Eveleens Makelaars
"Poder por equipo Karin Eveleens"
Karin Eveleens werd in 1991 beëdigd als makelaars-taxateur door de rechtbank in Haarlem, op dat moment een van de jongste vrouwelijke professionals in haar vak. Sindsdien heeft ze haar eigen kantoor opgericht in Aalsmeer, waar ze met enthousiasme en professionaliteit haar weg heeft bewandeld in de onroerend goed markt. Tegenwoordig werkt ze samen met een team dat evenwicht zoekt tussen persoonlijke aandacht en doordachte marketingstrate...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Ophelialaan 26
1431HJ Aalsmeer
€ 595.000 k.k.
€ 4.407/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 135 m²
- Área del lote
- 134 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Twijnderlaan 150
1431DD Aalsmeer
€ 410.000 k.k.
€ 6.406/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 64 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Disponible
Gemaalstraat 4
1432JX Aalsmeer
€ 685.000 k.k.
€ 5.189/m²
A+Guardar como favorito- Superficie construida
- 132 m²
- Área del lote
- 150 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Piet Lanserhof 20
1435HS Rijsenhout
€ 2.950.000 k.k.
€ 4.019/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 734 m²
- Área del lote
- 2230 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Uiterweg 126
1431AR Aalsmeer
€ 595.000 k.k.
€ 5.042/m²
FGuardar como favorito- Superficie construida
- 118 m²
- Área del lote
- 283 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Aalsmeerderweg 134
1432CT Aalsmeer
€ 975.000 k.k.
€ 6.019/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 162 m²
- Área del lote
- 1304 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
Reviews (60)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
60 reseñas total
Funda
34 opiniones en Funda
26 reseñas en Google
-
Geraniumstraat 80
8Fijn contact met de makelaar, een persoonlijke aanpak. Ik werd goed op de hoogte gehouden tussendoor.
-
Meerluchtlaan 128
10Kundig en goede service. Ik zou deze makelaar bij iedereen aanraden. Communicatie tussen makelaar en verkoper verliep soepel en duidelijk. Een huis verkopen is niet zomaar iets dus je wilt iemand die verstand van zaken heeft en met deze makelaar ben ik zonder enige twijfels door het verkoop proces geloodst. Ook de fotograaf die de makelaar gebruikt heeft mooie en duidelijke foto’s gemaakt wat heeft bijgedragen aan een snelle verkoop.
-
Geraniumstraat 51
10Vakkundige makelaar met kennis van zaken. Ik zou de makelaar aan iedereen aanbevelen! Prettige samenwerking van begin tot eind.
-
Geraniumstraat 68
10Mijn ervaring met deze makelaar is zeer positief. Vanaf het eerste contact was de communicatie helder en transparant, en werd ik continu goed op de hoogte gehouden. De service was professioneel en betrokken, wat veel vertrouwen gaf tijdens het proces. Absoluut een aanrader!
-
Grift 64
10Traducido por IADurante la primera entrevista, el agente inmobiliario estaba muy bien preparado. Tardó tiempo en atendernos, se profundizó en nuestra casa y el mercado, y fue claro sobre las expectativas. A pesar de que la comisión era más alta que en otras inmobiliarias, esto hizo que optáramos por ellos. Estuvimos bien informados sobre todos los avances acerca de las visitas y todas las otras citas. ¡Y con resultado! La vivienda se puso rápidamente en el mercado y se vendió en 3 semanas.