Van 't Erve Wonen
"Uw persoonlijke makelaar"
Van 't Erve Wonen in Apeldoorn staat voor persoonlijk advies en betrokkenheid bij elke woningtransactie. Met veel passie en ervaring helpt het kantoor klanten bij de verkoop, aankoop of taxatie van hun woning. De nadruk ligt op een open en vertrouwelijke samenwerking, waarbij de klant centraal staat. Door jarenlange ervaring en een brede kennis van de woningmarkt, wordt elke klant met zorg begeleid door een team dat altijd klaar staat o...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Woudhuizerallee 203
7325RT Apeldoorn
€ 450.000 k.k.
€ 5.000/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 90 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Schrijnwerkershorst 122
7328PE Apeldoorn
€ 439.000 k.k.
€ 3.136/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 140 m²
- Perceeloppervlakte
- 176 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Welgelegenweg 26
7321AW Apeldoorn
€ 798.000 k.k.
€ 8.143/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 98 m²
- Perceeloppervlakte
- 697 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Mettaweg 11
7339ER Ugchelen
€ 525.000 k.k.
€ 5.707/m²
GOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 92 m²
- Perceeloppervlakte
- 485 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht onder voorbehoud
Friezenlaan 19
7312HZ Apeldoorn
€ 825.000 k.k.
€ 4.104/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 201 m²
- Perceeloppervlakte
- 307 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Verkocht onder voorbehoud
Hofstraat 80
7311KX Apeldoorn
€ 319.000 k.k.
€ 3.544/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 90 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
Reviews (25)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
25 reviews totaal
Funda
17 reviews op Funda
8 reviews op Google
-
Dondu Bieber
10Ron is een zeer kundige en betrouwbare adviseur. Vanaf het eerste contact merk je dat hij veel kennis heeft en precies weet waar hij het over heeft. Wat wij vooral hebben gewaardeerd, is zijn eerlijke en duidelijke manier van adviseren. Hij schetst realistische verwachtingen en zegt het ook wanneer iets niet verstandig is. Ron communiceert helder, neemt de tijd en geeft advies waar je echt op kunt vertrouwen. Voor ons was het fijn om te weten dat we een eerlijk en deskundig advies kregen, zonder poespas. Absoluut een aanrader voor iedereen die op zoek is naar een betrouwbare hypotheekadviseur.
-
Kaninefatenlaan 12
10Zeer goed , als er wat was altijd bereikbaar goede informatie toppie. Vanaf het begin verkoop woning tot aan de notaris eindfase.
-
Magnolialaan 14
10No nonsense en helder tegen een zeer acceptabele prijs. Het hele verkoopproces verliep vlot en zeer plezierig
-
De Hovenlaan 54
10Jolanda is zeer spontaan en luistert goed naar de behoefte van de klant. Komt afspraken na, communiceert tijdig en goed. Zij weet de beste prijs boven tafel te krijgen qua onderhandelen. Wij hebben haar leren kennen tijdens de aankoop van ons huis 10 jaar geleden en hebben dat als zeer prettig ervaren, daarom hebben wij haar nu gekozen bij de verkoop van ons huis en zullen haar weer kiezen als dat in de toekomst van toepassing is.