Bei Verlaan Makelaardij stehen wir Ihnen mit einer persönlichen und detaillierten Herangehensweise bei dem Kauf oder Verkauf Ihrer Immobilie zur Verfügung. Wir verstehen, dass ein erfolgreicher Verkauf mit der richtigen Präsentation Ihrer Immobilie beginnt, auf die wir viel Aufmerksamkeit verwenden. Zusammen mit der richtigen Werbung sorgt das für eine starke Verkauchschance. Da wir als kleines Unternehmen arbeiten, können wir uns währe...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Cyclaamrood 2
2718SE Zoetermeer
€ 750.000 k.k.
€ 3.191/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 235 m²
- Fläche des Grundstücks
- 240 m²
- Schlafzimmer
- 6
-
- Verfügbar
Mariaplaats 7
2713EB Zoetermeer
€ 550.000 k.k.
€ 3.691/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 149 m²
- Fläche des Grundstücks
- 155 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Verfügbar
Dorpsstraat 135
2731AN Benthuizen
€ 795.000 k.k.
€ 6.163/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 129 m²
- Fläche des Grundstücks
- 245 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Hagesteinstraat 60
2729BB Zoetermeer
€ 562.500 k.k.
€ 3.906/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 144 m²
- Fläche des Grundstücks
- 161 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Molenstraat 57
2712XH Zoetermeer
€ 650.000 k.k.
€ 6.190/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 105 m²
- Fläche des Grundstücks
- 263 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Koraalrood 46
2718SC Zoetermeer
€ 839.500 k.k.
€ 3.192/m²
A+++Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 263 m²
- Fläche des Grundstücks
- 228 m²
- Schlafzimmer
- 5
Bewertungen (247)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
247 Bewertungen insgesamt
Funda
119 Bewertungen auf Funda
128 Bewertungen bei Google
-
sandra van Eijbergen
10 -
Tristan Sevink
10snelle en duidelijke afspraken, goede service en perfecte begeleiding. echt een aanrader, zeer tevreden mee van A tot Z.
-
Bart Hakkenberg
10 -
Tara Seeger
10Zeer professioneel, verstand van zaken en goed advies. Ze ontzorgen en geven fijne en frequente terugkoppeling.
-
Kyra Smits
10Super fijne ervaring gehad. Vanaf het eerste contact werden we vriendelijk en professioneel geholpen. Er werd goed meegedacht, duidelijk gecommuniceerd en alles verliep snel en soepel. We voelden ons serieus genomen en goed begeleid tijdens het hele proces. Zeker een aanrader!
-
Bisschopsberg 4
10Alles verliep heel soepel, terwijl ik toch bij de les gehouden werd door goede deadlines etc. Verder waren alle medewerkers en ingehuurde krachten zeer betrokken en doelgericht.
-
Loosduinsekade 336
8Het contact met de makelijk verliep deskundig en goed. Er werd adequaat en snel gereageerd op vragen. Doormiddel inzage in het verkoopdossier werd ik goed op de hoogte gehouden van de stappen die genomen werden in het verkoopproces.
-
Camiel van der Horst
10Meerdere malen gebruik gemaakt van de diensten van Verlaan voor aankoop en verkoop. Erg tevreden met de service. Realistisch, niet opdringerig, goede communicatie en resultaat.