RMW Makelaars
"Nodig ons uit en ervaar het verschil!"
RMW Makelaars is een persoonlijk en professioneel kantoor met vestigingen in Wolvega en Drachten. Ons team is actief in meerdere regio’s, waaronder Oost- en Weststellingwerf, Heerenveen, Smallingerland en Opsterland. Wij bieden u hulp bij de aankoop, verkoop of verhuur van een woning en staan voor u klaar met gevalideerde taxaties, zoals die van NWWI. Daarnaast bemiddelen wij in nieuwbouwprojecten binnen de regio. Ons kantoor is aangesl...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Bosbes 1
8471ZJ Wolvega
€ 485.000 k.k.
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 140 m²
- Perceeloppervlakte
- 220 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Steenwijkerweg 42
8471LC Wolvega
€ 654.000 k.k.
€ 3.737/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 175 m²
- Perceeloppervlakte
- 1041 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Kruistraat 12
8471HH Wolvega
€ 385.000 k.k.
€ 2.750/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 140 m²
- Perceeloppervlakte
- 496 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Haulerweg 22
8471AL Wolvega
€ 385.000 k.k.
€ 5.133/m²
FOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 75 m²
- Perceeloppervlakte
- 405 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Atalantastraat 15
8448EZ Heerenveen
€ 495.000 k.k.
€ 3.300/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 150 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Mauritsweg 3
8391KC Noordwolde
€ 595.000 k.k.
€ 2.975/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 200 m²
- Perceeloppervlakte
- 500 m²
- Slaapkamers
- 5
Reviews (68)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
68 reviews totaal
Funda
60 reviews op Funda
8 reviews op Google
-
Heerenveenseweg 44
10Goede voorbereiding, veel kennis en makkelijk en snel contact. Ik werd goed op de hoogte gehouden en top begeleid tijdens de verkoop.
-
Hoofdstraat Oost 46
10Een makelaar met een duidelijke visie. Werkt snel en is vooral duidelijk en komt alle afspraken direct na.
-
de Fortuin 235
9Makelaar was vriendelijk en gaf een vertrouwd gevoel. Heeft veel ervaring in de regio dus dat maakte de adviezen betrouwbaar.
-
Ir.Lelylaan 56
10Goed contact met zowel makelaar(s) en personeelsleden. Frequent op de hoogte gehouden over de voortgang. Al met al een kantoor om zaken mee te doen
-
Wilhelminastraat 11
10Het contact verliep snel en soepel. Er werd snel geschakeld, goed geluisterd en deskundig gehandeld. De verwachtingen waren vooraf helder en daardoor ging het proces van foto’s maken tot verkoop snel en transparant.
-
Sportlaan 21
9Wij hebben het huis met erg goede tevredenheid verkocht. Contact tussen ons en makelaar is als zeer prettig ervaren. Door deze goede ervaring zouden wij iedereen deze makelaar aanbevelen.
-
Eikenlaan 3
9De inzet van de makelaar was heel goed. De makelaar toonde veel gedrevenheid en deed veel extra moeite.
-
Raadhuisstraat 37
9Heb het contact met de makelaar als prettig ervaren. Duidelijk en zakelijk. Heeft uitstekend zijn werk gedaan.
-
Lycklamaweg 160
9Veelvuldig contact, we werden op de hoogte gehouden van de bezichtigingen, het aantal aanmeldingen. Na afloop bezichtiging evaluatie. Erg prettig en goed contact met zowel de makelaars als het team op kantoor.