Makelara Makelaardij
In Stadskanaal en de omgeving staat Makelara Makelaardij voor betrouwbare, persoonlijke en gedetailleerde makelaarsdienstverlening. Wij begrijpen dat het kopen, verkopen of huren van een woning een belangrijke keuze is en staan voor u klaar met professionele hulp, transparante communicatie en een persoonlijke aanpak. Wij bieden dienstverlening in verkoop, aankoop, verhuur en aanhuur. Onze werkwijze is gericht op het vinden van de beste...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Dorpshuisstraat 37
9663GE Nieuwe Pekela
€ 259.000 k.k.
€ 2.233/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 116 m²
- Área del lote
- 213 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Dorigweg 54
9551AN Sellingen
€ 449.000 k.k.
€ 3.508/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 128 m²
- Área del lote
- 599 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Comprado
Havikshorst 34
9502HB Stadskanaal
€ 299.000 k.k.
€ 3.180/m²
Guardar como favorito- Superficie construida
- 94 m²
- Área del lote
- 290 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Vendido bajo reserva
Johannes Vermeerlaan 15
9581EL Musselkanaal
€ 375.000 k.k.
€ 4.076/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 92 m²
- Área del lote
- 376 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Vendido bajo reserva
Beatrixstraat 27
9503KN Stadskanaal
€ 295.000 k.k.
€ 3.782/m²
GGuardar como favorito- Superficie construida
- 78 m²
- Área del lote
- 683 m²
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Comprado
Seringenstraat 19
9581KV Musselkanaal
€ 225.000 k.k.
€ 2.343/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 96 m²
- Área del lote
- 146 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
Reviews (26)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
26 reseñas total
Funda
20 opiniones en Funda
6 reseñas en Google
-
Havikshorst 34
10Wij zijn heel dankbaar hoe Lara ons als starters geholpen heeft. Lara was altijd goed te bereiken zelfs buiten kantooruren wat wij erg prettig vonden! Wij bevelen iedereen Lara aan!
-
Seringenstraat 19
10Powervrouw is het eerste wat in mij op komt als ik Lara in 1 woord moet beschrijven. Lara heeft mij geholpen bij het aankopen van mijn nieuwe woning, nadat zij de gezamenlijke woning van mij en mijn ex-vriend had verkocht. In dit proces kwam er veel op mij af en Lara heeft mij hier super bij geholpen. Lara is betrokken, vakkundig, schakelt snel en voelt vertrouwd aan. Lieve Lara, ik vind je een topper!
-
Omloop 25
10Lara is toegankelijk in het contact. Is altijd voor je bereikbaar, reageert vlot. Heeft kennis van de markt en heeft de woning snel en succesvol verkocht. We zijn haar zeer dankbaar voor de hulp en raden haar aan ieder aan!
-
J.H. Kruitstraat 14
10Traducido por IABuena asistencia con todo, contacto agradable, confiable, consejo experto, fácil de contactar. Mis números dicen lo suficiente.
-
Berkenlaan 6
10Traducido por IAEl agente inmobiliario nos ayudó a buscar una nueva vivienda. Lo hizo genial en una palabra. Actúa con gran competencia y transparencia. Nos mantiene continuamente informados y aconseja con profesionalismo. Fam Riem Vis
-
Schulte Alinghlaan 12