En 2010 se fundó Jenné | Baars | Jenné, una organización joven y dinámica con oficinas en Róterdam y Zoetermeer. Atendemos las regiones de Rijnmond y Haaglanden con un enfoque fresco sobre los desarrollos del mercado actual. Nuestros tres corredores notariales certificados por la NVM y evaluadores certificados combinan experiencia con métodos de trabajo modernos. Nuestra estructura se centra en la eficiencia y el contacto personal: un c...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Mecklenburgstraat 35
2713BC Zoetermeer
€ 750.000 k.k.
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 237 m²
- Área del lote
- 337 m²
- Habitaciones de dormir
- 6
-
- Disponible
Agaat 27
2719GB Zoetermeer
€ 689.000 k.k.
€ 4.818/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 143 m²
- Área del lote
- 154 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Emmaplaats 36
2731GL Benthuizen
€ 525.000 k.k.
€ 3.860/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 136 m²
- Área del lote
- 127 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Akkerdreef 281
2723XW Zoetermeer
€ 375.000 k.k.
€ 4.261/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 88 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Octavialaan 64
2314CP Leiden
€ 885.000 k.k.
€ 4.944/m²
A++Guardar como favorito- Superficie construida
- 179 m²
- Área del lote
- 190 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Hannie Schaftrode 47
2717HT Zoetermeer
€ 459.500 k.k.
€ 4.461/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 103 m²
- Área del lote
- 140 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
Reviews (173)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
173 reseñas total
Funda
136 opiniones en Funda
37 reseñas en Google
-
Munnikenland 18
9Contact verliep goed, de heer Jenné is heeft ons goed op de hoogte gehouden van het verloop van de verkoop
-
Goudenregenzoom 184
10Soepele communicatie zonder gedoe over oeverloze formulieren. Deskundig en snel, goed advies en korte lijnen. Top!
-
Marsmanhove 132
9Fijne makelaar met de juiste kennis om verder te helpen. Goed bereikbaar en een snelle reactie vanuit makelaar of administratie.
-
Nieuwlandstraat 9
9Goed contact en informatie voorziening. juiste beoordeling waardebepaling. Erg fijne samenwerking ..
-
Comomeerpad 36
10Sander en het DE team hebben ons gedurende het hele verkooptraject uitstekend begeleid. Daarmee, ondanks een wat langer traject, dragen zij zorg voor rust en vertrouwen.
-
Jari Brenda
10Wij zijn onder de indruk van de betrokkenheid van Sander tijdens de aankoop van onze nieuwe woning. Staat direct voor je klaar bij vragen. Dikke pluim voor zijn manier van werken!
-
Amstelstroom 97
10Goede communicatie en kennis. Specialist in Zoetermeer. Denkt met je mee en is eerlijk wat betreft feedback.
-
Prins Clausstraat 11
10We hebben hele goede ervaring met dit makelaars kantoor. Het contact met Sander was persoonlijk, geen vraag was teveel. De bezichtigingen waren goed geregeld en we werden goed op de hoogte gehouden. Ik zou deze makelaar zeker aanbevelen. Waardevol om met grote beslissingen in je leven, zoals een huis kopen/ verkopen goede begeleiding te krijgen