Team Zandbergen is meer dan een makelaarskantoor; wij zijn er om je te begeleiden tijdens de belangrijke stap van kopen of verkopen van een woning. In onze regio, Westerveld, Meppel en omgeving, staan wij voor je klaar met kennis, ervaring en persoonlijke aandacht. Ons team bestaat uit Gerben, Rik, Annemieke en Martine, die samenwerken om jouw wensen te realiseren. Buiten het werk zijn wij actief in de lokale gemeenschap, bijvoorbeeld d...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
de Goorn 40
7975BT Uffelte
€ 495.000 k.k.
€ 2.797/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 177 m²
- Perceeloppervlakte
- 327 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
de Veentjes 24
8375GR Oldemarkt
€ 549.500 k.k.
€ 3.713/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 148 m²
- Perceeloppervlakte
- 680 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
de Goorn 4
7975BV Uffelte
€ 465.000 k.k.
€ 3.661/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 127 m²
- Perceeloppervlakte
- 540 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Meulakkers 24
7981DL Diever
€ 460.000 k.k.
€ 3.129/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 147 m²
- Perceeloppervlakte
- 325 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Het eenspan 4
8332JG Steenwijk
€ 950.000 k.k.
€ 3.253/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 292 m²
- Perceeloppervlakte
- 1222 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Dennenlaan 42
7971AR Havelte
€ 575.000 k.k.
€ 3.833/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 150 m²
- Perceeloppervlakte
- 347 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (69)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
69 reviews totaal
Funda
44 reviews op Funda
25 reviews op Google
-
Kolonieweg 9
8Contact met de makelaar liep gemakkelijk en vlot. Bij vragen kreeg ik steeds een snel antwoord. Werkwijze met Move beviel goed; zeer professioneel. Goede kennis van de lokale markt. In goed onderling overleg de verkoopstrategie bepaald.
-
Weerwille 3 a
10Is klantvriendelijk, goed bereikbaar, inhoudelijk correct en denkt goed mee. Aankoopproces verliep soepel.
-
Ingeborgh Arends
10Het contact was prettig, professioneel en met plezier! Zandbergen leeft en denkt met je mee. Echt een aanrader!
-
Gebonoan Engelgeer
10 -
Harry Splinter
10Fijne makelaar, komt afspraken na. Goede communicatie, snelle afhandeling
-
Spieker 1
10Ik ben zeer tevreden over de begeleiding door Gerben en in het bijzonder Rik. De bereikbaarheid was uitstekend; ik kon altijd snel schakelen en kreeg direct duidelijke antwoorden. Daarnaast viel vooral de deskundigheid en kennis van de lokale markt op, wat mij veel vertrouwen gaf tijdens het hele proces. Gerben was aanwezig bij de eerste bezichtiging van de eerste woning, waarna Rik het vanaf de tweede woning heeft overgenomen. Wat ik daarbij extra heb gewaardeerd, is dat Rik b…
-
Dennenlaan 17
9Het contact was prettig. Er werd snel geantwoord op vragen. Werden goed en snel op de hoogte gehouden van de laatste stand van zaken.
-
Parkkamp 37
10Wat fijn om dit team van Gerben Zandbergen ons huis te laten verkopen! De begeleiding was top en zeer deskundig. Binnen vier weken is ons huis verkocht. Chapeau en bedankt voor de samenwerking!