Steenhuis Makelaars Zuidhorn
"STEINWARE verkaufen"
Steenhuis Steengoed Makelaars heeft zich in korte tijd als betrouwbare partner op de markt gevestigd. Sinds januari 2007 zijn we actief in Zuidhorn en leveren we persoonlijke begeleiding bij de verkoop of aankoop van uw woning. Onze service is gedetailleerd en gericht op het behalen van de beste resultaten voor onze klanten. Wij zijn een allround makelaarskantoor met drie ervaren makelaars en twee medewerkers in de binnendienst. Samen v...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Wad 8
9843DA Grijpskerk
€ 399.500 k.k.
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 126 m²
- Fläche des Grundstücks
- 275 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
van Starkenborghkan Nz 11
9804PA Noordhorn
€ 575.000 k.k.
€ 5.000/m²
A+++Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 115 m²
- Fläche des Grundstücks
- 675 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Tjalk 30
9801MC Zuidhorn
€ 575.000 k.k.
€ 3.059/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 188 m²
- Fläche des Grundstücks
- 305 m²
- Schlafzimmer
- 6
-
- Verfügbar
Hoofdstraat 59
9842PC Niezijl
€ 295.000 k.k.
€ 2.007/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 147 m²
- Fläche des Grundstücks
- 601 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Bol 5
9801RC Zuidhorn
€ 636.000 k.k.
€ 4.000/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 159 m²
- Fläche des Grundstücks
- 449 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Het Noorderlicht 20
9801WP Zuidhorn
€ 569.000 k.k.
€ 3.743/m²
A+Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 152 m²
- Fläche des Grundstücks
- 303 m²
- Schlafzimmer
- 4
Bewertungen (48)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
48 Bewertungen insgesamt
Funda
40 Bewertungen auf Funda
8 Bewertungen bei Google
-
Pasop 58
9Rustige betrouwbare partner. Doet wat er is afgesproken. Denkt mee en maakt een plan wat is afgestemd op de wensen van de verkopers
-
James Baldwinstraat 24
8Wij hebben uiteindelijk een mooi verkoopresultaat behaald en daar zijn wij uiteraard erg blij mee. Het verkoopproces zelf verliep verder soepel en professioneel. Al met al kijken wij positief terug op de verkoop en zijn wij tevreden met het eindresultaat.
-
De Nieuwe Gast 5
10Goed contact, via app, mail en telefonisch. Aanrader voor wie een huis zoekt of wil verkopen in Zuidhorn. Deskundig, professioneel.
-
Buitensingel 80
10Hele vriendelijke behulpzame mensen. Kun je altijd bellen voor hulp. Luisteren ook goed naar je wensen.
-
Eekebuursterweg 19
9Übersetzt durch KIDer 'freundliche Makler' hat Geschäftssinn. Kommt pünktlich zu Besichtigungen und hält auch telefonisch über die Besichtigungen den Kontakt. Passt bei Bedarf die Anzeige an, wenn du z.B. nicht mit den Fotos oder dem Text auf Funda zufrieden bist.
-
Pelmolen 7
10Übersetzt durch KIWir haben den Kontakt und den Verkauf unseres Hauses mit Steenhuis als sehr angenehm empfunden. Marco ist fachkundig, zugänglich und hat positiv mit uns zusammengearbeitet. Wir sind daher sehr zufrieden, wie der Verkauf abgelaufen ist!
-
Frankrijkerlaan 2 98
10Übersetzt durch KIPersönlich, gut zuhören. Kennt den Markt und weiß, das Maximum daraus zu holen. Sehr zufrieden!! Ein bisschen ärgerlich, dass eine minimale Anzahl von Zeichen ausgefüllt werden muss.