Dommelseweg 122
10We zijn van begin (koop nieuwe woning) Tot eind (verkoop eigen woning) stap voor stap meegenomen in het proces. Alles is duidelijk verteld, uitgelegd en in overleg gegaan. Wij raden deze makelaar ten zeerste aan!
-
Hennie Kuijpers
10Roel heeft ons goed begeleid en ontzorgd in het hele verkoopproces. Snelle en goede communicatie en vakkennis tijdens de bezichtigingen
-
Schafterdijk 4
10Roel heeft ons goed begeleid in t hele verkoopproces. Hield ons goed op de hoogte, goede en snelle communicatie. Vakkennis getoond tijdens de bezichtigingen, kortom ons ontzorgd