Steenhuis Makelaars Zuidhorn
"STEENGOED in VERKOPEN"
Steenhuis Steengoed Makelaars heeft zich in korte tijd als betrouwbare partner op de markt gevestigd. Sinds januari 2007 zijn we actief in Zuidhorn en leveren we persoonlijke begeleiding bij de verkoop of aankoop van uw woning. Onze service is gedetailleerd en gericht op het behalen van de beste resultaten voor onze klanten. Wij zijn een allround makelaarskantoor met drie ervaren makelaars en twee medewerkers in de binnendienst. Samen v...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Wad 8
9843DA Grijpskerk
€ 399.500 k.k.
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 126 m²
- Perceeloppervlakte
- 275 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
van Starkenborghkan Nz 11
9804PA Noordhorn
€ 575.000 k.k.
€ 5.000/m²
A+++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 115 m²
- Perceeloppervlakte
- 675 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Tjalk 30
9801MC Zuidhorn
€ 575.000 k.k.
€ 3.059/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 188 m²
- Perceeloppervlakte
- 305 m²
- Slaapkamers
- 6
-
- Beschikbaar
Hoofdstraat 59
9842PC Niezijl
€ 295.000 k.k.
€ 2.007/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 147 m²
- Perceeloppervlakte
- 601 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Bol 5
9801RC Zuidhorn
€ 636.000 k.k.
€ 4.000/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 159 m²
- Perceeloppervlakte
- 449 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Het Noorderlicht 20
9801WP Zuidhorn
€ 569.000 k.k.
€ 3.743/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 152 m²
- Perceeloppervlakte
- 303 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (48)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
48 reviews totaal
Funda
40 reviews op Funda
8 reviews op Google
-
Pasop 58
9Rustige betrouwbare partner. Doet wat er is afgesproken. Denkt mee en maakt een plan wat is afgestemd op de wensen van de verkopers
-
James Baldwinstraat 24
8Wij hebben uiteindelijk een mooi verkoopresultaat behaald en daar zijn wij uiteraard erg blij mee. Het verkoopproces zelf verliep verder soepel en professioneel. Al met al kijken wij positief terug op de verkoop en zijn wij tevreden met het eindresultaat.
-
De Nieuwe Gast 5
10Goed contact, via app, mail en telefonisch. Aanrader voor wie een huis zoekt of wil verkopen in Zuidhorn. Deskundig, professioneel.
-
Buitensingel 80
10Hele vriendelijke behulpzame mensen. Kun je altijd bellen voor hulp. Luisteren ook goed naar je wensen.
-
Eekebuursterweg 19
9Aardige makelaar' heeft vestand van zaken. Is op tijd bij bezichtegingen' en onderhoud ook geregeld telefonisch contact over de bezichtegingen.ed. Past zonodig advertentie aan' als je bv niet tevreden bent over de foto's of tekst op Funda.
-
Pelmolen 7
10Wij hebben het contact en de verkoop van onze woning met Steenhuis als zeer prettig ervaren. Marco is deskundig, toegankelijk en heeft positief met ons meegedacht. Wij zijn dan ook zeer tevreden hoe de verkoop is verlopen!
-
Frankrijkerlaan 2 98
10Persoonlijk, luistert goed. Kent de markt en weet het maximale eruit te halen. Zeer tevreden!! Wel irritant dat er een minimaal aantal karakters moet worden ingevuld.