Wildveen Makelaars
"Agentes inmobiliarios para la vida"
Wildveen Makelaars staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in Groningen en Zuidlaren. Wij helpen woningkopers en -verkopers met verkoop, aankoop, taxaties, verhuur en financieel advies. Onze klantgerichte aanpak zorgt voor transparante en succesvolle overdrachten. Met expertise in woningstyling en -fotografie bieden wij extra waarde aan de verkoopproces. Wij zijn geaccrediteerd door NWWI en NRVT, wat aantoont dat wij vold...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Meerkoet 17
9685AA Blauwestad
€ 725.000 k.k.
€ 4.073/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 178 m²
- Área del lote
- 604 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Vendido bajo reserva
A. Jacobsstraat 74
9728ME Groningen
€ 599.000 k.k.
€ 4.608/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 130 m²
- Área del lote
- 301 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Vendido
Dierenriemstraat 37
9742AB Groningen
€ 250.000 k.k.
€ 3.378/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 74 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Vendido bajo reserva
Boelemaheerd 3
9736HA Groningen
€ 295.000 k.k.
€ 3.391/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 87 m²
- Área del lote
- 143 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Vendido
Saffierstraat 3
9743LE Groningen
€ 325.000 k.k.
€ 2.901/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 112 m²
- Área del lote
- 89 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Comprado
Verzetsstrijderslaan 20
9727CE Groningen
€ 275.000 k.k.
€ 3.160/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 87 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
Reviews (43)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
43 reseñas total
Funda
30 opiniones en Funda
13 reseñas en Google
-
Dierenriemstraat 37
9Alles verliep heel soepel en naar wens. Ze kwamen hun afspraken na en erg duidelijk wat het plan van aanpak was. Dus een echte aanrader!
-
Westrupstraat 14
10Wildveen blinkt uit in snel en adequaat contact, mijn aankoopmakelaar gaf goed advies, was snel in 'mij lezen' stemde zich af en is zeer prettig in contact. Ik had binnen 4 weken (!) een huis, voelde me super ondersteund door alle medewerkers, dikke 10 voor Wildveen makelaars.
-
Lintdal 13
10Zeer prettig contact en heeft ons op korte termijn uitstekend kunnen helpen. Alle tijd genomen om met ons door de koopakte heen te gaan.
-
Star Numanstraat 20
10Fijne, goed bereikbare, en deskundige makelaar. Ze hebben ons goed geholpen bij het kopen van ons eerste huis.
-
Amkemaheerd 268
9Contact verliep prettig. Bezichtigingen werden deskundig begeleid. Onderhandelingen verliepen vlotjes.
-
Aldebaranstraat 12
8Super goed geholpen en een persoonlijke benadering. Daarnaast erg deskundig! Ik zou deze makelaar aanraden!
-
Etstoel 20
8Traducido por IAEl equipo de Wildveen Makelaars nos ha ayudado mucho a la hora de encontrar nuestra primera vivienda. Malou estaba muy accesible para preguntas y visitas, y tiene claramente mucho conocimiento. Durante sus vacaciones, Edwin nos ha guiado hábilmente en nuestra búsqueda. Hemos tenido mucha suerte de poder encontrar una casa rápidamente, gracias también a Wildveen. También durante el período hacia la entrega de las llaves hemos sido muy bien asistidos. Siempre pudimos hacer nuestras preguntas …