Groot Makelaars
"¡Un agente inmobiliario que da consejos personales y buenos!"
Groot Makelaars staat voor betrouwbaarheid, persoonlijk advies en een laagdrempelige aanpak. Ilya Groot is een ervaren makelaar in Groningen, Stad en Ommeland die zich volledig inhoudt bij elke klant. Zijn kennis van de lokale huizenmarkt is uitstekend, waardoor hij je helpt om een huis te vinden of te verkopen op de meest gunstige manier. Bij het kopen van een huis zorgt Ilya ervoor dat je de kans krijgt om te bezichtigen en een bod ui...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Weidebloemenweg 13
9302AB Roden
€ 570.000 k.k.
€ 3.081/m²
A++Guardar como favorito- Superficie construida
- 185 m²
- Área del lote
- 466 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Burg. S. Gockingastraat 11
9744CR Groningen
€ 250.000 k.k.
GGuardar como favorito- Superficie construida
- 100 m²
- Área del lote
- 166 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Bajo precio
Korreweg 192
9715AL Groningen
€ 325.000 k.k.
€ 3.779/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 86 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Bajo precio
Daniël Ruynemanlaan 2
9744DL Groningen
€ 435.000 k.k.
€ 4.307/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 101 m²
- Área del lote
- 264 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Vendido bajo reserva
Reitdiephaven 377
9746RG Groningen
€ 550.000 k.k.
€ 4.198/m²
A+Guardar como favorito- Superficie construida
- 131 m²
- Área del lote
- 211 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Vendido bajo reserva
Weiwerd 9
9746CH Groningen
€ 789.500 k.k.
€ 4.997/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 158 m²
- Área del lote
- 480 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
Reviews (79)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
79 reseñas total
Funda
72 opiniones en Funda
7 reseñas en Google
-
Vindicatstraat 8
9Fijne makelaar die echt met je meedenkt en je helpt met waar je op moet letten. Heel fijn als starter.
-
Vredelaan 41
10Zeer tevreden over Groot Makelaars. Professioneel, betrokken en altijd duidelijk in de communicatie. De planning was goed geregeld en de begeleiding prettig van begin tot eind. Ze waren altijd bereikbaar, reageerden snel en gaven heldere feedback. De persoonlijke aanpak en het eerlijke advies gaven veel vertrouwen. Kortom: een zeer fijne ervaring!
-
Zonnelaan 319
10Zeer deskundig, weet snel te schakelen en te handelen. Goed bereikbaar en zeer vriendelijk. Uitstekende begeleiding tijdens het gehele verkoopproces.
-
Kwartsstraat 48
9Vlot en duidelijk contact rondom het biedingsproces. Goed begeleid in het korte en stressvolle aankoopproces en duidelijke toelichting van de voorwaarden.
-
Oudestreek 9
7Ze hebben ons geholpen met de aankoop van een woning, omdat het onze eigen makelaar was die de woning verkocht. We hebben goed advies gekregen en ze waren flexibel ivm werkuren van ons.
-
De Voorakker 8
10Fijn contact met Ilya en de rest van Groot makelaars. Goed bereikbaar en snel contact. Alles top geregeld!
-
Burg Geerlingstraat 17
9Het contact met de makelaar was prima. Wel was de makelaar te optimistisch met de snelheid van de verkoop.
-
De Hulstlaan 4 II