Eveleens Makelaars
"Powered by team Karin Eveleens"
Karin Eveleens werd in 1991 beëdigd als makelaars-taxateur door de rechtbank in Haarlem, op dat moment een van de jongste vrouwelijke professionals in haar vak. Sindsdien heeft ze haar eigen kantoor opgericht in Aalsmeer, waar ze met enthousiasme en professionaliteit haar weg heeft bewandeld in de onroerend goed markt. Tegenwoordig werkt ze samen met een team dat evenwicht zoekt tussen persoonlijke aandacht en doordachte marketingstrate...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Ophelialaan 26
1431HJ Aalsmeer
€ 595.000 k.k.
€ 4.407/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 135 m²
- Perceeloppervlakte
- 134 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Twijnderlaan 150
1431DD Aalsmeer
€ 410.000 k.k.
€ 6.406/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 64 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
Gemaalstraat 4
1432JX Aalsmeer
€ 685.000 k.k.
€ 5.189/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 132 m²
- Perceeloppervlakte
- 150 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Piet Lanserhof 20
1435HS Rijsenhout
€ 2.950.000 k.k.
€ 4.019/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 734 m²
- Perceeloppervlakte
- 2230 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Uiterweg 126
1431AR Aalsmeer
€ 595.000 k.k.
€ 5.042/m²
FOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 118 m²
- Perceeloppervlakte
- 283 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Aalsmeerderweg 134
1432CT Aalsmeer
€ 975.000 k.k.
€ 6.019/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 162 m²
- Perceeloppervlakte
- 1304 m²
- Slaapkamers
- 5
Reviews (60)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
60 reviews totaal
Funda
34 reviews op Funda
26 reviews op Google
-
Geraniumstraat 80
8Fijn contact met de makelaar, een persoonlijke aanpak. Ik werd goed op de hoogte gehouden tussendoor.
-
Meerluchtlaan 128
10Kundig en goede service. Ik zou deze makelaar bij iedereen aanraden. Communicatie tussen makelaar en verkoper verliep soepel en duidelijk. Een huis verkopen is niet zomaar iets dus je wilt iemand die verstand van zaken heeft en met deze makelaar ben ik zonder enige twijfels door het verkoop proces geloodst. Ook de fotograaf die de makelaar gebruikt heeft mooie en duidelijke foto’s gemaakt wat heeft bijgedragen aan een snelle verkoop.
-
Geraniumstraat 51
10Vakkundige makelaar met kennis van zaken. Ik zou de makelaar aan iedereen aanbevelen! Prettige samenwerking van begin tot eind.
-
Geraniumstraat 68
10Mijn ervaring met deze makelaar is zeer positief. Vanaf het eerste contact was de communicatie helder en transparant, en werd ik continu goed op de hoogte gehouden. De service was professioneel en betrokken, wat veel vertrouwen gaf tijdens het proces. Absoluut een aanrader!
-
Grift 64
10Bij het oriënterende gesprek was de makelaar goed voorbereid. Hij nam de tijd voor ons, heeft zich verdiept in ons huis en de markt en was duidelijk in de verwachtingen. Ondanks dat de courtage hoger was dan andere makelaars heeft dit er voor gezorgd dat wij voor hen gekozen hebben. We zijn goed op de hoogte gehouden van alle ontwikkelingen omtrent de bezichtigingen en al alle andere afspraken. En met resultaat. De woning was heel snel op de markt en binnen 3 weken verkocht! …