Groot Makelaars
"Ein Makler, der persönlich und kompetent berät!"
Groot Makelaars staat voor betrouwbaarheid, persoonlijk advies en een laagdrempelige aanpak. Ilya Groot is een ervaren makelaar in Groningen, Stad en Ommeland die zich volledig inhoudt bij elke klant. Zijn kennis van de lokale huizenmarkt is uitstekend, waardoor hij je helpt om een huis te vinden of te verkopen op de meest gunstige manier. Bij het kopen van een huis zorgt Ilya ervoor dat je de kans krijgt om te bezichtigen en een bod ui...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Burg. S. Gockingastraat 11
9744CR Groningen
€ 250.000 k.k.
GAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 100 m²
- Fläche des Grundstücks
- 166 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Korreweg 192
9715AL Groningen
€ 325.000 k.k.
€ 3.779/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 86 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Unterbreitung
Daniël Ruynemanlaan 2
9744DL Groningen
€ 435.000 k.k.
€ 4.307/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 101 m²
- Fläche des Grundstücks
- 264 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verkauft unter Vorbehalt
Reitdiephaven 377
9746RG Groningen
€ 550.000 k.k.
€ 4.198/m²
A+Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 131 m²
- Fläche des Grundstücks
- 211 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verkauft unter Vorbehalt
Weiwerd 9
9746CH Groningen
€ 789.500 k.k.
€ 4.997/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 158 m²
- Fläche des Grundstücks
- 480 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Verkauft unter Vorbehalt
Nijlandsingel 46
9831RK Aduard
€ 325.000 k.k.
€ 2.539/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 128 m²
- Fläche des Grundstücks
- 149 m²
- Schlafzimmer
- 4
Bewertungen (79)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
79 Bewertungen insgesamt
Funda
72 Bewertungen auf Funda
7 Bewertungen bei Google
-
Vindicatstraat 8
9Fijne makelaar die echt met je meedenkt en je helpt met waar je op moet letten. Heel fijn als starter.
-
Vredelaan 41
10Zeer tevreden over Groot Makelaars. Professioneel, betrokken en altijd duidelijk in de communicatie. De planning was goed geregeld en de begeleiding prettig van begin tot eind. Ze waren altijd bereikbaar, reageerden snel en gaven heldere feedback. De persoonlijke aanpak en het eerlijke advies gaven veel vertrouwen. Kortom: een zeer fijne ervaring!
-
Zonnelaan 319
10Zeer deskundig, weet snel te schakelen en te handelen. Goed bereikbaar en zeer vriendelijk. Uitstekende begeleiding tijdens het gehele verkoopproces.
-
Kwartsstraat 48
9Vlot en duidelijk contact rondom het biedingsproces. Goed begeleid in het korte en stressvolle aankoopproces en duidelijke toelichting van de voorwaarden.
-
Oudestreek 9
7Ze hebben ons geholpen met de aankoop van een woning, omdat het onze eigen makelaar was die de woning verkocht. We hebben goed advies gekregen en ze waren flexibel ivm werkuren van ons.
-
De Voorakker 8
10Fijn contact met Ilya en de rest van Groot makelaars. Goed bereikbaar en snel contact. Alles top geregeld!
-
Burg Geerlingstraat 17
9Übersetzt durch KIDer Kontakt mit dem Makler war prima. Allerdings war der Makler zu optimistisch in Bezug auf die Geschwindigkeit des Verkaufs.