At Verlaan Makelaardij, we are ready for you with a personal and detailed approach when buying or selling your home. We understand that a successful sale starts with the right presentation of your home, which we pay a lot of attention to. Together with the right promotion, this creates a strong chance of sale. Because we work as a small company, we can fully focus on your home throughout the entire sales process. Our knowledge and enthu...
Current housing stock
-
- Available
Cyclaamrood 2
2718SE Zoetermeer
€ 750.000 k.k.
€ 3.191/m²
BSave as favorite- Living area
- 235 m²
- Land area
- 240 m²
- Bedrooms
- 6
-
- Available
Mariaplaats 7
2713EB Zoetermeer
€ 550.000 k.k.
€ 3.691/m²
ASave as favorite- Living area
- 149 m²
- Land area
- 155 m²
- Bedrooms
- 5
-
- Available
Dorpsstraat 135
2731AN Benthuizen
€ 795.000 k.k.
€ 6.163/m²
DSave as favorite- Living area
- 129 m²
- Land area
- 245 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Hagesteinstraat 60
2729BB Zoetermeer
€ 562.500 k.k.
€ 3.906/m²
ASave as favorite- Living area
- 144 m²
- Land area
- 161 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Molenstraat 57
2712XH Zoetermeer
€ 650.000 k.k.
€ 6.190/m²
DSave as favorite- Living area
- 105 m²
- Land area
- 263 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Koraalrood 46
2718SC Zoetermeer
€ 839.500 k.k.
€ 3.192/m²
A+++Save as favorite- Living area
- 263 m²
- Land area
- 228 m²
- Bedrooms
- 5
Reviews (247)
Review platforms
BronscoresTotal score
247 total reviews
Funda
119 reviews on Funda
128 reviews on Google
-
sandra van Eijbergen
10 -
Tristan Sevink
10snelle en duidelijke afspraken, goede service en perfecte begeleiding. echt een aanrader, zeer tevreden mee van A tot Z.
-
Bart Hakkenberg
10 -
Tara Seeger
10Zeer professioneel, verstand van zaken en goed advies. Ze ontzorgen en geven fijne en frequente terugkoppeling.
-
Kyra Smits
10Super fijne ervaring gehad. Vanaf het eerste contact werden we vriendelijk en professioneel geholpen. Er werd goed meegedacht, duidelijk gecommuniceerd en alles verliep snel en soepel. We voelden ons serieus genomen en goed begeleid tijdens het hele proces. Zeker een aanrader!
-
Bisschopsberg 4
10Alles verliep heel soepel, terwijl ik toch bij de les gehouden werd door goede deadlines etc. Verder waren alle medewerkers en ingehuurde krachten zeer betrokken en doelgericht.
-
Loosduinsekade 336
8Het contact met de makelijk verliep deskundig en goed. Er werd adequaat en snel gereageerd op vragen. Doormiddel inzage in het verkoopdossier werd ik goed op de hoogte gehouden van de stappen die genomen werden in het verkoopproces.
-
Camiel van der Horst
10Meerdere malen gebruik gemaakt van de diensten van Verlaan voor aankoop en verkoop. Erg tevreden met de service. Realistisch, niet opdringerig, goede communicatie en resultaat.
-
Valenberg 77