In 2025 benoemd tot Topmakelaar Zuidwest-Overijssel, staat onze NVM makelaarskantoor voor betrouwbare en doortastende hulp bij de koop of verkoop van woningen. In Apeldoorn en omgeving zorgen we ervoor dat elke transactie zo soepel mogelijk verloopt, met aandacht voor de wensen van zowel koper als verkoper. Door onze expertise en open communicatie helpen we klanten niet alleen geld te besparen, maar ook een rustige en zorgvuldig gepland...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Loolaan 27 131
7314AC Apeldoorn
€ 300.000 k.k.
€ 3.093/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 97 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Kerklaan 6 M
7311AG Apeldoorn
€ 675.000 k.k.
€ 7.181/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 94 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Elegastgaarde 1
7329AH Apeldoorn
€ 750.000 k.k.
€ 4.808/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 156 m²
- Perceeloppervlakte
- 991 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Agricolastraat 14
7323JJ Apeldoorn
€ 675.000 k.k.
€ 4.561/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 148 m²
- Perceeloppervlakte
- 917 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Burglaan 45
7314BK Apeldoorn
€ 725.000 k.k.
€ 4.531/m²
FOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 160 m²
- Perceeloppervlakte
- 330 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Aangekocht
Homerusstraat 62
7323PZ Apeldoorn
€ 895.000 k.k.
€ 4.761/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 188 m²
- Perceeloppervlakte
- 617 m²
- Slaapkamers
- 6
Reviews (129)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
129 reviews totaal
Funda
36 reviews op Funda
93 reviews op Google
-
De Buitentuin 12
9Kundig team, goede communicatie, snel met reageren, Coen kent de markt en weet waar hij het over heeft. Kundige en vriendelijke fotograaf.
-
Don Carlosstraat 7
10Wij zijn zeer tevreden over de samenwerking met Coen. Hij heeft ons goed begeleid in de verkoop van de woning. Wij kunnen Coen dan ook zeker aanbevelen.
-
Ton Coenen
10Ik had snel en goed een taxatie nodig en er is helemaal aan de verwachtingen voldaan!
-
michel luimes
10Duidelijk en vriendelijke communicatie. Taxatie snel geregeld voor een scherpe prijs.
-
Dennis Klein Hegeman
10Een no-nonsens makelaar die je huis kan verkopen op een eerlijke en vernieuwende manier. Ook kun je ze inschakelen als aankoopmakelaar of voor het taxeren van je huis tegen een heldere en eerlijke prijs.
-
Donia Aissa
10Fijne ervaring met de taxateur die bij ons thuis is geweest. Zoals afgesproken kwam de taxatie op de afgesproken dag bij ons binnen.
-
Chemène Telgen
10Zeer tevreden over de taxatie door Open Deur Makelaardij. Het contact verliep prettig en snel, ook via WhatsApp zijn ze goed bereikbaar. Ze kwamen netjes op de afgesproken tijd en het taxatierapport was snel en volledig naar wens opgesteld. Zeker aan te raden!
-
Jan Worst
10Alles is heel soepel verlopen. Makelaar heeft appartement aanzienlijk hoger getaxeerd dan de eerst benaderde makelaar en vervolgens voor die prijs verkocht. Ook de de fotograaf verdient een vermelding; goede adviezen en heel mooie foto’s, ik wist niet dat wij zo mooi woonden :-)