Het verkopen van een woning is een proces dat aandacht en deskundigheid vraagt. Elke situatie heeft zijn eigen nuances, van de marktwaarde tot de wensen van de verkoopzijde. Wij helpen u met een persoonlijk en doelgericht advies om de juiste strategie te kiezen. Met een gerichte benadering zorgen we ervoor dat uw woning in de beste positie komt om snel en op een haalbare prijs te verkopen. Onze ervaring zorgt voor transparantie en vertr...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Nieuweweg 18
9301GR Roden
€ 525.000 k.k.
€ 4.268/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 123 m²
- Perceeloppervlakte
- 665 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Bakkerstraat 36
9301EL Roden
€ 425.000 k.k.
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 120 m²
- Perceeloppervlakte
- 261 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Lijsterbesstraat 54
9301MN Roden
€ 465.000 k.k.
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 114 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Markiezenhof 11
9301XX Roden
€ 360.000 k.k.
€ 3.564/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 101 m²
- Perceeloppervlakte
- 156 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Amerika 10 R117
9342TC Een
€ 250.000 k.k.
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 50 m²
- Perceeloppervlakte
- 474 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Zuidenveld 5
9301JA Roden
€ 575.000 k.k.
€ 4.259/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 135 m²
- Perceeloppervlakte
- 641 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (80)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
80 reviews totaal
Funda
58 reviews op Funda
22 reviews op Google
-
Kastelenlaan 173
10We hebben de dienstverlening van Peter en team als zeer kundig en professioneel ervaren. Het heeft geleid tot een snel en geweldig verkoopresultaat, dikke prima!👍 Robert & Diana
-
Stefan Praamstra
10 -
Kanaalstraat 29 D
9Super fijne ervaring met mijn makelaar! De communicatie was snel en duidelijk, waardoor ik altijd wist waar ik aan toe was. Daarnaast viel de kennis echt op, er werd goed meegedacht en alles werd professioneel aangepakt. Dat gaf veel vertrouwen tijdens het hele proces. Zeker een aanrader!
-
Stinsenweg 29
10Heldere en duidelijke afspraken gemaakt met de makelaar en zijn medewerkers. Goede communicatie. Naar mijn mening hele goede en fijne samenwerking.
-
Roer 246
10Peter en zijn collega’s nemen alles uit handen en gaan er volledig voor. Geen nonsens gewoon handelen. Super.
-
Auwemalaan 1 3
10Het contact met Peter en zijn collega’s hebben we als zeer prettig ervaren. Nuchter advies, korte lijnen en duidelijke communicatie. Wij zouden Peter’s Makelaardij zeker aanbevelen!
-
de Hulst 27
10Onze woning snel verkocht. Communicatie met alle medewerkers bij Peter's makelaardij verliep professioneel en vlot.
-
Ceintuurbaan Noord 17
8Het contact is allemaal goed verlopen. Prima aan te bevelen deze makelaardij.. Vriendelijk en met vragen kon je snel terecht.
-
Stobbenven 14
8E hebben een goede introductie gesprek gehad en ze hebben ons goed ontzorgt. Eén verbeterpunt is dat zij de koper tot het huis toegang hebben geven zonder onze toestemming en dat is niet de bedoeling. Verder een aanrader om met deze makelaar in zee te gaan