Bij Verlaan Makelaardij staan we voor u klaar met een persoonlijke en gedetailleerde aanpak bij het kopen of verkopen van uw woning. Wij begrijpen dat een succesvolle verkoop begint met de juiste presentatie van uw woning, waar we veel aandacht aan besteden. Samen met de juiste promotie zorgt dit voor een sterke kans op verkoop. Omdat wij als klein bedrijf werken, kunnen we ons volledig richten op uw woning gedurende het hele verkooptra...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Cyclaamrood 2
2718SE Zoetermeer
€ 750.000 k.k.
€ 3.191/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 235 m²
- Área del lote
- 240 m²
- Habitaciones de dormir
- 6
-
- Disponible
Mariaplaats 7
2713EB Zoetermeer
€ 550.000 k.k.
€ 3.691/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 149 m²
- Área del lote
- 155 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Dorpsstraat 135
2731AN Benthuizen
€ 795.000 k.k.
€ 6.163/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 129 m²
- Área del lote
- 245 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Hagesteinstraat 60
2729BB Zoetermeer
€ 562.500 k.k.
€ 3.906/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 144 m²
- Área del lote
- 161 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Molenstraat 57
2712XH Zoetermeer
€ 650.000 k.k.
€ 6.190/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 105 m²
- Área del lote
- 263 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Koraalrood 46
2718SC Zoetermeer
€ 839.500 k.k.
€ 3.192/m²
A+++Guardar como favorito- Superficie construida
- 263 m²
- Área del lote
- 228 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
Reviews (247)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
247 reseñas total
Funda
119 opiniones en Funda
128 reseñas en Google
-
sandra van Eijbergen
10 -
Tristan Sevink
10snelle en duidelijke afspraken, goede service en perfecte begeleiding. echt een aanrader, zeer tevreden mee van A tot Z.
-
Bart Hakkenberg
10 -
Tara Seeger
10Zeer professioneel, verstand van zaken en goed advies. Ze ontzorgen en geven fijne en frequente terugkoppeling.
-
Kyra Smits
10Super fijne ervaring gehad. Vanaf het eerste contact werden we vriendelijk en professioneel geholpen. Er werd goed meegedacht, duidelijk gecommuniceerd en alles verliep snel en soepel. We voelden ons serieus genomen en goed begeleid tijdens het hele proces. Zeker een aanrader!
-
Bisschopsberg 4
10Alles verliep heel soepel, terwijl ik toch bij de les gehouden werd door goede deadlines etc. Verder waren alle medewerkers en ingehuurde krachten zeer betrokken en doelgericht.
-
Loosduinsekade 336
8Het contact met de makelijk verliep deskundig en goed. Er werd adequaat en snel gereageerd op vragen. Doormiddel inzage in het verkoopdossier werd ik goed op de hoogte gehouden van de stappen die genomen werden in het verkoopproces.
-
Camiel van der Horst
10Meerdere malen gebruik gemaakt van de diensten van Verlaan voor aankoop en verkoop. Erg tevreden met de service. Realistisch, niet opdringerig, goede communicatie en resultaat.