Wij zijn van hier. Ingevoerde locals met een stevige wortel in Zuidwest-Drenthe en de Kop van Overijssel. Niet om borstkloppen of dikdoenerij, maar om gewoon en direct te doen. Klanten die dat waarderen, komen graag afspraken na. Realistisch zijn over de opties? Dat doen we liever dan praten over gouden bergen. Want zeggen wat het is, leidt verder dan veel beloften. Onze klantbeoordelingen tonen dat. Van Ditshuizen Makelaardij scoort op...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Moleneinde 19
7991AK Dwingeloo
€ 849.000 k.k.
€ 3.278/m²
A+++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 259 m²
- Perceeloppervlakte
- 581 m²
- Slaapkamers
- 6
-
- Beschikbaar
Achter de Hoven 13
7991AD Dwingeloo
€ 539.000 k.k.
€ 6.417/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 84 m²
- Perceeloppervlakte
- 808 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Vlasstraat 20
7981BG Diever
€ 489.000 k.k.
€ 5.202/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 94 m²
- Perceeloppervlakte
- 537 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Leggeloo 1
7991PW Dwingeloo
€ 949.000 k.k.
€ 5.362/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 177 m²
- Perceeloppervlakte
- 1837 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Dingspil 7
7981BB Diever
€ 479.500 k.k.
€ 4.064/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 118 m²
- Perceeloppervlakte
- 476 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Titanialaan 5
7981LL Diever
€ 779.000 k.k.
€ 3.745/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 208 m²
- Perceeloppervlakte
- 878 m²
- Slaapkamers
- 5
Reviews (39)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
39 reviews totaal
Funda
27 reviews op Funda
12 reviews op Google
-
Stroovledder 11 a
10Wij zijn heel blij met onze makelaar Susan. Zij heeft ons goed begeleid. Ze heeft veel kennis en haar communicatieve vaardigheden zijn heel goed. Ook is Susan oprecht betrokken en een heel fijn persoon. Ze is goed bereikbaar. Susan is geknipt voor haar vak! De prijs is aan de hoge kant maar dat is bij alle makelaars wel het geval. Al met al zijn we ontzettend tevreden en blij dat we voor deze makelaar hebben gekozen. Dankjewel Susan!
-
Kievitweg 67
10Prima contact met de makelaar, korte lijntjes duidelijke communicatie. Makelaar kent de regio optimaal.
-
Brink 33 i
10Het contact met de makelaar en het kantoor was uitstekend. Altijd een terugkoppeling inzake de verhuur.
-
van Helomaweg 4 a
10Communicatie was zeer prettig. Na ieder bezoek werden wij direct geïnformeerd, zowel mijn e partner als ik zelf. Obstakels voor de mogelijke kopers van ons huis werden aangepakt. De makelaar zette steeds een stapje extra om alle mogelijkheden van het huis en de omgeving te tonen aan de belangstellende kijkers. Ook een heel fijn team op de achtergrond die meedachten en waarmee de communicatie top verliep. Dank jullie wel voor jullie hulp bij de verkoop van ons huis. …
-
Heringhebrink 29
8Deskundige medewerkers. Goede service. In overleg veel mogelijk. Conclusief: erg tevreden over de dienstverlening van makelaar van Ditshuizen. Met de credits aan de medewerkers van kantoor Dwingeloo!