Flem's Makelaardij
Flem's Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in Amsterdam en de omgeving. Met jaren ervaring en lokale kennis staat het kantoor voor een eerlijk advies en gedetailleerde begeleiding bij de belangrijkste beslissingen in het woningbezit. Het kantoor biedt een breed aanbod van diensten, waaronder verkoop, aankoop, verhuur en taxaties. De werkwijze is gericht op transparantie, professionaliteit en persoonlijke a...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Industriestraat 1
1131CC Volendam
€ 319.000 k.k.
GGuardar como favorito- Superficie construida
- 71 m²
- Área del lote
- 77 m²
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Brielsemeer 3
1447JE Purmerend
€ 515.000 k.k.
€ 3.962/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 130 m²
- Área del lote
- 149 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Kleine Werf 25
1474JK Oosthuizen
€ 625.000 k.k.
€ 3.956/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 158 m²
- Área del lote
- 236 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Lingerzijde 37 b
1135AN Edam
€ 799.000 k.k.
€ 5.667/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 141 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Hoofddorpplein 25 2
1059CW Amsterdam
€ 799.000 k.k.
€ 8.878/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 90 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Comprado
Baandervesting 51
1135DE Edam
€ 495.000 k.k.
€ 5.823/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 85 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
Reviews (49)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
49 reseñas total
Funda
22 opiniones en Funda
27 reseñas en Google
-
Lucas Snel
10Goede communicatie en wij zijn zeer snel geholpen.
-
Dylon Grootendorst
10 -
Sharon Wolff
10Uitgebreid en duidelijk taxatierapport.
-
Droge Wijmersweg 5 282
8Heel betrokken en serieus. Neemt de tijd voor je en bespreekt vooraf duidelijk de afspraken. Houd zich hier ook aan
-
Lion Zwaneveld
10 -
gERT Toes
10 -
Nanning Punt
10 -
bert galjaard
10 -
Pieter Taemszstraat 26
10Wauw wat is Joris een fijne makelaar!! Ik gun iedereen die zijn huis gaat verkopen Joris toe. Goede en duidelijke uitleg. Hield ons met àlles telefonisch op de hoogte. En vooral voor mijn moeder was dat heel erg fijn. Dus dank jullie wel Joris en vandaag ook met aankomend makelaar Jeffrey erbij😊
-
Nieuwehaven 19 A
10Professioneel en met kennis van de lokale markt. Geen gouden bergen beloven, maar heel realistisch zijn, waardoor je niet voor verrassingen komt te staan.
-
Kleine Kerkstraat 18
8Joris is een makelaar die verstand van zaken heeft. Ook als je een vraag appt of inspreekt belt hij snel terug en komt met een oplossing. Hij heeft ons heel goed begeleid met de aankoop van ons appartement en verkoop van ons huis. Bedankt daarvoor Joris.
-
Keetzijde 11
9Goed contact, korte lijnen. Heldere en open communicatie over en weer. Flemm heeft ons zorgvuldig ondersteund bij het verkoopproces van onze woning
-
Noordervesting 4