Wildveen Makelaars
"Makler fürs Leben"
Wildveen Makelaars staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in Groningen en Zuidlaren. Wij helpen woningkopers en -verkopers met verkoop, aankoop, taxaties, verhuur en financieel advies. Onze klantgerichte aanpak zorgt voor transparante en succesvolle overdrachten. Met expertise in woningstyling en -fotografie bieden wij extra waarde aan de verkoopproces. Wij zijn geaccrediteerd door NWWI en NRVT, wat aantoont dat wij vold...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Meerkoet 17
9685AA Blauwestad
€ 725.000 k.k.
€ 4.073/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 178 m²
- Fläche des Grundstücks
- 604 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verkauft unter Vorbehalt
A. Jacobsstraat 74
9728ME Groningen
€ 599.000 k.k.
€ 4.608/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 130 m²
- Fläche des Grundstücks
- 301 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verkauft
Dierenriemstraat 37
9742AB Groningen
€ 250.000 k.k.
€ 3.378/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 74 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verkauft unter Vorbehalt
Boelemaheerd 3
9736HA Groningen
€ 295.000 k.k.
€ 3.391/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 87 m²
- Fläche des Grundstücks
- 143 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verkauft
Saffierstraat 3
9743LE Groningen
€ 325.000 k.k.
€ 2.901/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 112 m²
- Fläche des Grundstücks
- 89 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Bestellt
Verzetsstrijderslaan 20
9727CE Groningen
€ 275.000 k.k.
€ 3.160/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 87 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
Bewertungen (43)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
43 Bewertungen insgesamt
Funda
30 Bewertungen auf Funda
13 Bewertungen bei Google
-
Dierenriemstraat 37
9Alles verliep heel soepel en naar wens. Ze kwamen hun afspraken na en erg duidelijk wat het plan van aanpak was. Dus een echte aanrader!
-
Westrupstraat 14
10Wildveen blinkt uit in snel en adequaat contact, mijn aankoopmakelaar gaf goed advies, was snel in 'mij lezen' stemde zich af en is zeer prettig in contact. Ik had binnen 4 weken (!) een huis, voelde me super ondersteund door alle medewerkers, dikke 10 voor Wildveen makelaars.
-
Lintdal 13
10Zeer prettig contact en heeft ons op korte termijn uitstekend kunnen helpen. Alle tijd genomen om met ons door de koopakte heen te gaan.
-
Star Numanstraat 20
10Fijne, goed bereikbare, en deskundige makelaar. Ze hebben ons goed geholpen bij het kopen van ons eerste huis.
-
Amkemaheerd 268
9Contact verliep prettig. Bezichtigingen werden deskundig begeleid. Onderhandelingen verliepen vlotjes.
-
Aldebaranstraat 12
8Super goed geholpen en een persoonlijke benadering. Daarnaast erg deskundig! Ik zou deze makelaar aanraden!
-
Etstoel 20
8Übersetzt durch KIDas Team von Wildveen Makelaars hat uns sehr gut bei der Suche nach unserer ersten Kaufimmobilie geholfen. Malou war leicht erreichbar für Fragen und Besichtigungen und zeigte offensichtlich viel Fachwissen. Während ihrer Urlaubszeit hat Edwin uns kompetent bei unserer Suche begleitet. Wir hatten viel Glück, dass wir dank Wildveen schnell ein Haus finden konnten. Auch in der Zeit um den Schlüsselübergabe wurden wir sehr gut begleitet. Wir konnten immer unsere Fragen …