Hemme Van Tilburg Makelaars & Taxateurs staat voor betrouwbare en persoonlijke dienstverlening in Meppel. Wij zijn er voor u, of u op zoek bent naar een nieuwe woning, uw huidige huis wilt verkopen of hulp nodig heeft bij huur en verhuur. Met jarenlange ervaring in de vastgoedbranche en een team dat met zorg voor u werkt, zorgen wij voor het beste resultaat. Wij specialiseren ons in woningstyling, woningfotografie en verschillende vastg...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
De Vlet 38
9001HW Grou
€ 215.000 k.k.
€ 3.909/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 55 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Randweg 70
7944BN Meppel
€ 325.000 k.k.
€ 3.186/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 102 m²
- Perceeloppervlakte
- 131 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Kanaal A NZ 101
7881KL Emmer-Compascuum
€ 497.500 k.k.
€ 2.605/m²
A+++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 191 m²
- Perceeloppervlakte
- 765 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Hoogeveenseweg 21
7943BA Meppel
€ 479.500 k.k.
€ 4.281/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 112 m²
- Perceeloppervlakte
- 292 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Burgemeester Tonckensstraat 30
7921KC Zuidwolde
€ 595.000 k.k.
€ 3.306/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 180 m²
- Perceeloppervlakte
- 780 m²
- Slaapkamers
- 6
-
- Beschikbaar
Rondweg 46
3474KG Zegveld
€ 1.800.000 k.k.
€ 5.573/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 323 m²
- Perceeloppervlakte
- 9215 m²
- Slaapkamers
- 5
Reviews (78)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
78 reviews totaal
Funda
11 reviews op Funda
67 reviews op Google
-
Mara Ucelniece
10Zeer behulpzaam bij het vinden van een geschikte woning en alle benodigde informatie duidelijk en efficiënt verstrekt. Absoluut een aanrader als je een makelaar zoekt.
-
Arie Zwolle
10Kwalitatieve, prettige en zeer professionele makelaar!
-
Charlotte Mellowes
10Ik heb een fantastische ervaring gehad met Lisette als mijn aankoopmakelaar. We vonden heel snel een woning en ze gaf me het gevoel dat ik goed werd ondersteund en had de touwtjes in handen gedurende het hele proces!
-
Spieker 1
10Soepel contact en een sterke communicatie. Heldere afspraken en ik had het gevoel dat er echt hard voor me werd gewerkt.
-
Niek Jonker
10Wilfred heeft ons geweldig geholpen in de zoektocht naar onze nieuwe woning en verkoop van onze oude woning! Altijd met veel energie, assertiviteit en een gezonde dosis humor. Hij let goed op de details, maar begrijpt bovenal wat een huis een thuis maakt voor zijn klanten.
-
Robbert van Middelaar
10Erg fijn met Wilfred samengewerkt, op zoek in zowel Zwolle & Meppel. Gelukkig voor ons al snel een huis gevonden! Altijd beschikbaar voor vragen en alles top geregeld.
-
Britt Padding
10Super fijne makelaar die altijd voor je klaar staat. Heeft mij zeer goed geholpen met zowel verkoop als aankoop van een woning.