Groot Makelaars
"Een makelaar die persoonlijk en goed advies geeft!"
Groot Makelaars staat voor betrouwbaarheid, persoonlijk advies en een laagdrempelige aanpak. Ilya Groot is een ervaren makelaar in Groningen, Stad en Ommeland die zich volledig inhoudt bij elke klant. Zijn kennis van de lokale huizenmarkt is uitstekend, waardoor hij je helpt om een huis te vinden of te verkopen op de meest gunstige manier. Bij het kopen van een huis zorgt Ilya ervoor dat je de kans krijgt om te bezichtigen en een bod ui...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Burg. S. Gockingastraat 11
9744CR Groningen
€ 250.000 k.k.
GOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 100 m²
- Perceeloppervlakte
- 166 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Korreweg 192
9715AL Groningen
€ 325.000 k.k.
€ 3.779/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 86 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Onder bod
Daniël Ruynemanlaan 2
9744DL Groningen
€ 435.000 k.k.
€ 4.307/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 101 m²
- Perceeloppervlakte
- 264 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht onder voorbehoud
Reitdiephaven 377
9746RG Groningen
€ 550.000 k.k.
€ 4.198/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 131 m²
- Perceeloppervlakte
- 211 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht onder voorbehoud
Weiwerd 9
9746CH Groningen
€ 789.500 k.k.
€ 4.997/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 158 m²
- Perceeloppervlakte
- 480 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Verkocht onder voorbehoud
Nijlandsingel 46
9831RK Aduard
€ 325.000 k.k.
€ 2.539/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 128 m²
- Perceeloppervlakte
- 149 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (79)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
79 reviews totaal
Funda
72 reviews op Funda
7 reviews op Google
-
Vindicatstraat 8
9Fijne makelaar die echt met je meedenkt en je helpt met waar je op moet letten. Heel fijn als starter.
-
Vredelaan 41
10Zeer tevreden over Groot Makelaars. Professioneel, betrokken en altijd duidelijk in de communicatie. De planning was goed geregeld en de begeleiding prettig van begin tot eind. Ze waren altijd bereikbaar, reageerden snel en gaven heldere feedback. De persoonlijke aanpak en het eerlijke advies gaven veel vertrouwen. Kortom: een zeer fijne ervaring!
-
Zonnelaan 319
10Zeer deskundig, weet snel te schakelen en te handelen. Goed bereikbaar en zeer vriendelijk. Uitstekende begeleiding tijdens het gehele verkoopproces.
-
Kwartsstraat 48
9Vlot en duidelijk contact rondom het biedingsproces. Goed begeleid in het korte en stressvolle aankoopproces en duidelijke toelichting van de voorwaarden.
-
Oudestreek 9
7Ze hebben ons geholpen met de aankoop van een woning, omdat het onze eigen makelaar was die de woning verkocht. We hebben goed advies gekregen en ze waren flexibel ivm werkuren van ons.
-
De Voorakker 8
10Fijn contact met Ilya en de rest van Groot makelaars. Goed bereikbaar en snel contact. Alles top geregeld!
-
Burg Geerlingstraat 17
9Het contact met de makelaar was prima. Wel was de makelaar te optimistisch met de snelheid van de verkoop.
-
De Hulstlaan 4 II
10Ben echt super goed geholpen en geadviseerd! Ik zou ze ook zeker aanraden, ze luisteren goed naar wat je wil en houden je daarbij goed op de hoogte!