Wietse Makelaardij is een dynamisch makelaarskantoor dat zich richt op de woningmarkt in de regio Haarlemmermeer en Haarlem. Ons team bestaat uit ervaren professionals met meer dan 20 jaar praktijkervaring. Of je nu een woning wilt verkopen, aankoop wil doen of een taxatie nodig hebt, Wietse Makelaardij staat voor je klaar met persoonlijke begeleiding en kwalitatief hoogstaand advies. Met jarenlange ervaring in de makelaardij en een pas...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Raadhuisplein 148
2132TZ Hoofddorp
€ 365.000 k.k.
A+Guardar como favorito- Superficie construida
- 62 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Disponible
Vesting
2141MD Vijfhuizen
€ 17.500 k.k.
Guardar como favorito- Superficie construida
- —
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- —
-
- Disponible
Weerterbos 72
2134HM Hoofddorp
€ 575.000 k.k.
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 107 m²
- Área del lote
- 150 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Zwarteweg 11
2141AR Vijfhuizen
€ 725.000 k.k.
€ 5.451/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 133 m²
- Área del lote
- 315 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Liniewal 82
2141PA Vijfhuizen
€ 850.000 k.k.
€ 4.645/m²
A+++Guardar como favorito- Superficie construida
- 183 m²
- Área del lote
- 147 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Skagerrak 392
2133DX Hoofddorp
€ 340.000 k.k.
€ 5.075/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 67 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 3
Reviews (94)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
94 reseñas total
Funda
35 opiniones en Funda
59 reseñas en Google
-
Klaas Kompaanhof 6
10Wij hebben hele goede ervaring met Wietse en met Petra, die vanuit het kantoor support levert. Wietse is eerlijk en heel fijn in de communicatie. Hij reageert snel, duidelijk en transparant. In een lastige periode net na het overlijden van mijn moeder, heeft hij als betrouwbare partner ons geholpen met de verkoop van het huis en ons veel zorgen ontnomen. Ik raad Wietse Makelaardij van harte aan!
-
Kypty Media
10Wietse en zijn team zijn zeer professioneel en beschikken over uitstekende kennis van de lokale markt, gecombineerd met een persoonlijke benadering. Ze zijn zeer proactief, de communicatie is helder en direct en u kunt erop vertrouwen dat ze het best mogelijke werk leveren.
-
Mark Peeters
10 -
Mukaddes
8Wietse is een erg fijn persoon die met je meedenkt. Hij is vakkundig en kijkt bouwkundig mee op alle kleine details. Dat geeft een vertrouwd gevoel.
-
Rottumeroog 118
10Zonder Wietse Makelaardij was het mij nooit gelukt om een woning te vinden. Hij deed de suggestie om bij deze woning te gaan kijken.
-
Rodrigo Ramis
10Wietse en zijn team zijn fantastisch. Hij heeft het hele proces begeleid met heldere communicatie en professionaliteit. Hij heeft een belangrijke rol gespeeld bij de aankoop van mijn huis en daar zijn we hem erg dankbaar voor. Voor zowel eenvoudige standaardprocessen als complexe processen die kennis en contacten vereisen, is hij de aangewezen persoon. Ik beveel hem van harte aan.