Chez Verlaan Makelaardij, nous sommes prêts à vous accompagner avec une approche personnalisée et détaillée lors de l'achat ou de la vente de votre maison. Nous comprenons qu'une vente réussie commence par une présentation adéquate de votre maison, à laquelle nous accordons beaucoup d'attention. Avec la bonne promotion, cela donne une forte chance de vente. En tant qu'entreprise indépendante, nous pouvons pleinement nous consacrer à vot...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Cyclaamrood 2
2718SE Zoetermeer
€ 750.000 k.k.
€ 3.191/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 235 m²
- Superficie du terrain
- 240 m²
- Chambres de coucher
- 6
-
- Disponible
Mariaplaats 7
2713EB Zoetermeer
€ 550.000 k.k.
€ 3.691/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 149 m²
- Superficie du terrain
- 155 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Dorpsstraat 135
2731AN Benthuizen
€ 795.000 k.k.
€ 6.163/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 129 m²
- Superficie du terrain
- 245 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Hagesteinstraat 60
2729BB Zoetermeer
€ 562.500 k.k.
€ 3.906/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 144 m²
- Superficie du terrain
- 161 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Molenstraat 57
2712XH Zoetermeer
€ 650.000 k.k.
€ 6.190/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 105 m²
- Superficie du terrain
- 263 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Koraalrood 46
2718SC Zoetermeer
€ 839.500 k.k.
€ 3.192/m²
A+++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 263 m²
- Superficie du terrain
- 228 m²
- Chambres de coucher
- 5
Avis (247)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
247 avis total
Funda
119 commentaires sur Funda
128 commentaires sur Google
-
sandra van Eijbergen
10 -
Tristan Sevink
10snelle en duidelijke afspraken, goede service en perfecte begeleiding. echt een aanrader, zeer tevreden mee van A tot Z.
-
Bart Hakkenberg
10 -
Tara Seeger
10Zeer professioneel, verstand van zaken en goed advies. Ze ontzorgen en geven fijne en frequente terugkoppeling.
-
Kyra Smits
10Super fijne ervaring gehad. Vanaf het eerste contact werden we vriendelijk en professioneel geholpen. Er werd goed meegedacht, duidelijk gecommuniceerd en alles verliep snel en soepel. We voelden ons serieus genomen en goed begeleid tijdens het hele proces. Zeker een aanrader!
-
Bisschopsberg 4
10Alles verliep heel soepel, terwijl ik toch bij de les gehouden werd door goede deadlines etc. Verder waren alle medewerkers en ingehuurde krachten zeer betrokken en doelgericht.
-
Loosduinsekade 336
8Het contact met de makelijk verliep deskundig en goed. Er werd adequaat en snel gereageerd op vragen. Doormiddel inzage in het verkoopdossier werd ik goed op de hoogte gehouden van de stappen die genomen werden in het verkoopproces.
-
Camiel van der Horst
10Meerdere malen gebruik gemaakt van de diensten van Verlaan voor aankoop en verkoop. Erg tevreden met de service. Realistisch, niet opdringerig, goede communicatie en resultaat.