Van 't Erve Wonen
"Your personal broker"
Van 't Erve Wonen in Apeldoorn staat voor persoonlijk advies en betrokkenheid bij elke woningtransactie. Met veel passie en ervaring helpt het kantoor klanten bij de verkoop, aankoop of taxatie van hun woning. De nadruk ligt op een open en vertrouwelijke samenwerking, waarbij de klant centraal staat. Door jarenlange ervaring en een brede kennis van de woningmarkt, wordt elke klant met zorg begeleid door een team dat altijd klaar staat o...
Current housing stock
-
- Available
Woudhuizerallee 203
7325RT Apeldoorn
€ 450.000 k.k.
€ 5.000/m²
ASave as favorite- Living area
- 90 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Schrijnwerkershorst 122
7328PE Apeldoorn
€ 439.000 k.k.
€ 3.136/m²
ASave as favorite- Living area
- 140 m²
- Land area
- 176 m²
- Bedrooms
- 5
-
- Available
Welgelegenweg 26
7321AW Apeldoorn
€ 798.000 k.k.
€ 8.143/m²
BSave as favorite- Living area
- 98 m²
- Land area
- 697 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Mettaweg 11
7339ER Ugchelen
€ 525.000 k.k.
€ 5.707/m²
GSave as favorite- Living area
- 92 m²
- Land area
- 485 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Sold subject to confirmation
Friezenlaan 19
7312HZ Apeldoorn
€ 825.000 k.k.
€ 4.104/m²
ASave as favorite- Living area
- 201 m²
- Land area
- 307 m²
- Bedrooms
- 5
-
- Sold subject to confirmation
Hofstraat 80
7311KX Apeldoorn
€ 319.000 k.k.
€ 3.544/m²
CSave as favorite- Living area
- 90 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
Reviews (25)
Review platforms
BronscoresTotal score
25 total reviews
Funda
17 reviews on Funda
8 reviews on Google
-
Dondu Bieber
10Ron is een zeer kundige en betrouwbare adviseur. Vanaf het eerste contact merk je dat hij veel kennis heeft en precies weet waar hij het over heeft. Wat wij vooral hebben gewaardeerd, is zijn eerlijke en duidelijke manier van adviseren. Hij schetst realistische verwachtingen en zegt het ook wanneer iets niet verstandig is. Ron communiceert helder, neemt de tijd en geeft advies waar je echt op kunt vertrouwen. Voor ons was het fijn om te weten dat we een eerlijk en deskundig advies kregen, zonder poespas. Absoluut een aanrader voor iedereen die op zoek is naar een betrouwbare hypotheekadviseur.
-
Kaninefatenlaan 12
10Zeer goed , als er wat was altijd bereikbaar goede informatie toppie. Vanaf het begin verkoop woning tot aan de notaris eindfase.
-
Magnolialaan 14
10Translated by AINo-nonsense and clear at a very acceptable price. The entire sales process went smoothly and was very pleasant.
-
De Hovenlaan 54
10Translated by AIJolanda is very spontaneous and listens well to the customer's needs. She honors appointments, communicates promptly and effectively. She knows how to get the best price through negotiation. We got to know her during the purchase of our house 10 years ago and experienced that as very pleasant, therefore we have chosen her now for the sale of our house and will choose her again if that is applicable in the future.