Dijkstra Makelaardij en Financieel Advies
"60 jaar ervaring in regio Westerkwartier en stad!"
Het kopen of verkopen van een huis is een belangrijke stap, waarbij veel aandacht en ondersteuning nodig is. Ons team van zestien medewerkers staat voor u klaar om u volledig te begeleiden. In het Westerkwartier van Groningen zijn wij als NVM makelaardij goed op de hoogte van de woningmarkt en bieden we altijd vakkundig en eerlijk advies. Daarnaast staan wij u ook graag bij met financieel advies. Onze adviseurs helpen u om uw situatie i...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Burg Geldermanlaan 9
9801HK Zuidhorn
€ 650.000 k.k.
€ 3.693/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 176 m²
- Perceeloppervlakte
- 973 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Wildbaan 4
9831SE Aduard
€ 260.000 k.k.
€ 3.210/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 81 m²
- Perceeloppervlakte
- 318 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Kastanjelaan 52
9363CZ Marum
€ 350.000 k.k.
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 114 m²
- Perceeloppervlakte
- 281 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Troelstraweg 9
9801KR Zuidhorn
€ 375.000 k.k.
€ 2.841/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 132 m²
- Perceeloppervlakte
- 264 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Simke Kloostermanstrjitte 33
9286EP Twijzel
€ 300.000 k.k.
€ 2.206/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 136 m²
- Perceeloppervlakte
- 157 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Grutto 5
9843GN Grijpskerk
€ 225.000 k.k.
€ 3.169/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 71 m²
- Perceeloppervlakte
- 230 m²
- Slaapkamers
- 2
Reviews (128)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
128 reviews totaal
Funda
91 reviews op Funda
37 reviews op Google
-
Tjotter 3
9Al het personeel van Dijkstra herkent ons en weet hoe onze situatie en de stand van dit moment qua koop en verkoop is. Prettige mensen moet uitstekende kennis van ons dorp, ons type woning en onze wensen voor de nieuwe aankoop.
-
Noorderweg 13
8Makelaar heeft ons goed begeleid bij de aankoop van deze woning. Zowel bij de onderhandeling als bij het koopcontract.
-
De Ploeglaan 16
9Onze makelaar heeft ons uitstekend geholpen. De begeleiding was prima verzorgd. Zelfs in hun vrije tijd nemen ze nog de tijd voor je. Ik zal deze makelaar zeker weer nemen bij een eventuele volgende verhuizing.
-
Stationsstraat 14
10Persoonlijk, vakkundig, meedenkend, geruststellend, plezierig in de communicatie, komt afspraken na.
-
Ruurd Bijlsma
10Prima bedrijf, fijne mensen, goede adviezen. The place to be als je in een wijde cirkel rond Zuidhorn/Marum woont en een huis wil komen, een hypotheek wil afsluiten of financieel advies wil (bijvoorbeeld over pensioenen).
-
Henk Beuker
10Ons huis is ten behoeve van een hypotheek getaxeerd en ik vind de dienstverlening erg goed en zelfs een voorbeeld voor andere soortgelijke bedrijven. De afspraken worden nagekomen, de taxateur is een zeer prettig persoon in de omgang en de taxatie zelf verliep ook prima. Het meest opvallend is nog wel het uiteindelijke taxatierapport. Dat ziet er gewoon heel goed uit en is aantoonbaar veel aandacht en werk aan besteed. Dikke aanrader al met al dus!