RMW Makelaars
"¡Nosotros te lo mostramos y experimenta la diferencia!"
RMW Makelaars is een persoonlijk en professioneel kantoor met vestigingen in Wolvega en Drachten. Ons team is actief in meerdere regio’s, waaronder Oost- en Weststellingwerf, Heerenveen, Smallingerland en Opsterland. Wij bieden u hulp bij de aankoop, verkoop of verhuur van een woning en staan voor u klaar met gevalideerde taxaties, zoals die van NWWI. Daarnaast bemiddelen wij in nieuwbouwprojecten binnen de regio. Ons kantoor is aangesl...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Bosbes 1
8471ZJ Wolvega
€ 485.000 k.k.
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 140 m²
- Área del lote
- 220 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Steenwijkerweg 42
8471LC Wolvega
€ 654.000 k.k.
€ 3.737/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 175 m²
- Área del lote
- 1041 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Kruistraat 12
8471HH Wolvega
€ 385.000 k.k.
€ 2.750/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 140 m²
- Área del lote
- 496 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Haulerweg 22
8471AL Wolvega
€ 385.000 k.k.
€ 5.133/m²
FGuardar como favorito- Superficie construida
- 75 m²
- Área del lote
- 405 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Atalantastraat 15
8448EZ Heerenveen
€ 495.000 k.k.
€ 3.300/m²
A+Guardar como favorito- Superficie construida
- 150 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Mauritsweg 3
8391KC Noordwolde
€ 595.000 k.k.
€ 2.975/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 200 m²
- Área del lote
- 500 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
Reviews (68)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
68 reseñas total
Funda
60 opiniones en Funda
8 reseñas en Google
-
Heerenveenseweg 44
10Goede voorbereiding, veel kennis en makkelijk en snel contact. Ik werd goed op de hoogte gehouden en top begeleid tijdens de verkoop.
-
Hoofdstraat Oost 46
10Een makelaar met een duidelijke visie. Werkt snel en is vooral duidelijk en komt alle afspraken direct na.
-
de Fortuin 235
9Makelaar was vriendelijk en gaf een vertrouwd gevoel. Heeft veel ervaring in de regio dus dat maakte de adviezen betrouwbaar.
-
Ir.Lelylaan 56
10Goed contact met zowel makelaar(s) en personeelsleden. Frequent op de hoogte gehouden over de voortgang. Al met al een kantoor om zaken mee te doen
-
Wilhelminastraat 11
10Het contact verliep snel en soepel. Er werd snel geschakeld, goed geluisterd en deskundig gehandeld. De verwachtingen waren vooraf helder en daardoor ging het proces van foto’s maken tot verkoop snel en transparant.
-
Sportlaan 21
9Wij hebben het huis met erg goede tevredenheid verkocht. Contact tussen ons en makelaar is als zeer prettig ervaren. Door deze goede ervaring zouden wij iedereen deze makelaar aanbevelen.
-
Eikenlaan 3
9De inzet van de makelaar was heel goed. De makelaar toonde veel gedrevenheid en deed veel extra moeite.
-
Raadhuisstraat 37
9Traducido por IAHa encontrado el contacto con el agente inmobiliario agradable. Claras y profesionales. Ha hecho un trabajo excelente.