De Haas makelaars & taxateurs o.z.
"De makelaar van Amsterdam Noord, zonder gedoe."
In Amsterdam Noord en Landsmeer zijn we De Haas Makelaars & Taxateurs, een makelaar die zich op eerlijkheid en duidelijkheid laat voorstaan. We kennen de regio goed, van NDSM tot Tuindorp, en geven je realistisch advies over de waarde van een woning of wat je kunt verwachten. Onze benadering is direct: geen verkooppraatjes, maar feiten en getallen. We zijn er voor je vanaf de eerste bezichtiging tot de overdracht, met korte lijnen en du...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Egidiusstraat 65 3
1055GN Amsterdam
€ 545.000 k.k.
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 85 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Disponible
Sneeuwbalstraat 10
1032HA Amsterdam
€ 750.000 k.k.
€ 7.282/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 103 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Zamenhofstraat 82
1022AE Amsterdam
€ 425.000 k.k.
€ 8.854/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 48 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Disponible
Zoutberg 21
1035KS Amsterdam
€ 895.000 k.k.
€ 5.774/m²
Guardar como favorito- Superficie construida
- 155 m²
- Área del lote
- 270 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Dokter de Boerstraat 9
1511VG Oostzaan
€ 850.000 k.k.
€ 6.391/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 133 m²
- Área del lote
- 396 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Twiskeweg 2
1504AC Zaandam
€ 525.000 k.k.
€ 4.268/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 123 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 4
Reviews (59)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
59 reseñas total
Funda
37 opiniones en Funda
22 reseñas en Google
-
Adams Salifu
10Hartelijk dank aan Haas Brokers and Appraiers o.z voor mijn belastingrapport. De afhandeling was snel en duidelijk, ze waren altijd vriendelijk en behulpzaam toen ik telefonisch contact met ze opnam 📱 en het resultaat was fantastisch 👏 …
-
jyoti chhetri
10 -
Sanderijnstraat 16 H
10Makelaar Mark heeft ons ontzettend goed geholpen en uiteindelijk ook nog wat van de prijs afgekregen. Hij is heel deskundig. Toen we net begonnen met onze zoektocht was hij even minder beschikbaar maar dat veranderde snel, en vervolgens verliep de communicatie heel soepel. Bovendien is het een ontzettend aardige vent.
-
Heimansweg 54
9Het contact met de makelaar was heel prettig. Hij was heel relaxed en goed bereikbaar. Goede kennis van de markt in Amsterdam Noord.
-
Michiel Weitkamp
10 -
Elpermeer 94
9Contact was prima, alles laagdrempelig. Er was een fout gemaakt, maar dat heeft hij ook weer kunnen oplossen. Ik had het niet gevraagd, maar hij heeft ook niet vooraf aangegeven wat de kosten zouden zijn.
-
Katrijpstraat 53
9Deskundig advies, altijd goed bereikbaar, fijn om mee te schakelen. Altijd open, eerlijk en direct gedurende het gehele traject. Maakte het voor mij een betrouwbare makelaar tijdens mijn zoektocht en aankoopproces.
-
Burgemeester Postweg 7 K
10Onlangs heb ik met hulp van Mark mijn nieuwe woning gekocht en ik had me geen betere begeleiding kunnen wensen. Mark is ontzettend deskundig en heeft me gedurende het hele proces volledig ontzorgd. Hij nam veel werk uit handen en gaf me het vertrouwen dat ik nodig had bij deze grote stap. Zoek je een betrokken en kundige aankoopmakelaar? Dan moet je bij Mark zijn!