Wildveen Makelaars
"Courtiers pour la vie"
Wildveen Makelaars staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in Groningen en Zuidlaren. Wij helpen woningkopers en -verkopers met verkoop, aankoop, taxaties, verhuur en financieel advies. Onze klantgerichte aanpak zorgt voor transparante en succesvolle overdrachten. Met expertise in woningstyling en -fotografie bieden wij extra waarde aan de verkoopproces. Wij zijn geaccrediteerd door NWWI en NRVT, wat aantoont dat wij vold...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Meerkoet 17
9685AA Blauwestad
€ 725.000 k.k.
€ 4.073/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 178 m²
- Superficie du terrain
- 604 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Vendu sous réserve
A. Jacobsstraat 74
9728ME Groningen
€ 599.000 k.k.
€ 4.608/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 130 m²
- Superficie du terrain
- 301 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Vendu
Dierenriemstraat 37
9742AB Groningen
€ 250.000 k.k.
€ 3.378/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 74 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
-
- Vendu sous réserve
Boelemaheerd 3
9736HA Groningen
€ 295.000 k.k.
€ 3.391/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 87 m²
- Superficie du terrain
- 143 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Vendu
Saffierstraat 3
9743LE Groningen
€ 325.000 k.k.
€ 2.901/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 112 m²
- Superficie du terrain
- 89 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Acheter
Verzetsstrijderslaan 20
9727CE Groningen
€ 275.000 k.k.
€ 3.160/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 87 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
Avis (43)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
43 avis total
Funda
30 commentaires sur Funda
13 commentaires sur Google
-
Dierenriemstraat 37
9Alles verliep heel soepel en naar wens. Ze kwamen hun afspraken na en erg duidelijk wat het plan van aanpak was. Dus een echte aanrader!
-
Westrupstraat 14
10Wildveen blinkt uit in snel en adequaat contact, mijn aankoopmakelaar gaf goed advies, was snel in 'mij lezen' stemde zich af en is zeer prettig in contact. Ik had binnen 4 weken (!) een huis, voelde me super ondersteund door alle medewerkers, dikke 10 voor Wildveen makelaars.
-
Lintdal 13
10Zeer prettig contact en heeft ons op korte termijn uitstekend kunnen helpen. Alle tijd genomen om met ons door de koopakte heen te gaan.
-
Star Numanstraat 20
10Fijne, goed bereikbare, en deskundige makelaar. Ze hebben ons goed geholpen bij het kopen van ons eerste huis.
-
Amkemaheerd 268
9Contact verliep prettig. Bezichtigingen werden deskundig begeleid. Onderhandelingen verliepen vlotjes.
-
Aldebaranstraat 12
8Super goed geholpen en een persoonlijke benadering. Daarnaast erg deskundig! Ik zou deze makelaar aanraden!
-
Etstoel 20
8Traduit par l'IAL'équipe de Wildveen Makelaars nous a beaucoup aidé à trouver notre première maison d'achat. Malou était facilement joignable pour les questions et les visites, et elle possédait clairement beaucoup de connaissances. Pendant ses vacances, Edwin nous a compétentement accompagné dans notre recherche. Nous avons eu beaucoup de chance de pouvoir trouver rapidement une maison, grâce également à Wildveen. Aussi pendant la période vers la remise des clés, nous avons été très bien accompagnés. Nous pouvions toujours poser nos questions …