Alpina Dronten (Voorheen Sinke Dronten)
"Vivir, emprender y vivir de tu manera."
Alpina Sinke Makelaardij biedt een breed palet aan diensten onder één dak. Van makelaardij tot hypotheekadvies, van verzekeringen tot pensioenen – wij zorgen voor een complete oplossing. Ons team van ervaren NVM makelaars staat klaar om je te begeleiden bij elke stap van het proces. Of het nu gaat om de aankoop, verkoop of beheer van een woning, wij helpen je om het juiste traject te kiezen dat past bij jouw situatie. Wij geloven in sam...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
De Kooi 2
8256JM Biddinghuizen
€ 489.500 k.k.
€ 3.399/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 144 m²
- Área del lote
- 261 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
De Rede 12
8251EV Dronten
€ 295.000 k.k.
€ 4.214/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 70 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Weversgilde 38
8253HG Dronten
€ 575.000 k.k.
€ 3.571/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 161 m²
- Área del lote
- 279 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Bajo precio
Penhoren 4
8255BN Swifterbant
€ 295.000 k.k.
€ 3.073/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 96 m²
- Área del lote
- 2841 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Vendido bajo reserva
Baskenstraat 7
8251CJ Dronten
€ 280.000 k.k.
€ 3.182/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 88 m²
- Área del lote
- 189 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Vendido
Dotterbloemhof 90
8245JK Lelystad
€ 435.000 k.k.
€ 3.398/m²
A++Guardar como favorito- Superficie construida
- 128 m²
- Área del lote
- 135 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
Reviews (69)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
69 reseñas total
Funda
22 opiniones en Funda
47 reseñas en Google
-
miloubazen
10Zeer fijne en deskundige makelaar. Communicatie en bereikbaarheid was goed
-
Dotterbloemhof 90
9Zeer fijne en deskundige makelaar. De Communicatie verliep goed. Ze Waren ook goed bereikbaar. Het huis was snel verkocht
-
Hollandse linde 60 B
10Het contact met Casper verliep zeer goed. Hij advies op maat en heeft ons van A tot Z bijgestaan. Bij Alpina ben je in deskundige handen.
-
De Botteloef 6
8Nonchalant met bord plaatsen was niet gebeurd als we er niet om gevraagd hadden,na de verkoop ook geen bordje met verkocht erop waar we wel voor betalen.
-
De Helm 8
9Het kontakt en de service waren altijd goed. Vriendelijk ontvangen en de verwachtingen van het hele proces waren zoals wij hadden verwacht . Behulpzaam en een fijne makelaars kantoor. Dit was voor ons de tweede keer bij Alpina voorheen Sinke.
-
Spiegelstraat 18
10Contact verliep goed, vlot, duidelijk. Vaak via WhatsApp of telefonisch. Vanwege het weer kon de makelaar niet aanwezig zijn bij de overdracht van het huis, maar dat was goed opgelost met de makelaar van de andere partij.
-
De Oeverloper 65
9Wij hebben de samenwerking met onze makelaar als zeer prettig ervaren. Er werd altijd snel gereageerd en alles werd duidelijk uitgelegd, wat veel rust gaf tijdens het proces. Onze mening en wensen werden serieus genomen en we hadden het gevoel dat er echt naar ons werd geluisterd. Het hele traject verliep soepel en professioneel, waarbij de makelaar altijd betrouwbaar en betrokken was. De persoonlijke benadering maakte het contact extra prettig. Dankzij deze duidelijke en zorgvu…