Bij Zicht op Wonen staan we voor jou klaar, of je nu op zoek bent naar een nieuw huis of je huidige woning wilt verkopen. Wij combineren moderne technieken met persoonlijk advies, zodat jouw woning op een aantrekkelijke manier online gepresenteerd wordt. In plaats van stoffige kantoren en traditionele methoden, ontmoeten we je in een gezellige koffiebar. Hier bespreken we jouw wensen rustig en uitgebreid, terwijl je geniet van een heerl...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Tarwelaan 1 D
5632KB Eindhoven
€ 495.000 k.k.
€ 5.211/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 95 m²
- Área del lote
- 197 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Martin Luther Kingstraat 4
5653MG Eindhoven
€ 595.000 k.k.
€ 4.407/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 135 m²
- Área del lote
- 216 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Vendido bajo reserva
Heezerweg 323 B
5643KG Eindhoven
€ 450.000 k.k.
€ 5.488/m²
A+++Guardar como favorito- Superficie construida
- 82 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Vendido
Grote Berg 32 B
5611KK Eindhoven
€ 379.000 k.k.
€ 6.015/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 63 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Vendido
Jan van Vlissingenhof 26
5709AP Helmond
€ 395.000 k.k.
€ 2.687/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 147 m²
- Área del lote
- 155 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Vendido
de Louterstraat 4
5652VN Eindhoven
€ 495.000 k.k.
€ 3.721/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 133 m²
- Área del lote
- 306 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
Reviews (73)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
73 reseñas total
Funda
3 opiniones en Funda
70 reseñas en Google
-
Laviniu Enescu
10Een eerlijke beoordeling!!!
-
RISHOV MUKHOPADHYAY
10Ik heb een zeer positieve ervaring gehad met Zicht op Wonen voor de taxatie van mijn woning in Rotterdam. De communicatie was vanaf het begin helder en professioneel, en het proces verliep efficiënt en transparant. De afspraak werd snel ingepland en het rapport werd binnen de afgesproken termijn opgeleverd. Ik waardeerde met name de snelle reacties en de duidelijkheid gedurende het hele proces, waardoor alles soepel en stressvrij verliep. Ik zou hun diensten zeker aanbevelen aan anderen die op zoek zijn naar een betrouwbare en professionele taxatie.
-
EragonBY
10Een eerlijke taxatie en degelijke informatie over het huis werden verzameld. Dit heeft enorm geholpen bij het verkrijgen van een hypotheek en de aankoop van een huis.
-
Marcel Charpentier
6De taxatie is goed uitgevoerd en het rapport was redelijk snel binnen na de betaling. Wel kreeg ik een telefoontje dat de taxatie 2 dagen later zou plaatsvinden dan afgesproken. Daarom had ik zelf al bijna een andere taxateur geregeld, maar kreeg ik te horen dat ik dan een 'boete' van €300,- zou krijgen !!! Gelukkig kon de taxateur alsnog de afgesproken dag komen en is alles goed afgehandeld.
-
Judith Jansen
10Voor het krijgen van een hypotheek was snel een taxatie nodig. Gelukkig kon dit meteen geregeld worden en was het rapport snel beschikbaar. Top service dus!