HetMakelaarshuis staat voor betrouwbare en persoonlijke begeleiding bij het kopen of verkopen van een woning. Wij luisteren naar uw wensen en helpen u daarop gericht te adviseren. Vanaf het eerste gesprek leggen wij uit wat er allemaal meegeleverd moet worden om uw doel te bereiken. Met een duidelijk plan van aanpak en transparante communicatie zorgen wij ervoor dat u zich op uw gemak voelt tijdens deze belangrijke beslissing. Bij de ve...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Steenwijkerdiep 13
8331LN Steenwijk
€ 305.000 k.k.
€ 2.133/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 143 m²
- Perceeloppervlakte
- 163 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
De Heerlijkheid 24
8334SZ Tuk
€ 359.000 k.k.
€ 3.324/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 108 m²
- Perceeloppervlakte
- 146 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Duivenslaagte 2 023
8346KH De Bult
€ 210.000 k.k.
€ 3.818/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 55 m²
- Perceeloppervlakte
- 540 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
St. Andreasstraat 4
8341NC Steenwijkerwold
€ 675.000 k.k.
€ 3.409/m²
A++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 198 m²
- Perceeloppervlakte
- 426 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Bultweg 25 R 68
8346KB De Bult
€ 100.000 k.k.
€ 2.272/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 44 m²
- Perceeloppervlakte
- 200 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Jonenweg 5 R 342
8355CN Giethoorn
€ 450.000 k.k.
€ 0/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 100 m²
- Perceeloppervlakte
- 682 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (41)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
41 reviews totaal
Funda
29 reviews op Funda
12 reviews op Google
-
Stationsplein 12
8goed bereikbaar, lijnen zijn kort. met beide makelaar, Nick en Edwin, hadden we goed contact. ze hebben het vakkundig aangepakt.
-
Dorpsstraat 55
10We hebben al eerder een huis verkocht en gekocht met deze makelaar. Fijne begeleiding door Edwin en Nick. Ze staan altijd klaar met advies en tips. Erg tevreden!
-
Bergweg 76 R442
10Het contact verliep prettig, deskundig en eerlijk. Een persoonlijke benadering waarbij ze de tijd nemen voor advies en de rust bewaren in complexe situaties. Ik kan ze van harte aanbevelen.
-
Piet Heinstraat 6
10Kundig, snel en efficiënt geholpen. Huis was snel verkocht door het grote netwerk van de makelaar. Duidelijke en transparante communicatie met een eerlijke prijs.
-
Preistingestraat 35
10Het Makelaarshuis houdt rekening met de wensen van de klant en kijkt ook naar de mensen zelf. Een persoonlijk contact is erg fijn bij het kopen van een huis en daar zorgt Het Makelaarshuis voor. Daarvoor wil ik hen danken.
-
Onnastraat 16
10We zijn zeer tevreden vanaf het begin tot het einde uitstekende begeleiding werden prima van de voortgang op hoogte gehouden en waren zeer content met het resultaat van de verkoop .
-
Sangerland 48
9Goed en vooral makkelijk kontakt Nick , Edwin en Jan zijn er altijd voor nagenoeg elke vraag of opmerking . Gr.Koos