Flem's Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in Amsterdam en de omgeving. Met jaren ervaring en lokale kennis staat het kantoor voor een eerlijk advies en gedetailleerde begeleiding bij de belangrijkste beslissingen in het woningbezit. Het kantoor biedt een breed aanbod van diensten, waaronder verkoop, aankoop, verhuur en taxaties. De werkwijze is gericht op transparantie, professionaliteit en persoonlijke a...
Current housing stock
-
- Available
Industriestraat 1
1131CC Volendam
€ 319.000 k.k.
GSave as favorite- Living area
- 71 m²
- Land area
- 77 m²
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Brielsemeer 3
1447JE Purmerend
€ 515.000 k.k.
€ 3.962/m²
BSave as favorite- Living area
- 130 m²
- Land area
- 149 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Kleine Werf 25
1474JK Oosthuizen
€ 625.000 k.k.
€ 3.956/m²
BSave as favorite- Living area
- 158 m²
- Land area
- 236 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Lingerzijde 37 b
1135AN Edam
€ 799.000 k.k.
€ 5.667/m²
BSave as favorite- Living area
- 141 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Hoofddorpplein 25 2
1059CW Amsterdam
€ 799.000 k.k.
€ 8.878/m²
BSave as favorite- Living area
- 90 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Purchased
Baandervesting 51
1135DE Edam
€ 495.000 k.k.
€ 5.823/m²
BSave as favorite- Living area
- 85 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
Reviews (49)
Review platforms
BronscoresTotal score
49 total reviews
Funda
22 reviews on Funda
27 reviews on Google
-
Lucas Snel
10Goede communicatie en wij zijn zeer snel geholpen.
-
Dylon Grootendorst
10 -
Sharon Wolff
10Uitgebreid en duidelijk taxatierapport.
-
Droge Wijmersweg 5 282
8Heel betrokken en serieus. Neemt de tijd voor je en bespreekt vooraf duidelijk de afspraken. Houd zich hier ook aan
-
Lion Zwaneveld
10 -
gERT Toes
10 -
Nanning Punt
10 -
bert galjaard
10 -
Pieter Taemszstraat 26
10Wauw wat is Joris een fijne makelaar!! Ik gun iedereen die zijn huis gaat verkopen Joris toe. Goede en duidelijke uitleg. Hield ons met àlles telefonisch op de hoogte. En vooral voor mijn moeder was dat heel erg fijn. Dus dank jullie wel Joris en vandaag ook met aankomend makelaar Jeffrey erbij😊
-
Nieuwehaven 19 A
10Professioneel en met kennis van de lokale markt. Geen gouden bergen beloven, maar heel realistisch zijn, waardoor je niet voor verrassingen komt te staan.
-
Kleine Kerkstraat 18
8Joris is een makelaar die verstand van zaken heeft. Ook als je een vraag appt of inspreekt belt hij snel terug en komt met een oplossing. Hij heeft ons heel goed begeleid met de aankoop van ons appartement en verkoop van ons huis. Bedankt daarvoor Joris.
-
Keetzijde 11
9Goed contact, korte lijnen. Heldere en open communicatie over en weer. Flemm heeft ons zorgvuldig ondersteund bij het verkoopproces van onze woning
-
Noordervesting 4
9Translated by AIContact was great. We are very satisfied. We have the idea that my late mother's house has been sold for the right amount and moreover we are satisfied with how Joris maintained contact with me and my sister during the negotiations and viewing of the property. This young real estate agent also made a good assessment in determining the selling price of the property and the fact that there would still be some overbidding by the buyers due to the good location of the house...