Van 't Erve Wonen
"Su agente personal"
Van 't Erve Wonen in Apeldoorn staat voor persoonlijk advies en betrokkenheid bij elke woningtransactie. Met veel passie en ervaring helpt het kantoor klanten bij de verkoop, aankoop of taxatie van hun woning. De nadruk ligt op een open en vertrouwelijke samenwerking, waarbij de klant centraal staat. Door jarenlange ervaring en een brede kennis van de woningmarkt, wordt elke klant met zorg begeleid door een team dat altijd klaar staat o...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Woudhuizerallee 203
7325RT Apeldoorn
€ 450.000 k.k.
€ 5.000/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 90 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Schrijnwerkershorst 122
7328PE Apeldoorn
€ 439.000 k.k.
€ 3.136/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 140 m²
- Área del lote
- 176 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Welgelegenweg 26
7321AW Apeldoorn
€ 798.000 k.k.
€ 8.143/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 98 m²
- Área del lote
- 697 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Mettaweg 11
7339ER Ugchelen
€ 525.000 k.k.
€ 5.707/m²
GGuardar como favorito- Superficie construida
- 92 m²
- Área del lote
- 485 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Vendido bajo reserva
Friezenlaan 19
7312HZ Apeldoorn
€ 825.000 k.k.
€ 4.104/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 201 m²
- Área del lote
- 307 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Vendido bajo reserva
Hofstraat 80
7311KX Apeldoorn
€ 319.000 k.k.
€ 3.544/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 90 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
Reviews (25)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
25 reseñas total
Funda
17 opiniones en Funda
8 reseñas en Google
-
Dondu Bieber
10Ron is een zeer kundige en betrouwbare adviseur. Vanaf het eerste contact merk je dat hij veel kennis heeft en precies weet waar hij het over heeft. Wat wij vooral hebben gewaardeerd, is zijn eerlijke en duidelijke manier van adviseren. Hij schetst realistische verwachtingen en zegt het ook wanneer iets niet verstandig is. Ron communiceert helder, neemt de tijd en geeft advies waar je echt op kunt vertrouwen. Voor ons was het fijn om te weten dat we een eerlijk en deskundig advies kregen, zonder poespas. Absoluut een aanrader voor iedereen die op zoek is naar een betrouwbare hypotheekadviseur.
-
Kaninefatenlaan 12
10Zeer goed , als er wat was altijd bereikbaar goede informatie toppie. Vanaf het begin verkoop woning tot aan de notaris eindfase.
-
Magnolialaan 14
10Traducido por IASin tonterías y claro a un precio muy aceptable. Todo el proceso de venta transcurrió con fluidez y muy agradable.
-
De Hovenlaan 54
10Traducido por IAJolanda es muy espontánea y presta atención a las necesidades del cliente. Cumple con los compromisos, comunica oportunamente y bien. Ella sabe obtener la mejor oferta en negociación. La conocimos durante la compra de nuestra casa hace 10 años y lo hemos encontrado muy agradable, por eso la hemos elegido para la venta de nuestra casa y volveremos a elegirla si en el futuro es aplicable.